GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2015
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Rocznik 2000
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Kadra
Liga Okręgowa 2013/2014
Drukuj
Skład Urania R.Śl. [ GKS ]



bramkarz
  Marek Kiełtyka   25.07.1986 (27)
  Rafał Pardela   14.12.1989 (23)
  Dawid Porębski   18.06.1996 (17)
  Tomasz Koperwas   03.06.1995 (18)
obrońca
  Fabian Lenkiewicz   20.01.1992 (21)
  Mariusz Baran   17.05.1984 (29)
  Łukasz Cieślik   12.04.1989 (24)
  Kamil Gabryś   11.01.1990 (23)
  Nikos Jańczak   15.03.1992 (21)
  Adrian Łukaszewski   05.02.1994 (19)
  Damian Hejdysz   20.03.1995 (18)
pomocnik
  Robert Grzesik   25.06.1992 (21)
  Tomasz Mikusz   02.10.1981 (31)
  Damian Baron   23.12.1985 (27)
  Paweł Grzesik   11.09.1990 (22)
  Artur Kornas   01.02.1991 (22)
  Piotr Podeszwa   13.04.1987 (26)
  Łukasz Kolasa   11.09.1984 (28)
  Patryk Zawisza   07.09.1993 (19)
napastnik
  Tomasz Oczko   15.07.1985 (28)
  Damian Miszka   04.09.1991 (21)
  Dominik Kamieński   15.01.1992 (21)
  Adam Wypiór   13.04.1995 (18)
  Seweryn Zalewski   27.04.1985 (28)
  Mateusz Żak   13.07.1990 (23)
  Łukasz Stawowy   25.01.1988 (25)
trener
  Stanisław Mikusz   - (-)
kierownik
  Jacek Niewrzoł   - (-)





:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Orzeł Mokre 2 7:1 6
LKS Czyżowice 1 8:0 3
Rymer Rybnik 1 8:1 3
Przyszłość R. 2 5:2 3
Urania R.Śl. 2 5:2 3
LKS Skrzyszów 1 2:2 1
Tempo 1 2:2 1
TS Pszów 1 2:2 1
KS Marklowice 1 0:0 1
10  TP Jastrząb 2 0:1 1
11  LKS Zawada 1 3:4 0
12  Polonia Ł. 1 1:2 0
13  Gwarek Z. 1 0:2 0
KS Gołkowice 1 0:2 0
15  Naprzód Syrynia 1 0:3 0
16  Wawel Wirek 2 2:6 0
    M F/A P
Orzeł Mokre 3 11:2 9
LKS Czyżowice 3 11:0 7
Rymer Rybnik 3 10:3 6
Przyszłość R. 3 7:2 6
Polonia Ł. 3 4:3 6
Tempo 3 4:3 5
7  Urania R.Śl. 3 7:4 4
LKS Skrzyszów 2 4:2 4
KS Marklowice 2 2:1 4
10  KS Gołkowice 2 4:5 3
11  LKS Zawada 2 5:6 1
12  Naprzód Syrynia 2 2:5 1
13  TS Pszów 3 3:12 1
14  TP Jastrząb 3 0:9 1
15  Wawel Wirek 2 2:6 0
16  Gwarek Z. 3 1:14 0
    M F/A P
Polonia Ł. 2 3:1 6
LKS Czyżowice 2 3:0 4
Tempo 2 2:1 4
Orzeł Mokre 1 4:1 3
LKS Skrzyszów 1 2:0 3
Przyszłość R. 1 2:0 3
KS Gołkowice 1 4:3 3
KS Marklowice 1 2:1 3
Rymer Rybnik 2 2:2 3
10  LKS Zawada 1 2:2 1
Naprzód Syrynia 1 2:2 1
Urania R.Śl. 1 2:2 1
13  Wawel Wirek 0 0:0 0
14  TP Jastrząb 1 0:8 0
15  TS Pszów 2 1:10 0
16  Gwarek Z. 2 1:12 0