GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2019
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
RODO
Liga Okręgowa
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Młodziki D1
Młodziki D1 Drukuj

Młodzik starszy (D1)

V liga katowicka

31.08 URANIA - Józefka II Chorzów 2:3
(Wraniec, Gocyk)

05.09 Sparta Katowice - URANIA 4:1
(Sidor)

07.09 URANIA - APN Siemianowice Śląskie 1:4
(Sidor)

10.09 Wawel Wirek - URANIA 3:5

15.09 UKS Sprint Katowice - URANIA 2:0

21.09 URANIA - Wawel Wirek 2:1
(Wraniec, Sidor)

28.09 URANIA - Pogoń Ruda Śląska 3:2
(Goły, Kalis, samobójcza)

03.10 Grunwald Ruda Śląska - URANIA 1:9
(Sidor 6, Wraniec, Kalisz, Myszka)

06.10 Józefka II Chorzów - URANIA 3:1
(Sidor)

12.10 URANIA - Sparta Katowice 1:0
(Dudziński)

20.10 APN Siemianowice Śląskie - URANIA (11)

26.10 URANIA - UKS Sprint Katowice (9)

10.11 Pogoń Ruda Śląska - URANIA (9)

16.11 URANIA - Grunwald Ruda Śląska (9)

VI liga katowicka

01.09 URANIA - SMS II Ruda Śląska 2:3
(Sidor, Gwóźdź)

05.09 UKS II Ruch Chorzów - URANIA 7:2
(Myszka, Wraniec)

08.09 URANIA - UKS II Szopienice 2:2
(Gwóźdź, Lipiński)

15.09 URANIA - Podlesianka Katowice 0:10

29.09 URANIA - Naprzód Lipiny 8:1
(Wraniec 2, Dudziński, Kalisz, Myszka, Goły, Kochlik, Stygienko)

03.10 Katowickie SKF - URANIA 7:0

06.10 SMS II Ruda Śląska - URANIA 9:0

13.10 URANIA - UKS II Ruch Chorzów 2:3
(Wencel 2)

20.10 UKS II Szopienice - URANIA (11)

26.10 Podlesianka Katowice - URANIA (11:30)

10.11 Naprzód Lipiny - URANIA (9)

17.11 URANIA - Katowicke SKF (9)

 
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Szczakowianka 9 49:7 24
LKS Tęcza 9 25:8 23
LKS Niwy 9 27:11 21
Podlesianka K. 8 22:5 19
5  Urania R.Śl. 9 25:18 18
AKS Niwka 9 25:10 17
Sparta Kat. 9 28:12 16
Wojkowice 7 21:12 16
Cyklon Rog. 9 19:8 14
10  Górnik MK 9 22:19 13
11  Wawel Wirek 9 14:13 13
12  Pogoń Imielin 8 12:11 13
13  Zagłębie II 7 18:11 12
14  Naprzód Lipiny 8 11:20 10
15  MKS Siem-ce 9 16:19 10
16  LKS Źródło 8 17:18 8
17  Orzeł Mokre 9 12:39 3
18  Górnik Piaski 8 6:35 0
    M F/A P
Szczakowianka 17 76:14 46
Wojkowice 17 47:22 36
Podlesianka K. 17 45:15 35
LKS Tęcza 17 37:22 35
Cyklon Rog. 17 44:19 33
LKS Niwy 17 47:26 33
Sparta Kat. 17 36:28 25
Wawel Wirek 17 23:27 24
Zagłębie II 17 39:42 24
10  Urania R.Śl. 17 37:56 22
11  MKS Siem-ce 17 33:36 22
12  Pogoń Imielin 17 30:44 22
13  AKS Niwka 17 33:27 21
14  Górnik MK 17 33:39 20
15  Naprzód Lipiny 17 25:40 18
16  LKS Źródło 17 30:36 17
17  Orzeł Mokre 17 17:73 4
18  Górnik Piaski 17 13:79 3
    M F/A P
Szczakowianka 8 27:7 22
Wojkowice 10 26:10 20
Cyklon Rog. 8 25:11 19
Podlesianka K. 9 23:10 16
LKS Niwy 8 20:15 12
MKS Siem-ce 8 17:17 12
LKS Tęcza 8 12:14 12
Zagłębie II 10 21:31 12
Wawel Wirek 8 9:14 11
10  Sparta Kat. 8 8:16 9
11  Pogoń Imielin 9 18:33 9
12  LKS Źródło 9 13:18 9
13  Naprzód Lipiny 9 14:20 8
14  Górnik MK 8 11:20 7
15  Urania R.Śl. 8 12:38 4
16  AKS Niwka 8 8:17 4
17  Górnik Piaski 9 7:44 3
18  Orzeł Mokre 8 5:34 1