GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2013
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Klasa B
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Podokręgowa Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 1999
Rocznik 2000
Rocznik 2002
Rudzka Liga Szkół
Boisko
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2012/2013
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 11.08.2012 17:00    Warta Z. - Urania R.Śl. 4 - 0
2 15.08.2012 11:00    Urania R.Śl. - AKS Niwka 3 - 1
3 18.08.2012 14:00    Wawel Wirek - Urania R.Śl. 0 - 2
4 25.08.2012 11:00    Urania R.Śl. - Orzeł Biały 5 - 1
5 01.09.2012 17:00    ŁKS Łagiewniki - Urania R.Śl. 3 - 2
6 08.09.2012 11:00    Urania R.Śl. - RKS Grodziec 6 - 0
7 16.09.2012 17:00    Przemsza S. - Urania R.Śl. 2 - 1
8 22.09.2012 11:00    Urania R.Śl. - Rymer Rybnik 1 - 3
9 29.09.2012 16:00    Kolejarz Kat. - Urania R.Śl. 2 - 4
10 06.10.2012 11:00    Urania R.Śl. - Ciężkowianka 6 - 0
11 13.10.2012 15:30    Podlesianka K. - Urania R.Śl. 4 - 1
12 20.10.2012 11:00    Urania R.Śl. - Unia Dąbrowa 1 - 0
13 27.10.2012 15:00    TP Jastrząb - Urania R.Śl. 2 - 3
14 03.11.2012 14:00    Urania R.Śl. - Strażak Mierz. 3 - 1
15 10.11.2012 13:30    MKS Siem-ce - Urania R.Śl. 2 - 1
16 13.04.2013 17:00    Urania R.Śl. - Warta Z. 1 - 2
17 20.04.2013 17:00    AKS Niwka - Urania R.Śl. 1 - 3
18 27.04.2013 11:00    Urania R.Śl. - Wawel Wirek 2 - 0
19 01.05.2013 17:00    Orzeł Biały - Urania R.Śl. 3 - 4
20 04.05.2013 11:00    Urania R.Śl. - ŁKS Łagiewniki 3 - 0
21 11.05.2013 17:00    RKS Grodziec - Urania R.Śl. 3 - 2
22 18.05.2013 11:00    Urania R.Śl. - Przemsza S. 1 - 0
23 25.05.2013 17:00    Rymer Rybnik - Urania R.Śl. 1 - 3
24 30.05.2013 17:00    Urania R.Śl. - Kolejarz Kat. 3 - 1
25 02.06.2013 17:00    Ciężkowianka - Urania R.Śl. 2 - 3
26 08.06.2013 11:00    Urania R.Śl. - Podlesianka K. 4 - 5
27 12.06.2013 18:00    Unia Dąbrowa - Urania R.Śl. 3 - 1
28 15.06.2013 11:00    Urania R.Śl. - TP Jastrząb 3 - 0
29 22.06.2013 17:00    Strażak Mierz. - Urania R.Śl. 0 - 6
30 25.06.2013 18:00    Urania R.Śl. - MKS Siem-ce 3 - 0



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2013 11:00 
Liga Okręgowa 2013/2014
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Piast Bieruń
Piast Bieruń
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa A
sob, 19 paź 2013 15:00 
Klasa A 2013/2014
KS Hetman 22 Katowice : Urania II R.Śl.
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa B
nie, 20 paź 2013 13:00 
Klasa B 2013/2014
Urania III R.Śl. : Lechia Mysłowice
Statystyki sezonu

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 19, 2013
11:00 Urania R.Śl. - Piast Bieruń :
15:30 Unia Bieruń - Rymer Rybnik :
15:30 MKS Lędziny - Sokół Orzesze :
15:30 LKS Bełk - LKS Dąb :
15:30 LKS Ogrodnik - GKS II Tychy :
15:30 Naprzód R. - Sokół Wola :
nie, październik 20, 2013
15:30 ROW II - Jedność J. :
15:30 Studzionka - Strażak Mikołów :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 12, 2013
Urania R.Śl. - Unia Bieruń 7 : 0
Piast Bieruń - Studzionka 1 : 2
Strażak Mikołów - Naprzód R. 3 : 1
Sokół Wola - LKS Ogrodnik 1 : 2
LKS Dąb - MKS Lędziny 0 : 4
Sokół Orzesze - ROW II 3 : 3
Jedność J. - Rymer Rybnik 3 : 2
nie, październik 13, 2013
GKS II Tychy - LKS Bełk 0 : 5
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Bełk 7 26:6 19
MKS Lędziny 6 22:2 16
3  Urania R.Śl. 6 20:9 14
ROW II 5 16:2 13
Jedność J. 5 13:4 13
LKS Ogrodnik 6 9:4 12
Studzionka 6 14:12 11
Strażak Mikołów 7 12:13 10
Naprzód R. 5 5:3 9
10  LKS Dąb 5 12:13 9
11  Rymer Rybnik 5 16:10 8
12  Piast Bieruń 6 9:10 5
13  Sokół Orzesze 5 7:9 5
14  Sokół Wola 5 7:13 4
15  Unia Bieruń 5 9:17 4
16  GKS II Tychy 4 2:11 3
    M F/A P
LKS Bełk 11 34:8 26
MKS Lędziny 11 32:6 24
Jedność J. 11 32:12 23
ROW II 11 32:12 23
LKS Ogrodnik 11 16:17 19
6  Urania R.Śl. 11 27:18 18
Strażak Mikołów 11 16:20 15
GKS II Tychy 11 12:23 14
Studzionka 11 18:30 14
10  Rymer Rybnik 11 25:21 13
11  Piast Bieruń 11 15:15 11
12  LKS Dąb 11 18:31 10
13  Naprzód R. 11 12:22 9
14  Sokół Wola 11 14:28 8
15  Sokół Orzesze 11 19:33 7
16  Unia Bieruń 11 15:41 7
    M F/A P
GKS II Tychy 7 10:12 11
Jedność J. 6 19:8 10
ROW II 6 16:10 10
MKS Lędziny 5 10:4 8
LKS Bełk 4 8:2 7
LKS Ogrodnik 5 7:13 7
Piast Bieruń 5 6:5 6
Rymer Rybnik 6 9:11 5
Strażak Mikołów 4 4:7 5
10  Urania R.Śl. 5 7:9 4
11  Sokół Wola 6 7:15 4
12  Studzionka 5 4:18 3
13  Unia Bieruń 6 6:24 3
14  Sokół Orzesze 6 12:24 2
15  LKS Dąb 6 6:18 1
16  Naprzód R. 6 7:19 0