GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2019
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
RODO
Liga Okręgowa
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Dobrze zacząć
czwartek, 24 marzec 2011

 W końcu po kilkumiesięcznej już przerwie na boiska ligi okręgowej powracają zawodnicy z Podokręgu Katowice. Wśród nich oczywiście zawodnicy Uranii Ruda Śląska, którzy w debiucie trenerskim trenera Malujdy zmierzą się z Gazobudową Zabrze.

Czytaj całość...
 
Czyja będzie wiosna ?
poniedziałek, 21 marzec 2011

Dziś pierwszy dzień wiosny, w miniony weekend grała już nawet III liga na  Śląsku a kilka regionów Polski mają już nawet wiosenną inaugurację w lidze okręgowej (m.in. opolskie) za sobą. W Podokręgu Katowice mieliśmy ponowny atak zimy i inauguracje dopiero przed sobą. Liga ma ruszyć planowo w najbliższy weekend a my w pierwszy dzień wiosny zastanowimy się (nieco z przymrużeniem oka) kto ma szanse zdobyć tytuł mistrzowski w grupie IV.

Czytaj całość...
 
Lepsi od czwartoligowców
środa, 16 marzec 2011

 W kolejnym spotkaniu sparingowym Urania pokonała IV-ligowy zespół Carbo Gliwice 4:1 (2:0)

Czytaj całość...
 
Zwyciężyli Wilków
sobota, 12 marzec 2011

 Urania Ruda Śląska w swoim kolejnym sparingu pokonała na sztucznej nawierzchni w Nowym Bytomiu A-klasowy zespół Wilki Wilcza 4:1 (1:1).

Czytaj całość...
 
Wygrany wieczorny sparing
czwartek, 10 marzec 2011

W dniu wczorajszym o godzinie 20:00 na boisku w Chorzowie, Urania Ruda Śląska zmierzyła się z zespołem Stadionu Śląskiego i ostatecznie po obfitującym w bramki meczu Kochłowiczanie zwyciężyli 5:4.

Czytaj całość...
 
Młodzież + doświadczenie zdało egzamin
sobota, 05 marzec 2011
 W kolejnym spotkaniu sparingowym Urania Ruda Śląska pokonała zespół z grupy III ligi okręgowej - LKS Jejkowice 2:0 (0:0).
Czytaj całość...
 
101 102 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1415 - 1420 z 1420
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 26 paź 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Górnik MK
Górnik MK
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 26, 2019
11:00 Cyklon Rog. - Zagłębie II :
11:00 Górnik MK - Urania R.Śl. :
11:00 Sparta Kat. - AKS Niwka :
14:30 MKS Siem-ce - LKS Niwy :
14:30 Naprzód Lipiny - LKS Tęcza :
14:30 Górnik Piaski - Wawel Wirek :
14:30 Wojkowice - Pogoń Imielin :
14:30 Podlesianka K. - LKS Źródło :
nie, październik 27, 2019
14:00 Szczakowianka - Orzeł Mokre :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 19, 2019
Urania R.Śl. - Cyklon Rog. 0 : 5
LKS Źródło - Wojkowice 0 : 3
Pogoń Imielin - Górnik Piaski 1 : 0
Orzeł Mokre - Naprzód Lipiny 0 : 3
AKS Niwka - MKS Siem-ce 5 : 1
LKS Niwy - Górnik MK 2 : 1
Wawel Wirek - Szczakowianka 1 : 4
nie, październik 20, 2019
Zagłębie II - Podlesianka K. 2 : 1
LKS Tęcza - Sparta Kat. :
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Niwy 7 23:8 18
LKS Tęcza 6 18:5 16
Szczakowianka 6 31:6 15
4  Urania R.Śl. 7 19:16 13
Górnik MK 6 18:9 13
AKS Niwka 7 20:10 13
Podlesianka K. 5 16:5 12
Wawel Wirek 7 13:11 12
Pogoń Imielin 6 10:7 12
10  Zagłębie II 5 11:8 9
11  Cyklon Rog. 6 10:4 8
12  Naprzód Lipiny 5 7:10 7
13  Sparta Kat. 6 13:9 7
14  Wojkowice 4 8:7 7
15  MKS Siem-ce 6 11:16 4
16  Orzeł Mokre 7 10:27 3
17  LKS Źródło 6 5:16 2
18  Górnik Piaski 5 4:21 0
    M F/A P
Szczakowianka 12 53:9 33
LKS Tęcza 11 26:14 25
Cyklon Rog. 12 29:12 24
Wojkowice 12 32:15 24
Podlesianka K. 12 30:14 24
LKS Niwy 12 28:20 21
Pogoń Imielin 12 23:23 21
Górnik MK 12 27:21 20
AKS Niwka 12 26:18 17
10  Wawel Wirek 12 18:24 16
11  Sparta Kat. 11 20:18 16
12  Zagłębie II 12 29:33 16
13  Urania R.Śl. 12 24:34 14
14  Naprzód Lipiny 12 19:26 14
15  MKS Siem-ce 12 24:31 10
16  LKS Źródło 12 15:29 7
17  Orzeł Mokre 12 12:43 4
18  Górnik Piaski 12 7:58 0
    M F/A P
Szczakowianka 6 22:3 18
Wojkowice 8 24:8 17
Cyklon Rog. 6 19:8 16
Podlesianka K. 7 14:9 12
Pogoń Imielin 6 13:16 9
Sparta Kat. 5 7:9 9
LKS Tęcza 5 8:9 9
Zagłębie II 7 18:25 7
Górnik MK 6 9:12 7
10  Naprzód Lipiny 7 12:16 7
11  MKS Siem-ce 6 13:15 6
12  LKS Źródło 6 10:13 5
13  AKS Niwka 5 6:8 4
14  Wawel Wirek 5 5:13 4
15  LKS Niwy 5 5:12 3
16  Urania R.Śl. 5 5:18 1
17  Orzeł Mokre 5 2:16 1
18  Górnik Piaski 7 3:37 0