GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2013
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Klasa B
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Podokręgowa Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 1999
Rocznik 2000
Rocznik 2002
Rudzka Liga Szkół
Boisko
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Tabela
Klasa A 2012/2013
Ranking
od do

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (2) MKS Śląsk Świętochłowice 42  19  13  44:18  26 
2 (3) STR Strażak Mikołów 42  20  13  45:28  17 
3 (1) BKS Sparta Katowice 39  20  12  53:28  25 
4 (4) GKS Urania II R.Śl. 31  20  10  31:41  -10 
5 (6) KGW Górnik II Wesoła 29  19  34:28 
6 (5) KSG KS Górnik MK Katowice 28  20  10  24:26  -2 
7 (8) POG Pogoń Ruda Śląska 26  20  10  39:45  -6 
8 (7) ŚKS Naprzód Lipiny 25  20  11  38:42  -4 
9 (9) HET KS Hetman 22 Katowice 20  20  12  27:48  -21 
10 (10)   AKS II Mikołów 19  20  13  27:41  -14 
11 (11) MKS MKS II Siemianowice 15  20  13  21:38  -17 


Awans  Spadek  Urania 

« Poprzednia kolejka   19 20 21 22



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2013 11:00 
Liga Okręgowa 2013/2014
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Piast Bieruń
Piast Bieruń
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa A
sob, 19 paź 2013 15:00 
Klasa A 2013/2014
KS Hetman 22 Katowice : Urania II R.Śl.
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa B
nie, 20 paź 2013 13:00 
Klasa B 2013/2014
Urania III R.Śl. : Lechia Mysłowice
Statystyki sezonu

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 19, 2013
11:00 Urania R.Śl. - Piast Bieruń :
15:30 Unia Bieruń - Rymer Rybnik :
15:30 MKS Lędziny - Sokół Orzesze :
15:30 LKS Bełk - LKS Dąb :
15:30 LKS Ogrodnik - GKS II Tychy :
15:30 Naprzód R. - Sokół Wola :
nie, październik 20, 2013
15:30 ROW II - Jedność J. :
15:30 Studzionka - Strażak Mikołów :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 12, 2013
Urania R.Śl. - Unia Bieruń 7 : 0
Piast Bieruń - Studzionka 1 : 2
Strażak Mikołów - Naprzód R. 3 : 1
Sokół Wola - LKS Ogrodnik 1 : 2
LKS Dąb - MKS Lędziny 0 : 4
Sokół Orzesze - ROW II 3 : 3
Jedność J. - Rymer Rybnik 3 : 2
nie, październik 13, 2013
GKS II Tychy - LKS Bełk 0 : 5
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Bełk 7 26:6 19
MKS Lędziny 6 22:2 16
3  Urania R.Śl. 6 20:9 14
ROW II 5 16:2 13
Jedność J. 5 13:4 13
LKS Ogrodnik 6 9:4 12
Studzionka 6 14:12 11
Strażak Mikołów 7 12:13 10
Naprzód R. 5 5:3 9
10  LKS Dąb 5 12:13 9
11  Rymer Rybnik 5 16:10 8
12  Piast Bieruń 6 9:10 5
13  Sokół Orzesze 5 7:9 5
14  Sokół Wola 5 7:13 4
15  Unia Bieruń 5 9:17 4
16  GKS II Tychy 4 2:11 3
    M F/A P
LKS Bełk 11 34:8 26
MKS Lędziny 11 32:6 24
Jedność J. 11 32:12 23
ROW II 11 32:12 23
LKS Ogrodnik 11 16:17 19
6  Urania R.Śl. 11 27:18 18
Strażak Mikołów 11 16:20 15
GKS II Tychy 11 12:23 14
Studzionka 11 18:30 14
10  Rymer Rybnik 11 25:21 13
11  Piast Bieruń 11 15:15 11
12  LKS Dąb 11 18:31 10
13  Naprzód R. 11 12:22 9
14  Sokół Wola 11 14:28 8
15  Sokół Orzesze 11 19:33 7
16  Unia Bieruń 11 15:41 7
    M F/A P
GKS II Tychy 7 10:12 11
Jedność J. 6 19:8 10
ROW II 6 16:10 10
MKS Lędziny 5 10:4 8
LKS Bełk 4 8:2 7
LKS Ogrodnik 5 7:13 7
Piast Bieruń 5 6:5 6
Rymer Rybnik 6 9:11 5
Strażak Mikołów 4 4:7 5
10  Urania R.Śl. 5 7:9 4
11  Sokół Wola 6 7:15 4
12  Studzionka 5 4:18 3
13  Unia Bieruń 6 6:24 3
14  Sokół Orzesze 6 12:24 2
15  LKS Dąb 6 6:18 1
16  Naprzód R. 6 7:19 0