GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2018
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Trampkarze
Trampkarze C2
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
URANIA II - Wawel Wirek 2:1 (1:0)
środa, 21 listopad 2018
Urania miesza w czołówce
 

URANIA: Pardela, Grzywa, Gomola, Helwig, Rodasik, Szerzyna, Kokoszka, Krzywda, Nowak, Henisz
Zagrali także: Wypiór, Żymła, Barciaga, Jasik, Piecha, Rotkegel, Sroka


Czytaj całość...
 
Podsumowanie XV kolejki
wtorek, 13 listopad 2018

 Za Nami ostatnia ale jeszcze niepełna kolejka rundy jesiennej sezonu 2018/2019. Mecz Piasta Bieruń z Górnikiem 09 został przełożony ze względu na warunki atmosferyczne (gęsta mgła) a oficjalny termin rozegrania spotkania nie jest jeszcze znany.

Czytaj całość...
 
LKS Łąka - URANIA 2:3 (0:3)
sobota, 10 listopad 2018

Łatwa i cięższa połowa...

 

URANIA: Pardela, Rodasik, Cieślik, Kokoszka, Rejmanowski, Ogiński, Zalewski, Krzywda  , Maciaszczyk, Bujny, Henisz

Rezerwa: Mocydlarz, R.Grzesik, Piecha, Szerzyna

 

Sędzia główny: Marcin Szymiczek
Asystenci: Kamil Jureczko, Czesław Porwoł
KS ŚZPN Podokręg Racibórz

Widzów: 80
Czytaj całość...
 
Ostatni akt jesieni
piątek, 09 listopad 2018

 Runda jesienna dobiega końca, przed Nami ostatni akt – Kochłowiczanie udadzą się do Łąki by tam pożegnać rok 2018. Środek tabeli to miejsce w jakim akurat się znajdujemy, by poprawić sobie humory na dobrą zimę trzeba jeszcze zawalczyć o punkty na boisku przedostatniej drużyny w ligowej tabeli.

Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych
czwartek, 08 listopad 2018

 URANIA – UKS Szopienice 0:4 (C2)

URANIA – AKS Wyzwolenie Chorzów 4:0 (D1)
(Tomczyk 2, Szukdlarski, Kura)

URANIA – GKS Katowice 3:1 (D2)
(Szkudlarski, Sawielewicz, Kalisz)

UKS Ruch II Chorzów – URANIA II 1:2 (D2)
(Sidor, Myszka)

MKS Mysłowice – URANIA 3:7 (E1)
(Kolebuk, Sidor 4, Szkudlarski 2)

Gwiazda Ruda Śl. – URANIA 20:2 (E2)
(Bartnik, Imiełowski)

 
Strażak Mikołów - URANIA II 1:2 (1:2)
poniedziałek, 05 listopad 2018

Cenne punkty w Mikołowie…

 

URANIA: Szweda, Sobierański (’46 Barciaga), Błażejczyk (’46 Helwig), Gomola (’46 Sroka), R.Grzesik (’46 Szerzyna), Grzywa, Ogiński (‘78 Bywalec), Piecha (’78 Kolon), Rotkegel (’70 Wojciechowski), Seroka, Szaton

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XIV kolejki
poniedziałek, 05 listopad 2018

 XIV kolejka spotkań na dobre wyjaśniła Nam kto został Mistrzem Jesieni, wprawdzie goniąca dwójka – Pogoń Imielin (1:2 w Woli) i Podlesianka  (3:8 w Wyrach) wygrały swoje spotkanie jednak lider z Mikołowa skromnie ale jednak 1:0 pokonał Ogrodnika i tym samym AKS na kolejkę przed zakończeniem rundy został oficjalnie Mistrzem Jesieni.

Czytaj całość...
 
URANIA - Górnik MK - statystycznie
poniedziałek, 05 listopad 2018
  URANIA
Górnik MK Katowice
Bramki
2
2
Strzały celne
7
6
Strzały niecelne
6
5
Rzuty wolne
9
13
Rzuty rożne
6
6
 
URANIA - Górnik MK Katowice 2:2 (1:2)
sobota, 03 listopad 2018

Remis z szacunkiem dla rywala...

 

Górnik MK: Gulec, D.Honysz, K.Honysz, Lipok , Pietrzyk (’52 G.Ochojski), Jurowicz, Pijarski, Bąk, K.Ochojski  , Dąbrowiecki, Jędrysik

 

URANIA: Pardela, Rodasik, Cieślik, Kokoszka (2x ), Rejmanowski , Nowak (’77 Ogiński), Krzywda, Zalewski, Maciaszczyk, Bujny, Henisz

 

Sędzia główny: Zbigniew Szymanek
Asystenci: Tomasz Szczepanik, Mariusz Szymanek
KS ŚZPN Podokręg Katowice

Widzów: 120
Czytaj całość...
 
Bezpośredni rywal...
piątek, 02 listopad 2018
 Na próżno szukać pojedynków pomiędzy Uranią a Górnikiem MK w ostatnich latach. Zespoły jakoś nie miały szczęścia na siebie trafiać. W minionych sezonach to rezerwa kochłowickiej Uranii mierzyła się z Górnikiem a nawet wcześniej gdy zespół MK-i spadał z wyższych lig grywał w innej grupie okręgówki. Czas nadrobić zaległości – w najbliższą sobotę 3 listopada do Kochłowic przyjedzie Górnik MK Katowice.
Czytaj całość...
 
Wyniki drużyn młodzieżowych
środa, 31 październik 2018

 MKS Siemianowice Śl. – URANIA 5:2 (C2)
(Kitel 2)

UKS Bonito Murcki – URANIA 2:3 (D1)
(Podżorski 2, Joszko)

Grunwald Ruda Śl. – URANIA 1:2 (D2)
(Sidor, Kuś)

URANIA II – AKS Chorzów 4:2 (D2)
(Rudziński, Kochlik, Wraniec 2)

URANIA – GKS Gieksa II Katowice 8:8 (E1)
(Sidor 7, Szkudlarski)

URANIA – Wawel Wirek 9:5 (E2)
(Piechaczek 2, Bartnik 3, Dudziński 2, Stasik, Imiełowski)

 
Więcej...
  • Podsumowanie XIII kolejki
  • Pogoń Imielin - URANIA 4:0 (0:0)
  • Wyjazd na boisko v-ce lidera...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 14 z 1312
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 16 mar 2019 15:00 
Liga Okręgowa 2018/2019
Piast Bieruń
Piast Bieruń
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, listopad 10, 2018
11:00 Górnik MK - Sokół Wola 5 : 3
13:30 Pogoń Imielin - AKS Mikołów 1 : 1
13:30 LKS Łąka - Urania R.Śl. 2 : 3
13:30 Podlesianka K. - Sparta Kat. 2 : 2
13:30 MKS Lędziny - Fortuna Wyry 2 : 2
13:30 MKS Iskra - LKS Studzienice 5 : 2
13:30 LKS Ogrodnik - Wyzwolenie 1 : 2
sob, listopad 17, 2018
12:00 Piast Bieruń - Górnik 09 2 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, listopad 03, 2018
Urania R.Śl. - Górnik MK 2 : 2
AKS Mikołów - LKS Ogrodnik 1 : 0
Wyzwolenie - MKS Iskra 1 : 4
LKS Studzienice - MKS Lędziny 2 : 6
Górnik 09 - LKS Łąka 4 : 0
Sokół Wola - Pogoń Imielin 1 : 2
Sparta Kat. - Piast Bieruń 1 : 1
nie, listopad 04, 2018
Fortuna Wyry - Podlesianka K. 3 : 8
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
AKS Mikołów 7 16:1 21
Sparta Kat. 8 23:11 16
3  Urania R.Śl. 8 19:14 16
Pogoń Imielin 8 15:8 15
Podlesianka K. 7 16:5 14
MKS Lędziny 7 14:7 14
Fortuna Wyry 8 16:14 14
MKS Iskra 7 14:10 13
Górnik MK 7 17:11 13
10  Piast Bieruń 7 13:7 12
11  Sokół Wola 8 19:17 12
12  Górnik 09 8 16:15 12
13  LKS Studzienice 8 15:22 8
14  Wyzwolenie 8 11:22 4
15  LKS Łąka 7 9:20 4
16  LKS Ogrodnik 7 5:13 4
    M F/A P
AKS Mikołów 15 36:9 37
Pogoń Imielin 15 33:14 33
Podlesianka K. 15 36:12 33
Sparta Kat. 15 40:19 29
MKS Iskra 15 28:20 28
MKS Lędziny 15 30:19 25
Fortuna Wyry 15 25:22 24
Górnik MK 15 30:28 23
9  Urania R.Śl. 15 30:39 22
10  Piast Bieruń 15 20:18 19
11  LKS Studzienice 15 31:43 17
12  Sokół Wola 15 30:32 17
13  Górnik 09 15 21:41 12
14  Wyzwolenie 15 20:42 8
15  LKS Ogrodnik 15 9:31 8
16  LKS Łąka 15 16:46 7
    M F/A P
Podlesianka K. 8 20:7 19
Pogoń Imielin 7 18:6 18
AKS Mikołów 8 20:8 16
MKS Iskra 8 14:10 15
Sparta Kat. 7 17:8 13
MKS Lędziny 8 16:12 11
Górnik MK 8 13:17 10
Fortuna Wyry 7 9:8 10
LKS Studzienice 7 16:21 9
10  Piast Bieruń 8 7:11 7
11  Urania R.Śl. 7 11:25 6
12  Sokół Wola 7 11:15 5
13  Wyzwolenie 7 9:20 4
14  LKS Ogrodnik 8 4:18 4
15  LKS Łąka 8 7:26 3
16  Górnik 09 7 5:26 0