GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2013
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Klasa B
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Podokręgowa Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 1999
Rocznik 2000
Rocznik 2002
Rudzka Liga Szkół
Boisko
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Wyniki
Klasa A 2012/2013
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (26.08.2012)

sobota, 25 sierpień 2012
11:00    KS Górnik MK Katowice - Urania II R.Śl. 1 : 0
niedziela, 26 sierpień 2012
11:00    AKS II Mikołów - Strażak Mikołów 0 : 1
11:00    Sparta Katowice - KS Hetman 22 Katowice 5 : 0
11:00    Pogoń Ruda Śląska - Górnik II Wesoła 1 : 5
11:00    Śląsk Świętochłowice - Naprzód Lipiny 2 : 2
Pauzuje: MKS II Siemianowice
przejdź na górę
Kolejka 2 (02.09.2012)

sobota, 01 wrzesień 2012
16:30    Naprzód Lipiny - KS Górnik MK Katowice 4 : 1
17:00    KS Hetman 22 Katowice - Pogoń Ruda Śląska 1 : 4
niedziela, 02 wrzesień 2012
11:00    Urania II R.Śl. - MKS II Siemianowice 1 : 0
11:00    Górnik II Wesoła - Śląsk Świętochłowice 0 : 1
11:00    AKS II Mikołów - Sparta Katowice 0 : 3
Pauzuje: Strażak Mikołów
przejdź na górę
Kolejka 3 (09.09.2012)

sobota, 08 wrzesień 2012
15:00    Pogoń Ruda Śląska - AKS II Mikołów 2 : 1
16:00    Sparta Katowice - Strażak Mikołów 1 : 1
17:00    Śląsk Świętochłowice - KS Hetman 22 Katowice 3 : 0
niedziela, 09 wrzesień 2012
11:00    KS Górnik MK Katowice - Górnik II Wesoła 2 : 0
12:00    MKS II Siemianowice - Naprzód Lipiny 1 : 4
Pauzuje: Urania II R.Śl.
przejdź na górę
Kolejka 4 (16.09.2012)

sobota, 15 wrzesień 2012
14:30    Sparta Katowice - Pogoń Ruda Śląska 3 : 3
16:00    Strażak Mikołów - Urania II R.Śl. 4 : 1
17:00    KS Hetman 22 Katowice - KS Górnik MK Katowice 0 : 3
niedziela, 16 wrzesień 2012
11:00    Górnik II Wesoła - MKS II Siemianowice 3 : 1
11:00    AKS II Mikołów - Śląsk Świętochłowice 0 : 3
Pauzuje: Naprzód Lipiny
przejdź na górę
Kolejka 5 (23.09.2012)

sobota, 22 wrzesień 2012
15:00    Pogoń Ruda Śląska - Strażak Mikołów 2 : 4
17:00    Śląsk Świętochłowice - Sparta Katowice 0 : 1
niedziela, 23 wrzesień 2012
11:00    KS Górnik MK Katowice - AKS II Mikołów 2 : 0
11:00    MKS II Siemianowice - KS Hetman 22 Katowice 0 : 2
13:00    Urania II R.Śl. - Naprzód Lipiny 3 : 1
Pauzuje: Górnik II Wesoła
przejdź na górę
Kolejka 6 (30.09.2012)

sobota, 29 wrzesień 2012
13:30    Sparta Katowice - KS Górnik MK Katowice 3 : 1
15:00    Pogoń Ruda Śląska - Śląsk Świętochłowice 1 : 5
15:30    Strażak Mikołów - Naprzód Lipiny 3 : 0
niedziela, 30 wrzesień 2012
11:00    Górnik II Wesoła - Urania II R.Śl. 4 : 2
11:00    AKS II Mikołów - MKS II Siemianowice 0 : 4
Pauzuje: KS Hetman 22 Katowice
przejdź na górę
Kolejka 7 (07.10.2012)

sobota, 06 październik 2012
16:00    Śląsk Świętochłowice - Strażak Mikołów 3 : 0
16:00    Naprzód Lipiny - Górnik II Wesoła 1 : 3
niedziela, 07 październik 2012
11:00    KS Górnik MK Katowice - Pogoń Ruda Śląska 4 : 1
11:00    MKS II Siemianowice - Sparta Katowice 0 : 2
11:00    Urania II R.Śl. - KS Hetman 22 Katowice 1 : 0
Pauzuje: AKS II Mikołów
przejdź na górę
Kolejka 8 (14.10.2012)

środa, 13 październik 2010
15:00    Strażak Mikołów - Górnik II Wesoła 5 : 1
15:00    Pogoń Ruda Śląska - MKS II Siemianowice 2 : 0
16:00    KS Hetman 22 Katowice - Naprzód Lipiny 3 : 0
16:00    Śląsk Świętochłowice - KS Górnik MK Katowice 2 : 1
czwartek, 14 październik 2010
11:00    AKS II Mikołów - Urania II R.Śl. 5 : 1
Pauzuje: Sparta Katowice
przejdź na górę
Kolejka 9 (21.10.2012)

sobota, 20 październik 2012
16:00    Naprzód Lipiny - AKS II Mikołów 4 : 2
niedziela, 21 październik 2012
11:00    KS Górnik MK Katowice - Strażak Mikołów 2 : 2
11:00    MKS II Siemianowice - Śląsk Świętochłowice 1 : 1
11:00    Urania II R.Śl. - Sparta Katowice 3 : 2
11:00    Górnik II Wesoła - KS Hetman 22 Katowice 3 : 0
Pauzuje: Pogoń Ruda Śląska
przejdź na górę
Kolejka 10 (28.10.2012)

sobota, 27 październik 2012
14:00    Strażak Mikołów - KS Hetman 22 Katowice 4 : 3
15:00    Pogoń Ruda Śląska - Urania II R.Śl. 6 : 1
niedziela, 28 październik 2012
11:00    AKS II Mikołów - Górnik II Wesoła 5 : 1
11:00    Sparta Katowice - Naprzód Lipiny 1 : 4
11:00    KS Górnik MK Katowice - MKS II Siemianowice 1 : 0
Pauzuje: Śląsk Świętochłowice
przejdź na górę
Kolejka 11 (04.11.2012)

sobota, 03 listopad 2012
14:00    Naprzód Lipiny - Pogoń Ruda Śląska 5 : 2
15:00    KS Hetman 22 Katowice - AKS II Mikołów 2 : 1
niedziela, 04 listopad 2012
11:00    MKS II Siemianowice - Strażak Mikołów 1 : 1
11:00    Urania II R.Śl. - Śląsk Świętochłowice 5 : 2
11:00    Górnik II Wesoła - Sparta Katowice 1 : 1
Pauzuje: KS Górnik MK Katowice
przejdź na górę
Kolejka 12 (07.04.2013)

wtorek, 30 kwiecień 2013
18:00    Strażak Mikołów - AKS II Mikołów 3 : 1
18:00    KS Hetman 22 Katowice - Sparta Katowice 2 : 4
18:00    Górnik II Wesoła - Pogoń Ruda Śląska 1 : 1
18:00    Urania II R.Śl. - KS Górnik MK Katowice 1 : 0
środa, 01 maj 2013
16:00    Naprzód Lipiny - Śląsk Świętochłowice 0 : 2
Pauzuje: MKS II Siemianowice
przejdź na górę
Kolejka 13 (14.04.2013)

sobota, 13 kwiecień 2013
12:30    Sparta Katowice - AKS II Mikołów 3 : 0
15:00    Pogoń Ruda Śląska - KS Hetman 22 Katowice 2 : 0
niedziela, 14 kwiecień 2013
11:00    KS Górnik MK Katowice - Naprzód Lipiny 2 : 1
11:30    MKS II Siemianowice - Urania II R.Śl. 4 : 1
środa, 29 maj 2013
18:00    Śląsk Świętochłowice - Górnik II Wesoła - : -
Pauzuje: Strażak Mikołów
przejdź na górę
Kolejka 14 (21.04.2013)

sobota, 20 kwiecień 2013
16:00    Strażak Mikołów - Sparta Katowice 2 : 3
16:00    KS Hetman 22 Katowice - Śląsk Świętochłowice 2 : 1
16:00    Naprzód Lipiny - MKS II Siemianowice 2 : 0
niedziela, 21 kwiecień 2013
11:00    AKS II Mikołów - Pogoń Ruda Śląska 3 : 0
11:00    Górnik II Wesoła - KS Górnik MK Katowice 1 : 0
Pauzuje: Urania II R.Śl.
przejdź na górę
Kolejka 15 (28.04.2013)

sobota, 27 kwiecień 2013
15:00    Pogoń Ruda Śląska - Sparta Katowice 2 : 3
16:00    Śląsk Świętochłowice - AKS II Mikołów 4 : 2
niedziela, 28 kwiecień 2013
11:00    Urania II R.Śl. - Strażak Mikołów 0 : 1
11:00    MKS II Siemianowice - Górnik II Wesoła 0 : 1
11:00    KS Górnik MK Katowice - KS Hetman 22 Katowice 1 : 0
Pauzuje: Naprzód Lipiny
przejdź na górę
Kolejka 16 (05.05.2013)

sobota, 04 maj 2013
14:30    Sparta Katowice - Śląsk Świętochłowice 1 : 2
16:00    Strażak Mikołów - Pogoń Ruda Śląska 1 : 5
16:00    Naprzód Lipiny - Urania II R.Śl. 4 : 2
17:00    KS Hetman 22 Katowice - MKS II Siemianowice 3 : 2
niedziela, 05 maj 2013
11:00    AKS II Mikołów - KS Górnik MK Katowice 2 : 1
Pauzuje: Górnik II Wesoła
przejdź na górę
Kolejka 17 (12.05.2013)

sobota, 11 maj 2013
16:00    Naprzód Lipiny - Strażak Mikołów 0 : 1
16:00    MKS II Siemianowice - AKS II Mikołów 3 : 0
17:00    Śląsk Świętochłowice - Pogoń Ruda Śląska 4 : 0
niedziela, 12 maj 2013
11:00    Urania II R.Śl. - Górnik II Wesoła 2 : 0
11:00    KS Górnik MK Katowice - Sparta Katowice 0 : 3
Pauzuje: KS Hetman 22 Katowice
przejdź na górę
Kolejka 18 (19.05.2013)

sobota, 18 maj 2013
15:00    Pogoń Ruda Śląska - KS Górnik MK Katowice 3 : 0
16:00    Strażak Mikołów - Śląsk Świętochłowice 0 : 3
16:00    Sparta Katowice - MKS II Siemianowice 8 : 0
17:00    KS Hetman 22 Katowice - Urania II R.Śl. 2 : 2
niedziela, 19 maj 2013
11:00    Górnik II Wesoła - Naprzód Lipiny 6 : 0
Pauzuje: AKS II Mikołów
przejdź na górę
Kolejka 19 (26.05.2013)

sobota, 25 maj 2013
16:00    Naprzód Lipiny - KS Hetman 22 Katowice 1 : 0
niedziela, 26 maj 2013
11:00    Górnik II Wesoła - Strażak Mikołów 0 : 1
11:00    Urania II R.Śl. - AKS II Mikołów 1 : 0
11:00    MKS II Siemianowice - Pogoń Ruda Śląska 2 : 0
11:00    KS Górnik MK Katowice - Śląsk Świętochłowice 0 : 1
Pauzuje: Sparta Katowice
przejdź na górę
Kolejka 20 (02.06.2013)

sobota, 01 czerwiec 2013
14:30    Sparta Katowice - Urania II R.Śl. 1 : 2
16:00    Strażak Mikołów - KS Górnik MK Katowice 1 : 0
17:00    Śląsk Świętochłowice - MKS II Siemianowice 1 : 1
17:00    KS Hetman 22 Katowice - Górnik II Wesoła 3 : 2
niedziela, 02 czerwiec 2013
11:00    AKS II Mikołów - Naprzód Lipiny 2 : 1
Pauzuje: Pogoń Ruda Śląska
przejdź na górę
Kolejka 21 (09.06.2013)

sobota, 08 czerwiec 2013
14:00    Urania II R.Śl. - Pogoń Ruda Śląska 1 : 0
niedziela, 09 czerwiec 2013
11:00    KS Hetman 22 Katowice - Strażak Mikołów 2 : 7
11:00    Górnik II Wesoła - AKS II Mikołów 0 : 1
11:00    Naprzód Lipiny - Sparta Katowice 3 : 4
11:00    MKS II Siemianowice - KS Górnik MK Katowice 1 : 2
Pauzuje: Śląsk Świętochłowice
przejdź na górę
Kolejka 22 (16.06.2013)

niedziela, 16 czerwiec 2013
11:00    Strażak Mikołów - MKS II Siemianowice 3 : 0
11:00    Śląsk Świętochłowice - Urania II R.Śl. 4 : 1
11:00    Pogoń Ruda Śląska - Naprzód Lipiny 2 : 1
11:00    Sparta Katowice - Górnik II Wesoła 1 : 2
11:00    AKS II Mikołów - KS Hetman 22 Katowice 2 : 2
Pauzuje: KS Górnik MK Katowice
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2013 11:00 
Liga Okręgowa 2013/2014
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Piast Bieruń
Piast Bieruń
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa A
sob, 19 paź 2013 15:00 
Klasa A 2013/2014
KS Hetman 22 Katowice : Urania II R.Śl.
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa B
nie, 20 paź 2013 13:00 
Klasa B 2013/2014
Urania III R.Śl. : Lechia Mysłowice
Statystyki sezonu

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 19, 2013
11:00 Urania R.Śl. - Piast Bieruń :
15:30 Unia Bieruń - Rymer Rybnik :
15:30 MKS Lędziny - Sokół Orzesze :
15:30 LKS Bełk - LKS Dąb :
15:30 LKS Ogrodnik - GKS II Tychy :
15:30 Naprzód R. - Sokół Wola :
nie, październik 20, 2013
15:30 ROW II - Jedność J. :
15:30 Studzionka - Strażak Mikołów :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 12, 2013
Urania R.Śl. - Unia Bieruń 7 : 0
Piast Bieruń - Studzionka 1 : 2
Strażak Mikołów - Naprzód R. 3 : 1
Sokół Wola - LKS Ogrodnik 1 : 2
LKS Dąb - MKS Lędziny 0 : 4
Sokół Orzesze - ROW II 3 : 3
Jedność J. - Rymer Rybnik 3 : 2
nie, październik 13, 2013
GKS II Tychy - LKS Bełk 0 : 5
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Bełk 7 26:6 19
MKS Lędziny 6 22:2 16
3  Urania R.Śl. 6 20:9 14
ROW II 5 16:2 13
Jedność J. 5 13:4 13
LKS Ogrodnik 6 9:4 12
Studzionka 6 14:12 11
Strażak Mikołów 7 12:13 10
Naprzód R. 5 5:3 9
10  LKS Dąb 5 12:13 9
11  Rymer Rybnik 5 16:10 8
12  Piast Bieruń 6 9:10 5
13  Sokół Orzesze 5 7:9 5
14  Sokół Wola 5 7:13 4
15  Unia Bieruń 5 9:17 4
16  GKS II Tychy 4 2:11 3
    M F/A P
LKS Bełk 11 34:8 26
MKS Lędziny 11 32:6 24
Jedność J. 11 32:12 23
ROW II 11 32:12 23
LKS Ogrodnik 11 16:17 19
6  Urania R.Śl. 11 27:18 18
Strażak Mikołów 11 16:20 15
GKS II Tychy 11 12:23 14
Studzionka 11 18:30 14
10  Rymer Rybnik 11 25:21 13
11  Piast Bieruń 11 15:15 11
12  LKS Dąb 11 18:31 10
13  Naprzód R. 11 12:22 9
14  Sokół Wola 11 14:28 8
15  Sokół Orzesze 11 19:33 7
16  Unia Bieruń 11 15:41 7
    M F/A P
GKS II Tychy 7 10:12 11
Jedność J. 6 19:8 10
ROW II 6 16:10 10
MKS Lędziny 5 10:4 8
LKS Bełk 4 8:2 7
LKS Ogrodnik 5 7:13 7
Piast Bieruń 5 6:5 6
Rymer Rybnik 6 9:11 5
Strażak Mikołów 4 4:7 5
10  Urania R.Śl. 5 7:9 4
11  Sokół Wola 6 7:15 4
12  Studzionka 5 4:18 3
13  Unia Bieruń 6 6:24 3
14  Sokół Orzesze 6 12:24 2
15  LKS Dąb 6 6:18 1
16  Naprzód R. 6 7:19 0