GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2013
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Klasa B
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Podokręgowa Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 1999
Rocznik 2000
Rocznik 2002
Rudzka Liga Szkół
Boisko
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Wawel Wirek - URANIA 3:0 (1:0)
sobota, 17 wrzesień 2011

Zabrakło zimnej krwi...

 

WAWEL: Sładkowski, Koś, Piętoń, Wilczek, Bogusz, Lokaj , Grzywa ('76 Mierzwa), Zięcik, Pyc ('62 Kozłowski), Mol  ('57 Magiera ), Bujałkowski ('71 Zając)

URANIA: Pardela, Baran, Zaręba ('57 Piszczatowski), Lenkiewicz ('59 Spiolek), Jańczak, Grzesik, Stefanowski ('83 Krzywda), Mikusz, Stawowy ('79 Dylong), Miszka, Dykta.

Sędzia główny: Mirosław Górecki (Katowice)
Widzów: 200

Czytaj całość...
 
Derby po 12 latach
środa, 14 wrzesień 2011

 12 lat - tyle musieli czekać kibice Wawelu i Uranii na kolejne derby swoich drużyn w lidze. Tyle, gdyż po raz ostatni obydwa te zespoły spotkały się w sezonie 1998/1999, wówczas był to jeszcze szczebel IV ligi.

Czytaj całość...
 
Śląsk Świętochłowice - URANIA 1:0 (0:0)
niedziela, 11 wrzesień 2011

Zespół juniorów Uranii Ruda Śląska występujący w Lidze Podokręgowej przegrał swoje pierwsze spotkanie z drużyną Śląska Świętochłowice 1:0 (0:0).

Czytaj całość...
 
AKS II Mikołów - URANIA II 11:1 (5:0)
niedziela, 11 wrzesień 2011
Po dwóch kolejkach katowickiej klasy A, rezerwu kochłowickiej Uranii miały całkiem przyzwoity dorobek - 4 punktów po wygranej nad Lechią i remisem ze Strażakiem. Niestety na ziemię mocno sprowadziła nas rezerwa AKS-u Mikołów ogrywając podopiecznych Stanisława Mikusza aż 11:1 (5:0).
 
Wyniki trampkarzy
sobota, 10 wrzesień 2011

Rocznik 1997
Ruch Chorzów - URANIA 6:0 (2:0)
Rocznik 1998
URANIA - Grunwald Ruda Śląska 5:0 (5:0)
Bramki dla Uranii: Statnik 2, Łukaszczyk, Ganczarczyk, Kalemba
Rocznik 1999
Jastrząb Bielszowice - URANIA 2:2
Bramki dla Uranii: Mandzel 2

 
URANIA - Unia Ząbkowice 1:3 (0:2)
sobota, 10 wrzesień 2011
Urania Ruda Śląska przegrała w spotkaniu na własnym boisku z Unią Ząbkowice 1:3 (0:2). Jedyną bramkę dla drużyny Uranii zdobył Mariusz Baran po stzale głową.
Czytaj całość...
 
Powalczą obie ekipy...
piątek, 09 wrzesień 2011

 W najbliższą sobotę (10.09) do meczu kolejnej już 6 kolejki przystąpi zespół Uranii Ruda Śląska a naprzeciw niej Unia Ząbkowice. Obydwie ekipy jeszcze nie odnotowały zwycięstw - Urania u siebie a Unia na wyjeździe.

Czytaj całość...
 
Więcej...
  • URANIA - Pogoń 0:3
  • Urania gra dalej w Pucharze
  • Wynajem hali przy ul. Tunkla 147b
41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 411 - 420 z 511
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2013 11:00 
Liga Okręgowa 2013/2014
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Piast Bieruń
Piast Bieruń
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa A
sob, 19 paź 2013 15:00 
Klasa A 2013/2014
KS Hetman 22 Katowice : Urania II R.Śl.
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa B
nie, 20 paź 2013 13:00 
Klasa B 2013/2014
Urania III R.Śl. : Lechia Mysłowice
Statystyki sezonu

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 19, 2013
11:00 Urania R.Śl. - Piast Bieruń :
15:30 Unia Bieruń - Rymer Rybnik :
15:30 MKS Lędziny - Sokół Orzesze :
15:30 LKS Bełk - LKS Dąb :
15:30 LKS Ogrodnik - GKS II Tychy :
15:30 Naprzód R. - Sokół Wola :
nie, październik 20, 2013
15:30 ROW II - Jedność J. :
15:30 Studzionka - Strażak Mikołów :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 12, 2013
Urania R.Śl. - Unia Bieruń 7 : 0
Piast Bieruń - Studzionka 1 : 2
Strażak Mikołów - Naprzód R. 3 : 1
Sokół Wola - LKS Ogrodnik 1 : 2
LKS Dąb - MKS Lędziny 0 : 4
Sokół Orzesze - ROW II 3 : 3
Jedność J. - Rymer Rybnik 3 : 2
nie, październik 13, 2013
GKS II Tychy - LKS Bełk 0 : 5
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Bełk 7 26:6 19
MKS Lędziny 6 22:2 16
3  Urania R.Śl. 6 20:9 14
ROW II 5 16:2 13
Jedność J. 5 13:4 13
LKS Ogrodnik 6 9:4 12
Studzionka 6 14:12 11
Strażak Mikołów 7 12:13 10
Naprzód R. 5 5:3 9
10  LKS Dąb 5 12:13 9
11  Rymer Rybnik 5 16:10 8
12  Piast Bieruń 6 9:10 5
13  Sokół Orzesze 5 7:9 5
14  Sokół Wola 5 7:13 4
15  Unia Bieruń 5 9:17 4
16  GKS II Tychy 4 2:11 3
    M F/A P
LKS Bełk 11 34:8 26
MKS Lędziny 11 32:6 24
Jedność J. 11 32:12 23
ROW II 11 32:12 23
LKS Ogrodnik 11 16:17 19
6  Urania R.Śl. 11 27:18 18
Strażak Mikołów 11 16:20 15
GKS II Tychy 11 12:23 14
Studzionka 11 18:30 14
10  Rymer Rybnik 11 25:21 13
11  Piast Bieruń 11 15:15 11
12  LKS Dąb 11 18:31 10
13  Naprzód R. 11 12:22 9
14  Sokół Wola 11 14:28 8
15  Sokół Orzesze 11 19:33 7
16  Unia Bieruń 11 15:41 7
    M F/A P
GKS II Tychy 7 10:12 11
Jedność J. 6 19:8 10
ROW II 6 16:10 10
MKS Lędziny 5 10:4 8
LKS Bełk 4 8:2 7
LKS Ogrodnik 5 7:13 7
Piast Bieruń 5 6:5 6
Rymer Rybnik 6 9:11 5
Strażak Mikołów 4 4:7 5
10  Urania R.Śl. 5 7:9 4
11  Sokół Wola 6 7:15 4
12  Studzionka 5 4:18 3
13  Unia Bieruń 6 6:24 3
14  Sokół Orzesze 6 12:24 2
15  LKS Dąb 6 6:18 1
16  Naprzód R. 6 7:19 0