GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2018
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Trampkarze
Trampkarze C2
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2017/2018
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (12.08.2017)

sobota, 12 sierpień 2017
11:00    Urania R.Śl. - Krupiński 7 : 1
17:00    Unia Kosztowy - Piast Bieruń 2 : 1
17:00    MKS Iskra - AKS Mikołów 1 : 5
17:00    LKS Ogrodnik - Grunwald R.Śl. 3 : 0
17:00    Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 2
17:00    Podlesianka K. - Sparta Kat. 4 : 4
17:00    Górnik 09 - Wawel Wirek 1 : 1
17:00    LKS Łąka - Pogoń R.Śl. 4 : 1
przejdź na górę
Kolejka 2 (19.08.2017)

sobota, 19 sierpień 2017
10:00    Urania R.Śl. - Pogoń R.Śl. 2 : 0
17:00    Piast Bieruń - Wawel Wirek 3 : 2
17:00    Sparta Kat. - Górnik 09 1 : 1
17:00    Sokół Wola - Podlesianka K. 1 : 1
17:00    Krupiński - Pogoń Imielin 1 : 2
17:00    AKS Mikołów - LKS Ogrodnik 3 : 2
17:00    Unia Kosztowy - MKS Iskra 2 : 1
niedziela, 20 sierpień 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - LKS Łąka 0 : 4
przejdź na górę
Kolejka 3 (26.08.2017)

sobota, 26 sierpień 2017
11:00    Urania R.Śl. - Grunwald R.Śl. 6 : 1
11:30    Pogoń Imielin - Pogoń R.Śl. 4 : 0
15:00    Wawel Wirek - Sparta Kat. 1 : 5
17:00    MKS Iskra - Piast Bieruń 3 : 0
17:00    LKS Ogrodnik - Unia Kosztowy 2 : 3
17:00    LKS Łąka - AKS Mikołów 0 : 0
17:00    Podlesianka K. - Krupiński 2 : 0
17:00    Górnik 09 - Sokół Wola 5 : 1
przejdź na górę
Kolejka 4 (02.09.2017)

sobota, 02 wrzesień 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - Pogoń Imielin 0 : 4
16:00    Piast Bieruń - Sparta Kat. 4 : 0
16:00    Sokół Wola - Wawel Wirek 2 : 1
16:00    Krupiński - Górnik 09 0 : 4
16:00    Pogoń R.Śl. - Podlesianka K. 1 : 3
16:00    AKS Mikołów - Urania R.Śl. 5 : 3
16:00    Unia Kosztowy - LKS Łąka 2 : 0
16:00    MKS Iskra - LKS Ogrodnik 3 : 1
przejdź na górę
Kolejka 5 (09.09.2017)

sobota, 09 wrzesień 2017
11:00    Urania R.Śl. - Unia Kosztowy 2 : 1
15:00    Wawel Wirek - Krupiński 0 : 1
16:00    Pogoń Imielin - AKS Mikołów 4 : 3
16:00    Podlesianka K. - Grunwald R.Śl. 5 : 0
16:00    Sparta Kat. - Sokół Wola 5 : 1
17:00    Górnik 09 - Pogoń R.Śl. 2 : 1
niedziela, 10 wrzesień 2017
16:00    LKS Ogrodnik - Piast Bieruń 1 : 1
16:00    LKS Łąka - MKS Iskra 1 : 2
przejdź na górę
Kolejka 6 (16.09.2017)

sobota, 16 wrzesień 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - Górnik 09 1 : 4
11:00    Piast Bieruń - Sokół Wola 3 : 0
16:00    Krupiński - Sparta Kat. 0 : 5
16:00    Pogoń R.Śl. - Wawel Wirek 2 : 3
16:00    AKS Mikołów - Podlesianka K. 1 : 1
16:00    Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 2 : 1
16:00    MKS Iskra - Urania R.Śl. 2 : 1
16:00    LKS Ogrodnik - LKS Łąka 0 : 0
przejdź na górę
Kolejka 7 (23.09.2017)

sobota, 23 wrzesień 2017
16:00    Sparta Kat. - Pogoń R.Śl. 4 : 2
środa, 04 październik 2017
16:00    LKS Łąka - Piast Bieruń 0 : 2
sobota, 25 listopad 2017
11:00    Urania R.Śl. - LKS Ogrodnik 0 : 2
13:00    Wawel Wirek - Grunwald R.Śl. 3 : 2
13:30    Pogoń Imielin - MKS Iskra 2 : 1
13:30    Podlesianka K. - Unia Kosztowy 2 : 1
13:30    Górnik 09 - AKS Mikołów 3 : 2
13:30    Sokół Wola - Krupiński 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 8 (30.09.2017)

sobota, 30 wrzesień 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - Sparta Kat. 0 : 6
16:00    Piast Bieruń - Krupiński 3 : 0
16:00    Pogoń R.Śl. - Sokół Wola 1 : 3
16:00    AKS Mikołów - Wawel Wirek 2 : 0
16:00    Unia Kosztowy - Górnik 09 0 : 0
16:00    MKS Iskra - Podlesianka K. 1 : 1
16:00    LKS Ogrodnik - Pogoń Imielin 1 : 2
niedziela, 01 październik 2017
16:00    LKS Łąka - Urania R.Śl. 5 : 0
przejdź na górę
Kolejka 9 (07.10.2017)

sobota, 07 październik 2017
11:00    Urania R.Śl. - Piast Bieruń 0 : 2
11:00    Krupiński - Pogoń R.Śl. 2 : 2
15:00    Pogoń Imielin - LKS Łąka 2 : 1
15:00    Podlesianka K. - LKS Ogrodnik 1 : 0
15:00    Górnik 09 - MKS Iskra 0 : 0
15:00    Wawel Wirek - Unia Kosztowy 1 : 3
15:00    Sparta Kat. - AKS Mikołów 2 : 3
15:00    Sokół Wola - Grunwald R.Śl. 3 : 0
przejdź na górę
Kolejka 10 (14.10.2017)

sobota, 14 październik 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - Krupiński 1 : 2
11:00    Urania R.Śl. - Pogoń Imielin 0 : 5
15:00    Piast Bieruń - Pogoń R.Śl. 2 : 1
15:00    AKS Mikołów - Sokół Wola 3 : 0
15:00    Unia Kosztowy - Sparta Kat. 3 : 1
15:00    MKS Iskra - Wawel Wirek 0 : 2
15:00    LKS Ogrodnik - Górnik 09 2 : 2
niedziela, 15 październik 2017
15:00    LKS Łąka - Podlesianka K. 3 : 3
przejdź na górę
Kolejka 11 (21.10.2017)

sobota, 21 październik 2017
15:00    Pogoń Imielin - Piast Bieruń 4 : 1
15:00    Podlesianka K. - Urania R.Śl. 2 : 0
15:00    Górnik 09 - LKS Łąka 3 : 2
15:00    Wawel Wirek - LKS Ogrodnik 0 : 1
15:00    Sparta Kat. - MKS Iskra 2 : 3
15:00    Krupiński - AKS Mikołów 3 : 0
15:00    Pogoń R.Śl. - Grunwald R.Śl. 3 : 0
15:30    Sokół Wola - Unia Kosztowy 1 : 1
przejdź na górę
Kolejka 12 (28.10.2017)

sobota, 28 październik 2017
11:00    Urania R.Śl. - Górnik 09 0 : 3
14:00    Piast Bieruń - Grunwald R.Śl. 6 : 2
14:00    AKS Mikołów - Pogoń R.Śl. 6 : 0
14:00    Unia Kosztowy - Krupiński 5 : 3
14:00    MKS Iskra - Sokół Wola 2 : 0
14:00    LKS Ogrodnik - Sparta Kat. 3 : 1
14:00    Pogoń Imielin - Podlesianka K. 1 : 2
14:00    LKS Łąka - Wawel Wirek 3 : 2
przejdź na górę
Kolejka 13 (04.11.2017)

sobota, 04 listopad 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - AKS Mikołów 0 : 8
13:00    Podlesianka K. - Piast Bieruń 2 : 1
13:00    Górnik 09 - Pogoń Imielin 0 : 1
13:00    Wawel Wirek - Urania R.Śl. 2 : 0
13:00    Sparta Kat. - LKS Łąka 1 : 2
13:00    Sokół Wola - LKS Ogrodnik 1 : 2
13:00    Krupiński - MKS Iskra 1 : 2
13:00    Pogoń R.Śl. - Unia Kosztowy 1 : 4
przejdź na górę
Kolejka 14 (11.11.2017)

sobota, 11 listopad 2017
11:00    Urania R.Śl. - Sparta Kat. 1 : 0
13:00    Piast Bieruń - AKS Mikołów 1 : 3
13:00    Unia Kosztowy - Grunwald R.Śl. 13 : 0
13:00    MKS Iskra - Pogoń R.Śl. 6 : 0
13:00    LKS Ogrodnik - Krupiński 2 : 2
13:00    LKS Łąka - Sokół Wola 3 : 1
13:00    Pogoń Imielin - Wawel Wirek 4 : 1
13:00    Podlesianka K. - Górnik 09 2 : 0
przejdź na górę
Kolejka 15 (18.11.2017)

sobota, 18 listopad 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - MKS Iskra 0 : 3
13:00    Górnik 09 - Piast Bieruń 1 : 2
13:00    Wawel Wirek - Podlesianka K. 0 : 3
13:00    Sparta Kat. - Pogoń Imielin 0 : 2
13:00    Sokół Wola - Urania R.Śl. 1 : 3
13:00    Krupiński - LKS Łąka 1 : 2
13:00    Pogoń R.Śl. - LKS Ogrodnik 1 : 3
13:00    AKS Mikołów - Unia Kosztowy 0 : 0
przejdź na górę
Kolejka 16 (17.03.2018)

środa, 11 kwiecień 2018
17:00    Krupiński - Urania R.Śl. 1 : 2
17:00    Piast Bieruń - Unia Kosztowy 0 : 2
17:00    AKS Mikołów - MKS Iskra 4 : 0
17:00    Grunwald R.Śl. - LKS Ogrodnik 0 : 6
17:00    Sokół Wola - Pogoń Imielin 1 : 5
17:00    Sparta Kat. - Podlesianka K. 1 : 4
17:00    Wawel Wirek - Górnik 09 2 : 1
17:00    Pogoń R.Śl. - LKS Łąka 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 17 (24.03.2018)

sobota, 24 marzec 2018
10:00    Pogoń R.Śl. - Urania R.Śl. 3 : 2
15:00    Wawel Wirek - Piast Bieruń 2 : 2
15:30    Podlesianka K. - Sokół Wola 4 : 1
15:30    Pogoń Imielin - Krupiński 5 : 1
15:30    LKS Ogrodnik - AKS Mikołów 1 : 2
15:30    LKS Łąka - Grunwald R.Śl. 6 : 1
środa, 09 maj 2018
18:00    Górnik 09 - Sparta Kat. 3 : 2
18:00    MKS Iskra - Unia Kosztowy 1 : 2
przejdź na górę
Kolejka 18 (31.03.2018)

sobota, 31 marzec 2018
11:00    Grunwald R.Śl. - Urania R.Śl. 0 : 4
11:00    Pogoń R.Śl. - Pogoń Imielin 2 : 4
11:00    AKS Mikołów - LKS Łąka 6 : 0
13:00    Piast Bieruń - MKS Iskra 1 : 1
13:00    Unia Kosztowy - LKS Ogrodnik 1 : 1
13:00    Krupiński - Podlesianka K. 0 : 5
13:00    Sokół Wola - Górnik 09 3 : 0
wtorek, 03 kwiecień 2018
17:00    Sparta Kat. - Wawel Wirek 7 : 2
przejdź na górę
Kolejka 19 (07.04.2018)

sobota, 07 kwiecień 2018
11:00    Urania R.Śl. - AKS Mikołów 1 : 2
15:00    Wawel Wirek - Sokół Wola 1 : 3
16:00    Sparta Kat. - Piast Bieruń 1 : 1
17:00    Pogoń Imielin - Grunwald R.Śl. 6 : 0
17:00    Górnik 09 - Krupiński 0 : 0
17:00    Podlesianka K. - Pogoń R.Śl. 7 : 1
17:00    LKS Łąka - Unia Kosztowy 1 : 3
17:00    LKS Ogrodnik - MKS Iskra 2 : 3
przejdź na górę
Kolejka 20 (14.04.2018)

sobota, 14 kwiecień 2018
13:00    Pogoń R.Śl. - Górnik 09 1 : 1
17:00    Unia Kosztowy - Urania R.Śl. 4 : 1
17:00    Krupiński - Wawel Wirek 1 : 2
17:00    AKS Mikołów - Pogoń Imielin 2 : 0
17:00    Grunwald R.Śl. - Podlesianka K. 0 : 6
17:00    Sokół Wola - Sparta Kat. 2 : 3
17:00    Piast Bieruń - LKS Ogrodnik 2 : 0
niedziela, 15 kwiecień 2018
17:00    MKS Iskra - LKS Łąka 0 : 3
przejdź na górę
Kolejka 21 (21.04.2018)

sobota, 21 kwiecień 2018
11:00    Urania R.Śl. - MKS Iskra 1 : 2
15:00    Wawel Wirek - Pogoń R.Śl. 4 : 0
16:00    Sparta Kat. - Krupiński 3 : 0
17:00    Górnik 09 - Grunwald R.Śl. 2 : 0
17:00    Sokół Wola - Piast Bieruń 1 : 1
17:00    Podlesianka K. - AKS Mikołów 4 : 0
17:00    Pogoń Imielin - Unia Kosztowy 1 : 2
17:00    LKS Łąka - LKS Ogrodnik 1 : 0
przejdź na górę
Kolejka 22 (28.04.2018)

sobota, 28 kwiecień 2018
11:00    Grunwald R.Śl. - Wawel Wirek 3 : 3
12:00    Piast Bieruń - LKS Łąka 1 : 0
13:00    Pogoń R.Śl. - Sparta Kat. 4 : 6
17:00    LKS Ogrodnik - Urania R.Śl. 3 : 2
17:00    MKS Iskra - Pogoń Imielin 1 : 3
17:00    Unia Kosztowy - Podlesianka K. 2 : 0
17:00    AKS Mikołów - Górnik 09 2 : 0
17:00    Krupiński - Sokół Wola 0 : 2
przejdź na górę
Kolejka 23 (01.05.2018)

wtorek, 01 maj 2018
11:00    Urania R.Śl. - LKS Łąka 2 : 1
15:00    Wawel Wirek - AKS Mikołów 0 : 1
16:00    Sparta Kat. - Grunwald R.Śl. 3 : 1
17:00    Krupiński - Piast Bieruń 3 : 2
17:00    Sokół Wola - Pogoń R.Śl. 7 : 2
17:00    Górnik 09 - Unia Kosztowy 0 : 1
17:00    Podlesianka K. - MKS Iskra 2 : 0
17:00    Pogoń Imielin - LKS Ogrodnik 4 : 0
przejdź na górę
Kolejka 24 (05.05.2018)

sobota, 05 maj 2018
11:00    Pogoń R.Śl. - Krupiński 1 : 1
11:00    Grunwald R.Śl. - Sokół Wola 0 : 2
17:00    Piast Bieruń - Urania R.Śl. 1 : 3
17:00    LKS Łąka - Pogoń Imielin 2 : 5
17:00    LKS Ogrodnik - Podlesianka K. 1 : 1
17:00    MKS Iskra - Górnik 09 3 : 2
17:00    Unia Kosztowy - Wawel Wirek 1 : 0
17:00    AKS Mikołów - Sparta Kat. 4 : 2
przejdź na górę
Kolejka 25 (12.05.2018)

sobota, 12 maj 2018
11:00    Pogoń R.Śl. - Piast Bieruń 2 : 0
15:00    Wawel Wirek - MKS Iskra 1 : 2
16:00    Sparta Kat. - Unia Kosztowy 0 : 2
17:00    Krupiński - Grunwald R.Śl. 10 : 1
17:00    Pogoń Imielin - Urania R.Śl. 1 : 1
17:00    Sokół Wola - AKS Mikołów 2 : 1
17:00    Górnik 09 - LKS Ogrodnik 3 : 3
17:00    Podlesianka K. - LKS Łąka 6 : 0
przejdź na górę
Kolejka 26 (19.05.2018)

sobota, 19 maj 2018
11:00    Piast Bieruń - Pogoń Imielin 1 : 2
11:00    Urania R.Śl. - Podlesianka K. 0 : 2
11:00    Grunwald R.Śl. - Pogoń R.Śl. 2 : 3
17:00    LKS Łąka - Górnik 09 4 : 3
17:00    LKS Ogrodnik - Wawel Wirek 4 : 0
17:00    MKS Iskra - Sparta Kat. 1 : 2
17:00    AKS Mikołów - Krupiński 3 : 0
17:00    Unia Kosztowy - Sokół Wola 7 : 0
przejdź na górę
Kolejka 27 (26.05.2018)

sobota, 26 maj 2018
11:00    Grunwald R.Śl. - Piast Bieruń 1 : 5
11:00    Sokół Wola - MKS Iskra 2 : 5
14:00    Pogoń R.Śl. - AKS Mikołów 0 : 2
15:00    Wawel Wirek - LKS Łąka 3 : 0
16:00    Sparta Kat. - LKS Ogrodnik 1 : 2
17:00    Krupiński - Unia Kosztowy 0 : 7
17:00    Podlesianka K. - Pogoń Imielin 4 : 3
18:00    Górnik 09 - Urania R.Śl. 1 : 4
przejdź na górę
Kolejka 28 (30.05.2018)

środa, 30 maj 2018
18:00    AKS Mikołów - Grunwald R.Śl. 11 : 0
18:00    Piast Bieruń - Podlesianka K. 2 : 5
18:00    Pogoń Imielin - Górnik 09 2 : 1
18:00    Urania R.Śl. - Wawel Wirek 2 : 1
18:00    LKS Łąka - Sparta Kat. 2 : 3
18:00    LKS Ogrodnik - Sokół Wola 3 : 0
18:00    MKS Iskra - Krupiński 5 : 0
18:00    Unia Kosztowy - Pogoń R.Śl. 9 : 0
przejdź na górę
Kolejka 29 (02.06.2018)

sobota, 02 czerwiec 2018
11:00    Grunwald R.Śl. - Unia Kosztowy 0 : 3
15:00    Wawel Wirek - Pogoń Imielin 0 : 2
16:00    Sparta Kat. - Urania R.Śl. 3 : 0
17:00    AKS Mikołów - Piast Bieruń 4 : 1
17:00    Pogoń R.Śl. - MKS Iskra 1 : 8
17:00    Krupiński - LKS Ogrodnik 2 : 2
17:00    Sokół Wola - LKS Łąka 0 : 2
17:00    Górnik 09 - Podlesianka K. 0 : 2
przejdź na górę
Kolejka 30 (09.06.2018)

sobota, 09 czerwiec 2018
11:00    MKS Iskra - Grunwald R.Śl. 0 : 4
11:00    Piast Bieruń - Górnik 09 1 : 3
11:00    Urania R.Śl. - Sokół Wola 3 : 1
17:00    Podlesianka K. - Wawel Wirek 6 : 1
17:00    Pogoń Imielin - Sparta Kat. 1 : 0
17:00    LKS Łąka - Krupiński 5 : 2
17:00    LKS Ogrodnik - Pogoń R.Śl. 2 : 0
17:00    Unia Kosztowy - AKS Mikołów 3 : 0
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::