GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2019
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
RODO
Liga Okręgowa
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Podsumowanie XVII kolejki spotkań
poniedziałek, 04 kwiecień 2011

Druga kolejka rundy wiosennej za nami i po raz drugi możemy bardzo żałować, że nie udało się zdobyć jakże cennych punktów. Zaledwie bezbramkowy remis Szombierek z walczącą o utrzymanie Fortuną oraz porażka rezerw gliwickiego Piasta w Wielowsi to największe niespodzianki 17 kolejki spotkań.

Czytaj całość...
 
Drużyny młodzieżowe - 02.04
sobota, 02 kwiecień 2011

W dniu dzisiejszym swoje rozgrywki po przerwie zimowej wznowili nasi młodzi zawodnicy z roczników 1996,1997,1998 oraz w regionalnej lidze juniorów. Grali ze zmiennym szczęściem, poniżej prezentujemy krótki meldunek z boisk.

Czytaj całość...
 
URANIA - Orzeł Nakło 1:2 (0:2)
sobota, 02 kwiecień 2011

Marzenia się oddalają...

Orzeł: Eliasz, Bański, Mokrus, Wałek, Skowronek, Radziej (’77 Sowa), M.Skiba , Matejczyk, Balawender (’89 Sprot), Ziętek (’63 Ł.Skiba ), Gawliński (’83 Banduch)

URANIA: Pardela, Piszczatowski, Baran , Małaczyński , Stawowy, Stefanowski (’60 Bujny), Mikusz , Spiolek (’60 Oczko), Miszka (’83 Winczek), Wróblewski (’83 Wojciuch), Dykta   

Czytaj całość...
 
Po prostu wygrać...
czwartek, 31 marzec 2011

Mimo, iż pierwszy mecz wiosenny zremisowaliśmy dość szczęśliwie w samej końcówce spotkania, pozostał pewien niedosyt. Okazja by się „nasycić” w pełni nadarza się już w najbliższą sobotę – 2 kwietnia, do Kochłowic przyjeżdża Orzeł z Nakła Śląskiego. 

Czytaj całość...
 
Podsumowanie XVI kolejki spotkań
poniedziałek, 28 marzec 2011

Pierwsza kolejka rundy wiosennej sezonu 2010/2011 za Nami, jak można było przypuszczać już na inaugurację mieliśmy kilka ciekawych rezultatów. 

Czytaj całość...
 
URANIA - Gazobudowa 1:1 (0:1)
sobota, 26 marzec 2011

„Wydrapany” remis w debiucie trenera Malujdy...



Gazobudowa: Kałka, Miękus , Kocyba, Szymczak , Andrecki, Walczyk, Jurecki, Groborz, Zalewski, Sikorski, Kowaski.

URANIA: Pardela, Piszczatowski, Baran , Małaczyński, Stefanowski (’78 Wojciuch), Grzesik , Mikusz, Spiolek (’46 Stawowy), Bujny (’46 Oczko), Dykta, Wróblewski.
Czytaj całość...
 
Dobrze zacząć
czwartek, 24 marzec 2011

 W końcu po kilkumiesięcznej już przerwie na boiska ligi okręgowej powracają zawodnicy z Podokręgu Katowice. Wśród nich oczywiście zawodnicy Uranii Ruda Śląska, którzy w debiucie trenerskim trenera Malujdy zmierzą się z Gazobudową Zabrze.

Czytaj całość...
 
Czyja będzie wiosna ?
poniedziałek, 21 marzec 2011

Dziś pierwszy dzień wiosny, w miniony weekend grała już nawet III liga na  Śląsku a kilka regionów Polski mają już nawet wiosenną inaugurację w lidze okręgowej (m.in. opolskie) za sobą. W Podokręgu Katowice mieliśmy ponowny atak zimy i inauguracje dopiero przed sobą. Liga ma ruszyć planowo w najbliższy weekend a my w pierwszy dzień wiosny zastanowimy się (nieco z przymrużeniem oka) kto ma szanse zdobyć tytuł mistrzowski w grupie IV.

Czytaj całość...
 
Lepsi od czwartoligowców
środa, 16 marzec 2011

 W kolejnym spotkaniu sparingowym Urania pokonała IV-ligowy zespół Carbo Gliwice 4:1 (2:0)

Czytaj całość...
 
Zwyciężyli Wilków
sobota, 12 marzec 2011

 Urania Ruda Śląska w swoim kolejnym sparingu pokonała na sztucznej nawierzchni w Nowym Bytomiu A-klasowy zespół Wilki Wilcza 4:1 (1:1).

Czytaj całość...
 
Wygrany wieczorny sparing
czwartek, 10 marzec 2011

W dniu wczorajszym o godzinie 20:00 na boisku w Chorzowie, Urania Ruda Śląska zmierzyła się z zespołem Stadionu Śląskiego i ostatecznie po obfitującym w bramki meczu Kochłowiczanie zwyciężyli 5:4.

Czytaj całość...
 
Więcej...
  • Młodzież + doświadczenie zdało egzamin
101 102 103 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1429 - 1440 z 1440
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 21 mar 2020 15:00 
Liga Okręgowa 2019/2020
Górnik Piaski
Górnik Piaski
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, listopad 23, 2019
11:00 Sparta Kat. - Górnik MK 2 : 1
11:00 LKS Źródło - Orzeł Mokre 6 : 1
13:30 MKS Siem-ce - Zagłębie II 3 : 1
13:30 Naprzód Lipiny - Cyklon Rog. 1 : 5
13:30 Szczakowianka - Urania R.Śl. 9 : 0
13:30 Górnik Piaski - LKS Niwy 2 : 10
13:30 Wojkowice - AKS Niwka 2 : 1
13:30 Podlesianka K. - LKS Tęcza 3 : 0
13:30 Pogoń Imielin - Wawel Wirek 1 : 3
Ostatnia kolejka - V liga
sob, listopad 16, 2019
Urania R.Śl. - Naprzód Lipiny 4 : 2
Górnik MK - MKS Siem-ce 0 : 1
Wawel Wirek - LKS Źródło 1 : 1
Orzeł Mokre - Podlesianka K. 0 : 8
AKS Niwka - Górnik Piaski 5 : 0
LKS Niwy - Szczakowianka 2 : 3
Cyklon Rog. - Sparta Kat. 2 : 1
nie, listopad 17, 2019
Zagłębie II - Pogoń Imielin 6 : 1
LKS Tęcza - Wojkowice 2 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Szczakowianka 9 49:7 24
LKS Tęcza 9 25:8 23
LKS Niwy 9 27:11 21
Podlesianka K. 8 22:5 19
5  Urania R.Śl. 9 25:18 18
AKS Niwka 9 25:10 17
Sparta Kat. 9 28:12 16
Wojkowice 7 21:12 16
Cyklon Rog. 9 19:8 14
10  Górnik MK 9 22:19 13
11  Wawel Wirek 9 14:13 13
12  Pogoń Imielin 8 12:11 13
13  Zagłębie II 7 18:11 12
14  Naprzód Lipiny 8 11:20 10
15  MKS Siem-ce 9 16:19 10
16  LKS Źródło 8 17:18 8
17  Orzeł Mokre 9 12:39 3
18  Górnik Piaski 8 6:35 0
    M F/A P
Szczakowianka 17 76:14 46
Wojkowice 17 47:22 36
Podlesianka K. 17 45:15 35
LKS Tęcza 17 37:22 35
Cyklon Rog. 17 44:19 33
LKS Niwy 17 47:26 33
Sparta Kat. 17 36:28 25
Wawel Wirek 17 23:27 24
Zagłębie II 17 39:42 24
10  Urania R.Śl. 17 37:56 22
11  MKS Siem-ce 17 33:36 22
12  Pogoń Imielin 17 30:44 22
13  AKS Niwka 17 33:27 21
14  Górnik MK 17 33:39 20
15  Naprzód Lipiny 17 25:40 18
16  LKS Źródło 17 30:36 17
17  Orzeł Mokre 17 17:73 4
18  Górnik Piaski 17 13:79 3
    M F/A P
Szczakowianka 8 27:7 22
Wojkowice 10 26:10 20
Cyklon Rog. 8 25:11 19
Podlesianka K. 9 23:10 16
LKS Niwy 8 20:15 12
MKS Siem-ce 8 17:17 12
LKS Tęcza 8 12:14 12
Zagłębie II 10 21:31 12
Wawel Wirek 8 9:14 11
10  Sparta Kat. 8 8:16 9
11  Pogoń Imielin 9 18:33 9
12  LKS Źródło 9 13:18 9
13  Naprzód Lipiny 9 14:20 8
14  Górnik MK 8 11:20 7
15  Urania R.Śl. 8 12:38 4
16  AKS Niwka 8 8:17 4
17  Górnik Piaski 9 7:44 3
18  Orzeł Mokre 8 5:34 1