GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2017
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Dobrze zacząć
czwartek, 24 marzec 2011

 W końcu po kilkumiesięcznej już przerwie na boiska ligi okręgowej powracają zawodnicy z Podokręgu Katowice. Wśród nich oczywiście zawodnicy Uranii Ruda Śląska, którzy w debiucie trenerskim trenera Malujdy zmierzą się z Gazobudową Zabrze.

Czytaj całość...
 
Czyja będzie wiosna ?
poniedziałek, 21 marzec 2011

Dziś pierwszy dzień wiosny, w miniony weekend grała już nawet III liga na  Śląsku a kilka regionów Polski mają już nawet wiosenną inaugurację w lidze okręgowej (m.in. opolskie) za sobą. W Podokręgu Katowice mieliśmy ponowny atak zimy i inauguracje dopiero przed sobą. Liga ma ruszyć planowo w najbliższy weekend a my w pierwszy dzień wiosny zastanowimy się (nieco z przymrużeniem oka) kto ma szanse zdobyć tytuł mistrzowski w grupie IV.

Czytaj całość...
 
Lepsi od czwartoligowców
środa, 16 marzec 2011

 W kolejnym spotkaniu sparingowym Urania pokonała IV-ligowy zespół Carbo Gliwice 4:1 (2:0)

Czytaj całość...
 
Zwyciężyli Wilków
sobota, 12 marzec 2011

 Urania Ruda Śląska w swoim kolejnym sparingu pokonała na sztucznej nawierzchni w Nowym Bytomiu A-klasowy zespół Wilki Wilcza 4:1 (1:1).

Czytaj całość...
 
Wygrany wieczorny sparing
czwartek, 10 marzec 2011

W dniu wczorajszym o godzinie 20:00 na boisku w Chorzowie, Urania Ruda Śląska zmierzyła się z zespołem Stadionu Śląskiego i ostatecznie po obfitującym w bramki meczu Kochłowiczanie zwyciężyli 5:4.

Czytaj całość...
 
Młodzież + doświadczenie zdało egzamin
sobota, 05 marzec 2011
 W kolejnym spotkaniu sparingowym Urania Ruda Śląska pokonała zespół z grupy III ligi okręgowej - LKS Jejkowice 2:0 (0:0).
Czytaj całość...
 
81 82 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1135 - 1140 z 1140
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 28 paź 2017 11:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Górnik 09
Górnik 09

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 21, 2017
15:00 Pogoń Imielin - Piast Bieruń 4 : 1
15:00 Podlesianka K. - Urania R.Śl. 2 : 0
15:00 Górnik 09 - LKS Łąka 3 : 2
15:00 Wawel Wirek - LKS Ogrodnik 0 : 1
15:00 Sparta Kat. - MKS Iskra 2 : 3
15:00 Sokół Wola - Unia Kosztowy :
15:00 Krupiński - AKS Mikołów 3 : 0
15:00 Pogoń R.Śl. - Grunwald R.Śl. 3 : 0
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 14, 2017
Grunwald R.Śl. - Krupiński 1 : 2
Urania R.Śl. - Pogoń Imielin 0 : 5
Piast Bieruń - Pogoń R.Śl. 2 : 1
AKS Mikołów - Sokół Wola 3 : 0
Unia Kosztowy - Sparta Kat. 3 : 1
MKS Iskra - Wawel Wirek 0 : 2
LKS Ogrodnik - Górnik 09 2 : 2
nie, październik 15, 2017
LKS Łąka - Podlesianka K. 3 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Unia Kosztowy 6 11:4 16
Piast Bieruń 5 15:3 15
Pogoń Imielin 5 16:7 13
Podlesianka K. 5 14:4 13
AKS Mikołów 5 14:6 13
6  Urania R.Śl. 6 17:10 12
Górnik 09 5 11:5 11
MKS Iskra 6 10:10 10
LKS Łąka 6 13:8 8
10  Sparta Kat. 5 14:10 7
11  Sokół Wola 3 6:2 7
12  LKS Ogrodnik 6 9:8 6
13  Krupiński 5 6:13 4
14  Pogoń R.Śl. 4 7:9 3
15  Wawel Wirek 4 2:10 0
16  Grunwald R.Śl. 5 2:20 0
    M F/A P
Pogoń Imielin 10 30:11 25
Unia Kosztowy 9 18:9 22
Piast Bieruń 11 22:13 22
AKS Mikołów 10 25:16 20
Podlesianka K. 10 23:11 20
Górnik 09 10 22:9 20
MKS Iskra 10 16:15 17
Sparta Kat. 11 35:22 17
LKS Łąka 11 20:15 12
10  Urania R.Śl. 10 21:24 12
11  Sokół Wola 9 13:21 11
12  Krupiński 10 10:26 10
13  LKS Ogrodnik 10 13:15 9
14  Wawel Wirek 10 11:20 7
15  Pogoń R.Śl. 11 14:29 4
16  Grunwald R.Śl. 10 3:40 0
    M F/A P
Pogoń Imielin 5 14:4 12
Sparta Kat. 6 21:12 10
Górnik 09 5 11:4 9
AKS Mikołów 5 11:10 7
Podlesianka K. 5 9:7 7
MKS Iskra 4 6:5 7
Wawel Wirek 6 9:10 7
Piast Bieruń 6 7:10 7
Unia Kosztowy 3 7:5 6
10  Krupiński 5 4:13 6
11  LKS Łąka 5 7:7 4
12  Sokół Wola 6 7:19 4
13  LKS Ogrodnik 4 4:7 3
14  Pogoń R.Śl. 7 7:20 1
15  Urania R.Śl. 4 4:14 0
16  Grunwald R.Śl. 5 1:20 0