GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
URANIA - Cyklon Rogoźnik 0:5 (0:3)
sobota, 19 październik 2019
Urania Ruda Śląska przegrała z Cyklonem Rogoźnik 0:5.
Czytaj całość...
 
20 lat minęło...
piątek, 18 październik 2019

  Dziś obchodzimy mały jubileusz, dokładnie 19 października 1999 roku w internecie po raz pierwszy ukazała się strona Uranii Ruda Śląska, która później uzyskała status oficjalnej Klubu i którą właśnie Państwo czytacie.

Czytaj całość...
 
Z domeną Cyklonu...
piątek, 18 październik 2019
 Z Cyklonem Rogoźnik, niespecjalnie mieliśmy okazję się mierzyć w ligowych bojach. Jeśli natomiast sięgnąć pamięcią kilka razy mierzyliśmy się ze sobą ale były to spotkania sparingowe i nawet gdy rywal występował w niższej lidze na ogół były to cenne lekcje.
Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych 05-16.10
środa, 16 październik 2019

 06.10 Hemtan Katowice - URANIA 1:6 (B1)
(Pyrkosz 4, Szydłowski 2)

13.10 URANIA - Śląsk Świętochłowice 2:1 (B1)
(Engel, Szydłowski)

05.10 UKS Ruch Chorzów - URANIA 0:0 (C2)

12.10 URANIA - AKS Mikołów 0:8 (C2)

16.10 Pogoń II Imielin - URANIA 2:0 (C2)

03.10 Grunwald Ruda Śląska - URANIA 1:9 (D1 – V liga)
(Sidor 6, Wraniec, Kalisz, Myszka)

06.10 Józefka II Chorzów - URANIA 3:1 (D1 – V liga)
(Sidor)

12.10 URANIA - Sparta Katowice 1:0 (D1 – V liga)
(Dudziński)

06.10 SMS II Ruda Śląska - URANIA 9:0 (D1 – VI liga)

13.10 URANIA - UKS II Ruch Chorzów 2:3 (VI – liga)
(Wencel 2)

05.10 URANIA - Sparta Katowice 1:3 (D2)
(Matura)

10.10 Pogoń Imielin - URANIA 4:2 (D2)
(Imiełowski, Sidor)

13.10 URANIA - Gieksa II Katowice 3:0 (D2)
(Janic 2, Matura)

06.10 URANIA - Unia Kosztowy 3:8 (E1)
(Dymanus 2, Gurzkowski)

14.10 Slavia Ruda Śląska - URANIA 8:2 (E1)
(Stasik 2)

08.10 Wawel Wirek - URANIA 1:12 (E2)
(Gielza 3, Paprotny 2, Mizgała 3, Bielecki, Imiełowski, Opiłka 2)

15.10 URANIA - Gieksa Katowice 4:14 (E2)
 
Podsumowanie XI kolejki
poniedziałek, 14 październik 2019
 Jedenaście kolejek sezonu 2019/2020 za Nami i o ile u góry tabeli mamy dość klarownie – Szczakowianka póki co rozdaje karty, na dole tabeli niemrawo Piaski i Mokre o tyle na pozostałych miejscach w ligowej tabeli mamy ciągłe rotacje.
Czytaj całość...
 
URANIA - Zagłębie II - statystycznie
poniedziałek, 14 październik 2019
 URANIA
Zagłębie II
Bramki
33
Strzały celne
6
8
Strzały niecelne
4
7
Rzuty wolne
13
17
Rzuty rożne
4
5
 
URANIA - Zagłębie II Sosnowiec 3:3 (1:2)
sobota, 12 październik 2019

 Sprawiedliwe 3:3 z młodą rezerwą Zagłębia...

 

Zagłębie: Jewuła, Knap, Kłosek, Hałatek, Sych  , Wiszniowski, Łoziński, Bieniek, Pisarek, Nowak, Kiwior

Zagrali także: Barć, Norberciak, Zarzycki, Kaczmarek , Chechelski

 

URANIA: Pardela, Seroka, R.Grzesik , Kokoszka , P.Grzesik, Zalewski, Bujny , Krawczyk, Zięcik, D.Ogiński (’82 Bywalec), Piecha (’70 Gondek)

 

Sędzia główny: Krzysztof Palej
Asystenci: Krzysztof Kula, Barosz Jeż
KS ŚZPN Podokręg Rybnik
Widzów: 120
Czytaj całość...
 
Z rezerwą Zagłębia Sosnowiec...
piątek, 11 październik 2019
 Przed dwoma tygodniami na własnym boisku gościliśmy drużynę AKS Niwka Sosnowiec, w najbliższą sobotę gościć będziemy inny zespół z tego miasta – rezerwy Zagłębia Sosnowiec.
Czytaj całość...
 
Niwy Brudzowice - URANIA - statystycznie
poniedziałek, 07 październik 2019
 Brudzowice
URANIA
Bramki
50
Strzały celne
19
2
Strzały niecelne
12
4
Rzuty wolne
10
10
Rzuty rożne
13
3
 
Niwy Brudzowice - URANIA 5:0 (2:0)
sobota, 05 październik 2019

 Przewidywalna Urania...

 

URANIA: Pardela, P.Grzesik, R.Grzesik, Cieślik, Kokoszka, Seroka, Nowak, Zalewski, Zięcik (’76 Gondek), Piecha (’46 Bujny), Barciaga

 

Sędzia główny: Paweł Terlicki
Asystenci: Łukasz Jabłoński, Norbert Wireński
KS ŚZPN Podokręg Częstochowa

Widzów: 50
Czytaj całość...
 
Po raz pierwszy z Niwami...
piątek, 04 październik 2019
 W historii nie mieliśmy jeszcze okazji mierzyć się z Niwami Brudzowice – naszym najbliższym rywalem. Klub ten założony został w roku 2001 i jest to drugi sezon na tym poziomie rozgrywkowym – wcześniej w sezonie 2016/2017 z wydawałoby się dobrym dorobkiem – 34 punktów spadli z powrotem do klasy A.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 14 z 1419
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 26 paź 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Górnik MK
Górnik MK
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 19, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Cyklon Rog. 0 : 5
15:00 LKS Źródło - Wojkowice 0 : 3
15:00 Pogoń Imielin - Górnik Piaski 1 : 0
15:00 Orzeł Mokre - Naprzód Lipiny 0 : 3
15:00 AKS Niwka - MKS Siem-ce 5 : 1
15:00 LKS Niwy - Górnik MK 2 : 1
15:15 Wawel Wirek - Szczakowianka 1 : 4
nie, październik 20, 2019
11:00 Zagłębie II - Podlesianka K. 2 : 1
15:00 LKS Tęcza - Sparta Kat. :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 12, 2019
Urania R.Śl. - Zagłębie II 3 : 3
Górnik MK - AKS Niwka 2 : 1
MKS Siem-ce - LKS Tęcza 1 : 2
Sparta Kat. - Orzeł Mokre 0 : 0
Naprzód Lipiny - Wawel Wirek 0 : 2
Cyklon Rog. - LKS Niwy 3 : 0
Górnik Piaski - LKS Źródło 0 : 3
Wojkowice - Podlesianka K. 1 : 1
nie, październik 13, 2019
Szczakowianka - Pogoń Imielin 8 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
LKS Niwy723:818
LKS Tęcza618:516
Szczakowianka631:615
4 Urania R.Śl.719:1613
Górnik MK618:913
AKS Niwka720:1013
Podlesianka K.516:512
Wawel Wirek713:1112
Pogoń Imielin610:712
10 Zagłębie II511:89
11 Cyklon Rog.610:48
12 Naprzód Lipiny57:107
13 Sparta Kat.613:97
14 Wojkowice48:77
15 MKS Siem-ce611:164
16 Orzeł Mokre710:273
17 LKS Źródło65:162
18 Górnik Piaski54:210
  MF/AP
Szczakowianka1253:933
LKS Tęcza1126:1425
Cyklon Rog.1229:1224
Wojkowice1232:1524
Podlesianka K.1230:1424
LKS Niwy1228:2021
Pogoń Imielin1223:2321
Górnik MK1227:2120
AKS Niwka1226:1817
10 Wawel Wirek1218:2416
11 Sparta Kat.1120:1816
12 Zagłębie II1229:3316
13 Urania R.Śl.1224:3414
14 Naprzód Lipiny1219:2614
15 MKS Siem-ce1224:3110
16 LKS Źródło1215:297
17 Orzeł Mokre1212:434
18 Górnik Piaski127:580
  MF/AP
Szczakowianka622:318
Wojkowice824:817
Cyklon Rog.619:816
Podlesianka K.714:912
Pogoń Imielin613:169
Sparta Kat.57:99
LKS Tęcza58:99
Zagłębie II718:257
Górnik MK69:127
10 Naprzód Lipiny712:167
11 MKS Siem-ce613:156
12 LKS Źródło610:135
13 AKS Niwka56:84
14 Wawel Wirek55:134
15 LKS Niwy55:123
16 Urania R.Śl.55:181
17 Orzeł Mokre52:161
18 Górnik Piaski73:370