GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2019
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
RODO
Liga Okręgowa
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Trampkarze
Trampkarze C2
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Klasa A
Filtr     Kolejność     Pokaż # 
Data Tytuł pozycji
niedziela, 24 marzec 2019 URANIA II - Grunwald Ruda Śląska 3:4 (1:1)
środa, 21 listopad 2018 URANIA II - Wawel Wirek 2:1 (1:0)
poniedziałek, 05 listopad 2018 Strażak Mikołów - URANIA II 1:2 (1:2)
poniedziałek, 15 październik 2018 URANIA II - AKS II Mikołów 1:3 (1:1)
niedziela, 30 wrzesień 2018 URANIA II - MKS II Siemianowice 2:3 (1:0)
sobota, 22 wrzesień 2018 Kolejarz Katowice - URANIA II 2:4 (2:1)
niedziela, 16 wrzesień 2018 URANIA II - TP Jastrząb 0:2 (0:0)
niedziela, 09 wrzesień 2018 Hetman Katowice - URANIA II 2:2 (1:0)
niedziela, 02 wrzesień 2018 URANIA II - PKS Józefka 1:1 (0:0)
sobota, 25 sierpień 2018 Grunwald - URANIA II 0:0
poniedziałek, 23 kwiecień 2018 URANIA II - AKS II Mikołów 0:3 (0:2)
niedziela, 15 kwiecień 2018 Górnik MK Katowice - URANIA II 7:1 (1:0)
wtorek, 10 kwiecień 2018 URANIA II - Stadion Śląski 0:4 (0:2)
poniedziałek, 26 marzec 2018 Kolejarz Katowice - URANIA II 0:3
niedziela, 19 listopad 2017 URANIA II - Hetman Katowice 2:4
niedziela, 05 listopad 2017 Strażak Mikołów - URANIA II 1:1 (1:0)
niedziela, 29 październik 2017 URANIA II - TP Jastrząb Bielszowice 2:1 (0:1)
niedziela, 22 październik 2017 Victoria Katowice - URANIA 1:2
poniedziałek, 09 październik 2017 1 FC II Katowice - URANIA II 1:3
niedziela, 17 wrzesień 2017 URANIA II - Górnik MK Katowice 0:7 (0:1)
wtorek, 05 wrzesień 2017 URANIA II - Kolejarz Katowice 4:2
wtorek, 29 sierpień 2017 MKS II Śląsk Świętochłowice - URANIA II 4:1 (4:0)
niedziela, 07 maj 2017 Hetman Katowice - URANIA 2:3 (1:2)
wtorek, 25 kwiecień 2017 1 FC Katowice - URANIA II 1:6
poniedziałek, 10 kwiecień 2017 URANIA II - TP Jastrząb 2:3 (0:0)
poniedziałek, 27 marzec 2017 Stadion Śląski - URANIA II 1:0 (0:0)
poniedziałek, 20 marzec 2017 URANIA II - Victoria Katowice 1:1 (1:1)
poniedziałek, 24 październik 2016 Górnik 09 Mysłowice - URANIA II 6:1
niedziela, 16 październik 2016 URANIA II - MKS II Siemianowice Śl. 1:3 (1:2)
niedziela, 02 październik 2016 URANIA II - Hetman Katowice 8:0 (6:0)
 
1 2 3 4 5 dalej » > koniec » >>
Pozycje :: 1 - 30 z 131
  • Klasa B  ( 2 pozycji )
  • Podokręgowa Liga Juniorów  ( 33 pozycji )
  • Regionalna Liga Juniorów  ( 10 pozycji )
  • Liga Okręgowa  ( 269 pozycji )
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Tęcza 2 6:1 6
Górnik MK 2 12:4 6
Wawel Wirek 2 9:1 6
Wojkowice 1 5:2 3
Podlesianka K. 1 2:1 3
Szczakowianka 1 6:0 3
Pogoń Imielin 1 4:1 3
AKS Niwka 2 3:3 3
Naprzód Lipiny 1 2:1 3
10  Urania R.Śl. 2 6:5 3
11  LKS Niwy 2 4:4 3
12  Sparta Kat. 1 2:2 1
13  LKS Źródło 1 1:1 1
14  Cyklon Rog. 2 1:2 1
15  Zagłębie II 1 2:3 0
16  MKS Siem-ce 2 2:6 0
17  Górnik Piaski 1 1:3 0
18  Orzeł Mokre 2 2:11 0
    M F/A P
Szczakowianka 3 11:1 9
Podlesianka K. 3 8:2 9
Wojkowice 3 9:3 7
Sparta Kat. 3 7:5 7
Pogoń Imielin 3 8:3 6
Górnik MK 3 12:10 6
LKS Tęcza 3 7:5 6
Wawel Wirek 3 9:4 6
Naprzód Lipiny 3 6:8 4
10  Cyklon Rog. 3 4:3 4
11  AKS Niwka 3 4:4 4
12  Zagłębie II 3 11:10 3
13  Urania R.Śl. 3 8:10 3
14  LKS Niwy 3 5:6 3
15  LKS Źródło 3 3:8 1
16  Górnik Piaski 3 4:16 0
17  MKS Siem-ce 3 3:8 0
18  Orzeł Mokre 3 2:15 0
    M F/A P
Podlesianka K. 2 6:1 6
Szczakowianka 2 5:1 6
Sparta Kat. 2 5:3 6
Wojkowice 2 4:1 4
Zagłębie II 2 9:7 3
Pogoń Imielin 2 4:2 3
Cyklon Rog. 1 3:1 3
Naprzód Lipiny 2 4:7 1
AKS Niwka 1 1:1 1
10  Urania R.Śl. 1 2:5 0
11  LKS Niwy 1 1:2 0
MKS Siem-ce 1 1:2 0
13  LKS Tęcza 1 1:4 0
14  Górnik MK 1 0:6 0
15  Wawel Wirek 1 0:3 0
16  Orzeł Mokre 1 0:4 0
17  Górnik Piaski 2 3:13 0
18  LKS Źródło 2 2:7 0