GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2017
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
AKS Mikołów - URANIA 1:1 (juniorzy) Drukuj
wtorek, 17 październik 2017
 URANIA: Bednarski, Zając, Lisek, Szatan, Żmurko ('41 Strzelecki), Saluk, Łuczak, Walukiewicz, Szołtysek, Jończyk , Wojewoda ('65 Kozerski)
Urania Ruda Śląska zremisowała na wyjeździe z AKS-em Mikołów 1:1. Jedyną bramkę dla Kochłowiczan zdobył Jończyk. Kolejnym rywalem będzie mocny zespół Józefki Chorzów.
 
dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 28 paź 2017 11:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Górnik 09
Górnik 09

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 21, 2017
15:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń 4 : 1
15:00 Podlesianka K. - Urania R.Śl. 2 : 0
15:00 Górnik 09 - LKS Łąka 3 : 2
15:00 Wawel Wirek - LKS Ogrodnik 0 : 1
15:00 Sparta Kat. - MKS Iskra 2 : 3
15:00 Sokół Wola - Unia Kosztowy :
15:00 Krupiński - AKS Mikołów 3 : 0
15:00 Pogoń R.Śl. - Grunwald R.Śl. 3 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 14, 2017
Grunwald R.Śl. - Krupiński 1 : 2
Urania R.Śl. - Pogoń Imielin 0 : 5
Piast Bieruń - Pogoń R.Śl. 2 : 1
AKS Mikołów - Sokół Wola 3 : 0
Unia Kosztowy - Sparta Kat. 3 : 1
MKS Iskra - Wawel Wirek 0 : 2
LKS Ogrodnik - Górnik 09 2 : 2
nie, październik 15, 2017
LKS Łąka - Podlesianka K. 3 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Unia Kosztowy 6 11:4 16
Piast Bieruń 5 15:3 15
Pogoń Imielin 5 16:7 13
Podlesianka K. 5 14:4 13
AKS Mikołów 5 14:6 13
6  Urania R.Śl. 6 17:10 12
Górnik 09 5 11:5 11
MKS Iskra 6 10:10 10
LKS Łąka 6 13:8 8
10  Sparta Kat. 5 14:10 7
11  Sokół Wola 3 6:2 7
12  LKS Ogrodnik 6 9:8 6
13  Krupiński 5 6:13 4
14  Pogoń R.Śl. 4 7:9 3
15  Wawel Wirek 4 2:10 0
16  Grunwald R.Śl. 5 2:20 0
    M F/A P
Pogoń Imielin 10 30:11 25
Unia Kosztowy 9 18:9 22
Piast Bieruń 11 22:13 22
AKS Mikołów 10 25:16 20
Podlesianka K. 10 23:11 20
Górnik 09 10 22:9 20
MKS Iskra 10 16:15 17
Sparta Kat. 11 35:22 17
LKS Łąka 11 20:15 12
10  Urania R.Śl. 10 21:24 12
11  Sokół Wola 9 13:21 11
12  Krupiński 10 10:26 10
13  LKS Ogrodnik 10 13:15 9
14  Wawel Wirek 10 11:20 7
15  Pogoń R.Śl. 11 14:29 4
16  Grunwald R.Śl. 10 3:40 0
    M F/A P
Pogoń Imielin 5 14:4 12
Sparta Kat. 6 21:12 10
Górnik 09 5 11:4 9
AKS Mikołów 5 11:10 7
Podlesianka K. 5 9:7 7
MKS Iskra 4 6:5 7
Wawel Wirek 6 9:10 7
Piast Bieruń 6 7:10 7
Unia Kosztowy 3 7:5 6
10  Krupiński 5 4:13 6
11  LKS Łąka 5 7:7 4
12  Sokół Wola 6 7:19 4
13  LKS Ogrodnik 4 4:7 3
14  Pogoń R.Śl. 7 7:20 1
15  Urania R.Śl. 4 4:14 0
16  Grunwald R.Śl. 5 1:20 0