GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2017
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Sobotni mecz przełożony (aktualizacja) Drukuj
piątek, 22 wrzesień 2017
Ze względu na panujące warunki atmosferyczne sobotni mecz z Ogrodnikiem Cielmice został przełożony na sobotę 25 listopada.
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 28 paź 2017 11:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Górnik 09
Górnik 09

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 21, 2017
15:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń 4 : 1
15:00 Podlesianka K. - Urania R.Śl. 2 : 0
15:00 Górnik 09 - LKS Łąka 3 : 2
15:00 Wawel Wirek - LKS Ogrodnik 0 : 1
15:00 Sparta Kat. - MKS Iskra 2 : 3
15:00 Sokół Wola - Unia Kosztowy :
15:00 Krupiński - AKS Mikołów 3 : 0
15:00 Pogoń R.Śl. - Grunwald R.Śl. 3 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 14, 2017
Grunwald R.Śl. - Krupiński 1 : 2
Urania R.Śl. - Pogoń Imielin 0 : 5
Piast Bieruń - Pogoń R.Śl. 2 : 1
AKS Mikołów - Sokół Wola 3 : 0
Unia Kosztowy - Sparta Kat. 3 : 1
MKS Iskra - Wawel Wirek 0 : 2
LKS Ogrodnik - Górnik 09 2 : 2
nie, październik 15, 2017
LKS Łąka - Podlesianka K. 3 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Unia Kosztowy 6 11:4 16
Piast Bieruń 5 15:3 15
Pogoń Imielin 5 16:7 13
Podlesianka K. 5 14:4 13
AKS Mikołów 5 14:6 13
6  Urania R.Śl. 6 17:10 12
Górnik 09 5 11:5 11
MKS Iskra 6 10:10 10
LKS Łąka 6 13:8 8
10  Sparta Kat. 5 14:10 7
11  Sokół Wola 3 6:2 7
12  LKS Ogrodnik 6 9:8 6
13  Krupiński 5 6:13 4
14  Pogoń R.Śl. 4 7:9 3
15  Wawel Wirek 4 2:10 0
16  Grunwald R.Śl. 5 2:20 0
    M F/A P
Pogoń Imielin 10 30:11 25
Unia Kosztowy 9 18:9 22
Piast Bieruń 11 22:13 22
AKS Mikołów 10 25:16 20
Podlesianka K. 10 23:11 20
Górnik 09 10 22:9 20
MKS Iskra 10 16:15 17
Sparta Kat. 11 35:22 17
LKS Łąka 11 20:15 12
10  Urania R.Śl. 10 21:24 12
11  Sokół Wola 9 13:21 11
12  Krupiński 10 10:26 10
13  LKS Ogrodnik 10 13:15 9
14  Wawel Wirek 10 11:20 7
15  Pogoń R.Śl. 11 14:29 4
16  Grunwald R.Śl. 10 3:40 0
    M F/A P
Pogoń Imielin 5 14:4 12
Sparta Kat. 6 21:12 10
Górnik 09 5 11:4 9
AKS Mikołów 5 11:10 7
Podlesianka K. 5 9:7 7
MKS Iskra 4 6:5 7
Wawel Wirek 6 9:10 7
Piast Bieruń 6 7:10 7
Unia Kosztowy 3 7:5 6
10  Krupiński 5 4:13 6
11  LKS Łąka 5 7:7 4
12  Sokół Wola 6 7:19 4
13  LKS Ogrodnik 4 4:7 3
14  Pogoń R.Śl. 7 7:20 1
15  Urania R.Śl. 4 4:14 0
16  Grunwald R.Śl. 5 1:20 0