GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Podsumowanie II kolejki
wtorek, 20 sierpień 2019
 Za Nami druga kolejka spotkań w naszej grupie i póki co obywa się bez większych niespodzianek.
Czytaj całość...
 
Górnik Wojkowice - URANIA 5:2 (1:1)
sobota, 17 sierpień 2019

Za wysoka porażka na taką grę...

 

URANIA: Pardela, Gomola , P.Grzesik, R.Grzesik, Kokoszka (’40 Barciaga ), Wypiór , Nowak , Grzywa (’65 Rodasik), Bujny, Zięcik, D.Ogiński (’46 Piecha)

 

 

Sędzia główny: Jakub Kołodziejczyk
Asystenci: Sławomir Sobiesiak, Dariusz Schmidt
KS ŚZPN Podokręg Bytom

Czytaj całość...
 
Urania pierwszym liderem...
wtorek, 13 sierpień 2019
 Za Nami pierwsza kolejka spotkań w nowej grupie katowicko-sosnowieckiej, faworyci nie zawiedli choć to nie oni są na czele tabeli... .
Czytaj całość...
 
URANIA - Górnik Piaski - statystycznie
niedziela, 11 sierpień 2019
 URANIA
Górnik Piaski
Bramki
61
Strzały celna
7
5
Strzały niecelne
5
4
Rzuty wolne
9
9
Rzuty rożne
4
1
 
URANIA - Górnik Piaski 6:1 (3:1)
sobota, 10 sierpień 2019

Piękna inauguracja w nowej grupie...

 

Górnik: Stanek, Smoliński, P.Pikuta, Bieniek, Malec , Bruzda, Jaworski, Baran (’61 Sobański), Piotrowski (’62 Kowalski), B.Pikuta (’82 Turek), Zając

 

URANIA: Pardela, Wypiór, R.Grzesik , Grzywa, P.Grzesik (’46 Gomola), Nowak , Bujny   (‘+90 Gondek), Krawczyk, Seroka (’81 Kokoszka), Ogiński (’78 Piecha), Zięcik (’87 Barciaga)

 

Sędzia główny: Bartosz Ochyj
Asystenci: Mateusz Piszczelok, Kamil Jureczko
KS ŚZPN Podokręg Racibórz

Widzów: 120
Czytaj całość...
 
Ligę czas zacząć...
piątek, 09 sierpień 2019
 Dawno już drużyny Uranii Ruda Śląska oraz Górnika Piaski nierywalizowały ze sobą – Kochłowiczanie trwający już kilkanaście lat na szczeblu ligi okręgowej, zespół z Czeladzi raz wyżej raz niżej a jeśli już w V lidze to w innej grupie.
Czytaj całość...
 
Kadra jesień 2019
czwartek, 08 sierpień 2019
 Już w najbliższą sobotę ligowa inauguracja w lidze okręgowej, pora więc przedstawić kadrę na rundę jesienną:
Czytaj całość...
 
URANIA - Śląsk Świętochłowice 1:7 (PP)
sobota, 03 sierpień 2019
Urania Ruda Śląska przegrała ze Skałką Świętochłowice 1:7 w Pucharze Polski na szczeblu Podokręgu Katowice i odpadła z dalszych rozgrywek.
 
Hetman Katowice - URANIA 1:4
niedziela, 28 lipiec 2019
Z racji tego, iż już za tydzień Kochłowiczanie zmierzą się z świętochłowicką Skałką w Pucharze Polski, Urania rozegrała zastępczo sparing z Hetmanem Katowice, który to wygrała 4:1.
 
ŁTS Łabędy - URANIA 1:4
czwartek, 25 lipiec 2019
Urania Ruda Śląska wygrała drugie spotkanie sparingowe rozgrywane w gliwickiej Brzezince 4:1 z zespołem ŁTS-u Łabędy.
 
Zwycięstwo w pierwszym sparingu
sobota, 20 lipiec 2019
Urania Ruda Śląska wygrała w pierwszym spotkaniu sparingowym z młodziutkim zespołem Concordii Knurów 2:1.
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 14 z 1381
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 24 sie 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Podlesianka K.
Podlesianka K.

Bieżąca kolejka - V Liga
pią, sierpień 23, 2019
18:00 MKS Siem-ce - Szczakowianka :
sob, sierpień 24, 2019
11:00 Urania R.Śl. - Podlesianka K. :
11:00 Górnik MK - Górnik Piaski :
11:00 Sparta Kat. - Naprzód Lipiny :
17:00 Orzeł Mokre - Zagłębie II :
17:00 LKS Niwy - LKS Źródło :
17:00 Cyklon Rog. - Wojkowice :
17:00 AKS Niwka - Pogoń Imielin :
nie, sierpień 25, 2019
16:00 LKS Tęcza - Wawel Wirek :
Ostatnia kolejka - V liga
śro, sierpień 14, 2019
Naprzód Lipiny - MKS Siem-ce 2 : 1
sob, sierpień 17, 2019
Górnik Piaski - Cyklon Rog. 1 : 3
LKS Źródło - AKS Niwka 1 : 1
Wawel Wirek - Orzeł Mokre 4 : 0
Szczakowianka - Górnik MK 6 : 0
Wojkowice - Urania R.Śl. 5 : 2
Podlesianka K. - LKS Niwy 2 : 1
Pogoń Imielin - LKS Tęcza 4 : 1
nie, sierpień 18, 2019
Zagłębie II - Sparta Kat. 2 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Szczakowianka16:03
Górnik MK15:23
Wojkowice15:23
Pogoń Imielin14:13
6 Urania R.Śl.16:13
LKS Tęcza13:13
Naprzód Lipiny12:13
Podlesianka K.12:13
10 LKS Źródło11:11
11 AKS Niwka11:20
12 Sparta Kat.00:00
13 Cyklon Rog.10:10
14 LKS Niwy10:30
Orzeł Mokre10:30
16 Zagłębie II12:30
17 MKS Siem-ce11:20
18 Górnik Piaski11:30
  MF/AP
Wawel Wirek29:16
Wojkowice28:26
Szczakowianka27:06
Pogoń Imielin27:16
Sparta Kat.25:36
Podlesianka K.24:26
Górnik MK25:83
8 Urania R.Śl.28:63
LKS Tęcza24:53
10 Cyklon Rog.23:23
11 Naprzód Lipiny24:63
12 AKS Niwka22:31
13 LKS Źródło22:41
14 Zagłębie II23:80
15 MKS Siem-ce22:40
16 Górnik Piaski22:90
17 LKS Niwy21:50
18 Orzeł Mokre20:70
  MF/AP
Sparta Kat.25:36
Szczakowianka11:03
Pogoń Imielin13:03
Wojkowice13:03
Cyklon Rog.13:13
Podlesianka K.12:13
AKS Niwka11:11
8 Urania R.Śl.12:50
LKS Niwy11:20
10 LKS Tęcza11:40
11 Wawel Wirek00:00
12 Górnik MK10:60
13 Naprzód Lipiny12:50
14 MKS Siem-ce11:20
15 LKS Źródło11:30
16 Zagłębie II11:50
17 Górnik Piaski11:60
18 Orzeł Mokre10:40