GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Home
Grupa 2018/2019 ?
niedziela, 17 czerwiec 2018
 Mundial rozkręca się na dobre a w naszym kraju na "naszym podwórku" padają ostateczne rozstrzygnięcia. Zakończyły się rozgrywki w klasie A i czwartej lidze (tu pozostał jeszcze rewanżowy mecz o awans do III ligi). Jednak na dzień dzisiejszy znamy rozstrzygnięcia, które kształtują grupę I ligi okręgowej na przyszły rok. Oczywiście poniższe dywagacje mają tylko charakter orientacyjny, gdyż wiemy iż Urania wiele już razy zmieniała grupę a i różne decyzję związku i rotacje powodowały inny kształ grup.
Czytaj całość...
 
URANIA - Sokół Wola - statystycznie
niedziela, 10 czerwiec 2018
 URANIA
Sokół Wola
 Bramki
3
1
 Strzały celne
8
4
 Strzały niecelne
8
4
 Rzuty wolne 19
17
 Rzuty rożne
8
2
 
URANIA - Sokół Wola 3:1 (1:1)
sobota, 09 czerwiec 2018

Zwycięstwo na zakończenie...

 

Sokół:  Zieliński, Jarnot -sam., Faruga, Sosna, Pala, Porczyński, Niesyto, Kaczmarczyk , Kudyba, Więckowski , Krawczyk

Zagrali także: Bereza, Opołka

 

URANIA: Pardela, Barczak , Cieślik, Gomola, Kokoszka (’46 Skudlik), Nowak (’73 Rodasik), Krzywda , Zalewski, Henisz, Gondek (’46 Ogiński ), Bujny (’84 Piecha)

 

Sędzia główny: Oskar Sikora
Asystenci: Konrad Mikołajczyk, Bartosz Kuc
KS ŚZPN Podokręg Częstochowa
Widzów: 120
Czytaj całość...
 
Ostatni akt...
czwartek, 07 czerwiec 2018

 Przeżywaliśmy różne skrajne dość emocje w mijającym sezonie 2017/2018 od euforii i rozbudzonych nadziei po upadek i podniesienie z kolan. Na podsumowanie jeszcze przyjdzie czas, póki co przed Nami ostatni akt – pojedynek Uranii z Sokołem Wola.

Czytaj całość...
 
Sparta Katowice - URANIA 3:0 (1:0)
sobota, 02 czerwiec 2018

URANIA: Pardela (’90 Szweda), Barczak, Cieślik, Skudlik (’46 Ogiński), Kokoszka (’65 Piecha ), Nowak, Zalewski, Gondek (’46 Rodasik), Gomola, Bujny , Henisz

Sędzia główny: Paweł Myszor
Asystenci: Piotr Bielecki, Rafał Kalinowski
KS ŚZPN Podokręg Tychy

Czytaj całość...
 
URANIA - Wawel Wirek 2:1 (1:1)
środa, 30 maj 2018

Derbowa druga połowa…

Wawel: Wójcik, K.Kałużny, Buchcik, P.Rutkowski, Pyc, Maciejok (’90 Meksiński), Mandzel , G.Kałużny, Foryś, Deptuch (’58 Lux), T.Rutkowski (’85 Schmidt)

URANIA: Pardela, Barczak, Cieślik , P.Grzesik , R.Grzesik, Nowak (’90 Piecha), Krzywda , Zalewski , Rodasik (’46 Bujny), Gondek (’75 Ogiński), Henisz

 

Sędzia główny: Michał Zając
Asystenci: Tomasz Faracik, Jarosław Kaczmarek
KS ŚZPN Podokręg Sosnowiec
Widzów: 250

Czytaj całość...
 
Wawel musi...Urania może...
wtorek, 29 maj 2018

 Derby z Wawelem Wirek, bez względu na sytuację w tabeli zawsze wzbudzały emocje u sympatyków obydwu drużyn. Tym razem punktów o wiele bardziej potrzebować będą goście „zza miedzy”.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XXVII kolejki
poniedziałek, 28 maj 2018

 Za Nami XXVII kolejka spotkań w naszej grupie, Urania zgarnęła 3 punkty w Mysłowicach a hit kolejki w Katowicach nie zawiódł kibiców.

Czytaj całość...
 
Górnik 09 Mysłowice - URANIA 1:4 (0:0)
sobota, 26 maj 2018

3 punkty z Kociną...

 
 

URANIA: Pardela, Barczak, Cieślik, P.Grzesik, R.Grzesik , P.Skudlik (’39 Kokoszka ), Nowak, Krzywda (’46 Gomola), Zalewski, Gondek (’75 Bujny), Henisz  (’85 Piecha)

Sędzia główny: Paweł Ficek
Asystenci: Tomasz Bojczuk, Rafał Międzybrodzki
KS ŚZPN Podokręg Żywiec

Czytaj całość...
 
Wyjazd na Kocinę...
piątek, 25 maj 2018

 W najbliższą sobotę czeka nas kolejne spotkanie w lidze okręgowej tym razem Kochłowiczanie na wyjeździe zmierzą się z drużyną Górnika 09 Mysłowice.

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XXVI kolejki
wtorek, 22 maj 2018

 XXVI kolejka spotkań nie przyniosła nam zmian w czołówce – trzy pierwsze zespoły solidarnie wygrały swe mecze, choć najbardziej imponująco zrobił to lider – Unia Kosztowy ogrywając Sokół Wola 7:0.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 14 z 1224
Najbliższy mecz - V Liga
Sezon zakończony!
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, czerwiec 09, 2018
11:00 MKS Iskra - Grunwald R.Śl. 0 : 4
11:00 Piast Bieruń - Górnik 09 1 : 3
11:00 Urania R.Śl. - Sokół Wola 3 : 1
17:00 Podlesianka K. - Wawel Wirek 6 : 1
17:00 Pogoń Imielin - Sparta Kat. 1 : 0
17:00 LKS Łąka - Krupiński 5 : 2
17:00 LKS Ogrodnik - Pogoń R.Śl. 2 : 0
17:00 Unia Kosztowy - AKS Mikołów 3 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 02, 2018
Grunwald R.Śl. - Unia Kosztowy 0 : 3
Wawel Wirek - Pogoń Imielin 0 : 2
Sparta Kat. - Urania R.Śl. 3 : 0
AKS Mikołów - Piast Bieruń 4 : 1
Pogoń R.Śl. - MKS Iskra 1 : 8
Krupiński - LKS Ogrodnik 2 : 2
Sokół Wola - LKS Łąka 0 : 2
Górnik 09 - Podlesianka K. 0 : 2
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom  PełnaWyjazd
  MF/AP
Podlesianka K.1553:1243
Unia Kosztowy1556:941
AKS Mikołów1556:941
Pogoń Imielin1543:1635
LKS Łąka1540:2826
Piast Bieruń1531:2425
7 Urania R.Śl.1527:2424
LKS Ogrodnik1530:1923
MKS Iskra1529:2622
10 Górnik 091524:2222
11 Sokół Wola1529:2821
12 Sparta Kat.1534:2620
13 Wawel Wirek1520:2616
14 Pogoń R.Śl.1525:4114
15 Krupiński1525:4011
16 Grunwald R.Śl.158:631
  MF/AP
Unia Kosztowy3091:2176
Podlesianka K.3092:2675
Pogoń Imielin3084:3371
AKS Mikołów3088:3466
MKS Iskra3062:4851
LKS Ogrodnik3055:4244
Sparta Kat.3074:5942
LKS Łąka3058:5742
Piast Bieruń3053:5141
10 Urania R.Śl.3053:5840
11 Górnik 093049:4638
12 Sokół Wola3046:7034
13 Wawel Wirek3041:6727
14 Krupiński3039:8420
15 Pogoń R.Śl.3038:10418
16 Grunwald R.Śl.3020:1434
  MF/AP
Pogoń Imielin1541:1736
Unia Kosztowy1535:1235
Podlesianka K.1539:1432
MKS Iskra1533:2229
AKS Mikołów1532:2525
Sparta Kat.1540:3322
LKS Ogrodnik1525:2321
Piast Bieruń1522:2716
9 Urania R.Śl.1526:3416
10 Górnik 091525:2416
11 LKS Łąka1518:2916
12 Sokół Wola1517:4213
13 Wawel Wirek1521:4111
14 Krupiński1514:449
15 Pogoń R.Śl.1513:634
16 Grunwald R.Śl.1512:803