GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2019
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
RODO
Liga Okręgowa
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Wyniki drużyn młodzieżowych 25.09 - 03.10 Drukuj
czwartek, 03 październik 2019

 26.09 URANIA - UKS Ruch III Chorzów 0:11 (B1)

29.09 Górnik MK Katowice - URANIA 2:3 (B1)
(Engel 2, Halusa)

25.09 URANIA - Sparta Katowice 4:2 (C2)
(Podżorski 3, Szkudlarski)

28.09 Slavia Ruda Śląska - URANIA 1:4 (C2)
(Skrzypiec 2, Podżorski, Lis)

28.09 URANIA - Pogoń Ruda Śląska 3:2 (D1 – V liga)
(Goły, Kalis, samobójcza)

29.09 URANIA - Naprzód Lipiny 8:1 (D1 – VI liga)
(Wraniec 2, Dudziński, Kalisz, Myszka, Goły, Kochlik, Stygienko)

03.10 Katowickie SKF - URANIA 7:0 (D1 – VI liga)

22.09 URANIA - Jedności Siemianowice Śląskie 1:3 (D2)
(Szkudlarski)

29.09 Pogoń Ruda Śląska - URANIA 1:6 (D2)
(Matura 4, Szkudlarski, Trzcionka)

30.09 UKS Szopienice - URANIA 12:1 (E1)
(Mizgała)

03.10 URANIA - Sparta II Katowice 6:8 (E1)
(Stasik 4, Imiełowski,Bartnik)

01.10 Gwiazda Ruda Śląska - URANIA 9:3 (E2)
(Paprotny 2, Mizgała)
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 26 paź 2019 11:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Górnik MK
Górnik MK
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 26, 2019
11:00 Cyklon Rog. - Zagłębie II :
11:00 Górnik MK - Urania R.Śl. :
11:00 Sparta Kat. - AKS Niwka :
14:30 MKS Siem-ce - LKS Niwy :
14:30 Naprzód Lipiny - LKS Tęcza :
14:30 Górnik Piaski - Wawel Wirek :
14:30 Wojkowice - Pogoń Imielin :
14:30 Podlesianka K. - LKS Źródło :
nie, październik 27, 2019
14:00 Szczakowianka - Orzeł Mokre :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 19, 2019
Urania R.Śl. - Cyklon Rog. 0 : 5
LKS Źródło - Wojkowice 0 : 3
Pogoń Imielin - Górnik Piaski 1 : 0
Orzeł Mokre - Naprzód Lipiny 0 : 3
AKS Niwka - MKS Siem-ce 5 : 1
LKS Niwy - Górnik MK 2 : 1
Wawel Wirek - Szczakowianka 1 : 4
nie, październik 20, 2019
Zagłębie II - Podlesianka K. 2 : 1
LKS Tęcza - Sparta Kat. :
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Niwy 7 23:8 18
LKS Tęcza 6 18:5 16
Szczakowianka 6 31:6 15
4  Urania R.Śl. 7 19:16 13
Górnik MK 6 18:9 13
AKS Niwka 7 20:10 13
Podlesianka K. 5 16:5 12
Wawel Wirek 7 13:11 12
Pogoń Imielin 6 10:7 12
10  Zagłębie II 5 11:8 9
11  Cyklon Rog. 6 10:4 8
12  Naprzód Lipiny 5 7:10 7
13  Sparta Kat. 6 13:9 7
14  Wojkowice 4 8:7 7
15  MKS Siem-ce 6 11:16 4
16  Orzeł Mokre 7 10:27 3
17  LKS Źródło 6 5:16 2
18  Górnik Piaski 5 4:21 0
    M F/A P
Szczakowianka 12 53:9 33
LKS Tęcza 11 26:14 25
Cyklon Rog. 12 29:12 24
Wojkowice 12 32:15 24
Podlesianka K. 12 30:14 24
LKS Niwy 12 28:20 21
Pogoń Imielin 12 23:23 21
Górnik MK 12 27:21 20
AKS Niwka 12 26:18 17
10  Wawel Wirek 12 18:24 16
11  Sparta Kat. 11 20:18 16
12  Zagłębie II 12 29:33 16
13  Urania R.Śl. 12 24:34 14
14  Naprzód Lipiny 12 19:26 14
15  MKS Siem-ce 12 24:31 10
16  LKS Źródło 12 15:29 7
17  Orzeł Mokre 12 12:43 4
18  Górnik Piaski 12 7:58 0
    M F/A P
Szczakowianka 6 22:3 18
Wojkowice 8 24:8 17
Cyklon Rog. 6 19:8 16
Podlesianka K. 7 14:9 12
Pogoń Imielin 6 13:16 9
Sparta Kat. 5 7:9 9
LKS Tęcza 5 8:9 9
Zagłębie II 7 18:25 7
Górnik MK 6 9:12 7
10  Naprzód Lipiny 7 12:16 7
11  MKS Siem-ce 6 13:15 6
12  LKS Źródło 6 10:13 5
13  AKS Niwka 5 6:8 4
14  Wawel Wirek 5 5:13 4
15  LKS Niwy 5 5:12 3
16  Urania R.Śl. 5 5:18 1
17  Orzeł Mokre 5 2:16 1
18  Górnik Piaski 7 3:37 0