GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2013
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Klasa B
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Podokręgowa Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 1999
Rocznik 2000
Rocznik 2002
Rudzka Liga Szkół
Boisko
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2012/2013
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (11.08.2012)

sobota, 11 sierpień 2012
14:00    Wawel Wirek - Strażak Mierz. 0 : 1
17:00    Warta Z. - Urania R.Śl. 4 : 0
17:00    ŁKS Łagiewniki - Unia Dąbrowa 1 : 1
17:00    Kolejarz Kat. - Rymer Rybnik 2 : 2
17:00    Podlesianka K. - RKS Grodziec 1 : 4
17:00    TP Jastrząb - Orzeł Biały 2 : 0
17:00    MKS Siem-ce - AKS Niwka 0 : 1
niedziela, 12 sierpień 2012
17:00    Przemsza S. - Ciężkowianka 1 : 0
przejdź na górę
Kolejka 2 (15.08.2012)

środa, 15 sierpień 2012
11:00    Urania R.Śl. - AKS Niwka 3 : 1
17:00    Orzeł Biały - MKS Siem-ce 1 : 0
17:00    RKS Grodziec - TP Jastrząb 5 : 0
17:00    Rymer Rybnik - Podlesianka K. 0 : 1
17:00    Ciężkowianka - Kolejarz Kat. 3 : 0
17:00    Strażak Mierz. - ŁKS Łagiewniki 2 : 0
17:00    Warta Z. - Wawel Wirek 5 : 0
17:00    Unia Dąbrowa - Przemsza S. 0 : 2
przejdź na górę
Kolejka 3 (18.08.2012)

sobota, 18 sierpień 2012
14:00    Wawel Wirek - Urania R.Śl. 0 : 2
17:00    MKS Siem-ce - RKS Grodziec 1 : 2
17:00    ŁKS Łagiewniki - Warta Z. 1 : 3
17:00    Kolejarz Kat. - Unia Dąbrowa 1 : 2
17:00    Podlesianka K. - Ciężkowianka 0 : 3
17:00    TP Jastrząb - Rymer Rybnik 1 : 3
niedziela, 19 sierpień 2012
17:00    Przemsza S. - Strażak Mierz. 2 : 0
17:00    AKS Niwka - Orzeł Biały 4 : 1
przejdź na górę
Kolejka 4 (25.08.2012)

sobota, 25 sierpień 2012
11:00    Urania R.Śl. - Orzeł Biały 5 : 1
14:00    Wawel Wirek - ŁKS Łagiewniki 1 : 1
17:00    RKS Grodziec - AKS Niwka 2 : 1
17:00    Unia Dąbrowa - Podlesianka K. 3 : 3
17:00    Strażak Mierz. - Kolejarz Kat. 2 : 2
17:00    Warta Z. - Przemsza S. 1 : 1
17:00    Rymer Rybnik - MKS Siem-ce 0 : 2
niedziela, 26 sierpień 2012
17:00    Ciężkowianka - TP Jastrząb 1 : 2
przejdź na górę
Kolejka 5 (01.09.2012)

sobota, 01 wrzesień 2012
17:00    ŁKS Łagiewniki - Urania R.Śl. 3 : 2
17:00    Kolejarz Kat. - Warta Z. 0 : 5
17:00    Podlesianka K. - Strażak Mierz. 3 : 2
17:00    TP Jastrząb - Unia Dąbrowa 0 : 1
17:00    MKS Siem-ce - Ciężkowianka 1 : 3
17:00    AKS Niwka - Rymer Rybnik 3 : 3
17:00    Orzeł Biały - RKS Grodziec 2 : 6
niedziela, 02 wrzesień 2012
17:00    Przemsza S. - Wawel Wirek 5 : 0
przejdź na górę
Kolejka 6 (08.09.2012)

sobota, 08 wrzesień 2012
11:00    Urania R.Śl. - RKS Grodziec 6 : 0
11:00    Warta Z. - Podlesianka K. 0 : 4
14:00    Wawel Wirek - Kolejarz Kat. 5 : 2
17:00    Rymer Rybnik - Orzeł Biały 6 : 4
17:00    Ciężkowianka - AKS Niwka 0 : 2
17:00    Strażak Mierz. - TP Jastrząb 3 : 0
17:00    ŁKS Łagiewniki - Przemsza S. 0 : 3
niedziela, 09 wrzesień 2012
17:00    Unia Dąbrowa - MKS Siem-ce 0 : 1
przejdź na górę
Kolejka 7 (15.09.2012)

sobota, 15 wrzesień 2012
17:00    Kolejarz Kat. - ŁKS Łagiewniki 4 : 1
17:00    Podlesianka K. - Wawel Wirek 1 : 0
17:00    TP Jastrząb - Warta Z. 0 : 2
17:00    MKS Siem-ce - Strażak Mierz. 0 : 2
17:00    AKS Niwka - Unia Dąbrowa 4 : 0
17:00    Orzeł Biały - Ciężkowianka 0 : 7
17:00    RKS Grodziec - Rymer Rybnik 4 : 0
niedziela, 16 wrzesień 2012
17:00    Przemsza S. - Urania R.Śl. 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 8 (22.09.2012)

sobota, 22 wrzesień 2012
11:00    Urania R.Śl. - Rymer Rybnik 1 : 3
14:00    Wawel Wirek - TP Jastrząb 4 : 0
16:00    Unia Dąbrowa - Orzeł Biały 1 : 3
16:00    Strażak Mierz. - AKS Niwka 1 : 0
16:00    Warta Z. - MKS Siem-ce 4 : 0
16:00    ŁKS Łagiewniki - Podlesianka K. 2 : 9
niedziela, 23 wrzesień 2012
16:00    Ciężkowianka - RKS Grodziec 0 : 1
16:00    Przemsza S. - Kolejarz Kat. 2 : 3
przejdź na górę
Kolejka 9 (29.09.2012)

sobota, 29 wrzesień 2012
16:00    Kolejarz Kat. - Urania R.Śl. 2 : 4
16:00    Podlesianka K. - Przemsza S. 3 : 0
16:00    TP Jastrząb - ŁKS Łagiewniki 0 : 1
16:00    MKS Siem-ce - Wawel Wirek 1 : 1
16:00    AKS Niwka - Warta Z. 1 : 2
16:00    Orzeł Biały - Strażak Mierz. 0 : 1
16:00    RKS Grodziec - Unia Dąbrowa 2 : 1
16:00    Rymer Rybnik - Ciężkowianka 2 : 4
przejdź na górę
Kolejka 10 (06.10.2012)

sobota, 06 październik 2012
11:00    Urania R.Śl. - Ciężkowianka 6 : 0
14:00    Wawel Wirek - AKS Niwka 1 : 3
15:30    Unia Dąbrowa - Rymer Rybnik 0 : 3
15:30    Strażak Mierz. - RKS Grodziec 1 : 4
15:30    Warta Z. - Orzeł Biały 1 : 1
15:30    ŁKS Łagiewniki - MKS Siem-ce 0 : 4
15:30    Kolejarz Kat. - Podlesianka K. 2 : 4
niedziela, 07 październik 2012
15:30    Przemsza S. - TP Jastrząb 2 : 0
przejdź na górę
Kolejka 11 (13.10.2012)

sobota, 13 październik 2012
15:30    Podlesianka K. - Urania R.Śl. 4 : 1
15:30    TP Jastrząb - Kolejarz Kat. 0 : 0
15:30    MKS Siem-ce - Przemsza S. 0 : 2
15:30    AKS Niwka - ŁKS Łagiewniki 10 : 1
15:30    RKS Grodziec - Warta Z. 0 : 0
15:30    Rymer Rybnik - Strażak Mierz. 4 : 2
15:30    Ciężkowianka - Unia Dąbrowa 2 : 2
niedziela, 14 październik 2012
15:30    Orzeł Biały - Wawel Wirek 1 : 4
przejdź na górę
Kolejka 12 (20.10.2012)

sobota, 20 październik 2012
11:00    Urania R.Śl. - Unia Dąbrowa 1 : 0
14:00    Wawel Wirek - RKS Grodziec 0 : 1
15:30    Strażak Mierz. - Ciężkowianka 3 : 2
15:30    Warta Z. - Rymer Rybnik 1 : 0
15:30    ŁKS Łagiewniki - Orzeł Biały 0 : 2
15:30    Kolejarz Kat. - MKS Siem-ce 1 : 2
15:30    Podlesianka K. - TP Jastrząb 4 : 3
niedziela, 21 październik 2012
15:30    Przemsza S. - AKS Niwka 1 : 2
przejdź na górę
Kolejka 13 (27.10.2012)

sobota, 27 październik 2012
15:00    TP Jastrząb - Urania R.Śl. 2 : 3
15:00    MKS Siem-ce - Podlesianka K. 0 : 3
15:00    AKS Niwka - Kolejarz Kat. 4 : 0
15:00    Orzeł Biały - Przemsza S. 1 : 4
15:00    RKS Grodziec - ŁKS Łagiewniki 1 : 0
15:00    Rymer Rybnik - Wawel Wirek 2 : 6
15:00    Ciężkowianka - Warta Z. 1 : 3
15:00    Unia Dąbrowa - Strażak Mierz. 0 : 1
przejdź na górę
Kolejka 14 (03.11.2012)

sobota, 03 listopad 2012
14:00    Urania R.Śl. - Strażak Mierz. 3 : 1
14:00    Wawel Wirek - Ciężkowianka 4 : 1
14:00    ŁKS Łagiewniki - Rymer Rybnik 1 : 1
14:00    Kolejarz Kat. - Orzeł Biały 2 : 1
14:00    Podlesianka K. - AKS Niwka 2 : 1
14:00    TP Jastrząb - MKS Siem-ce 2 : 0
niedziela, 04 listopad 2012
14:00    Warta Z. - Unia Dąbrowa 3 : 1
14:00    Przemsza S. - RKS Grodziec 0 : 0
przejdź na górę
Kolejka 15 (10.11.2012)

sobota, 10 listopad 2012
13:30    MKS Siem-ce - Urania R.Śl. 2 : 1
13:30    AKS Niwka - TP Jastrząb 6 : 0
13:30    Orzeł Biały - Podlesianka K. 1 : 4
13:30    RKS Grodziec - Kolejarz Kat. 4 : 2
13:30    Rymer Rybnik - Przemsza S. 1 : 4
13:30    Ciężkowianka - ŁKS Łagiewniki 5 : 3
13:30    Unia Dąbrowa - Wawel Wirek 0 : 0
13:30    Strażak Mierz. - Warta Z. 2 : 4
przejdź na górę
Kolejka 16 (23.03.2013)

sobota, 13 kwiecień 2013
17:00    Strażak Mierz. - Wawel Wirek 4 : 1
17:00    Urania R.Śl. - Warta Z. 1 : 2
17:00    Unia Dąbrowa - ŁKS Łagiewniki 3 : 0
17:00    RKS Grodziec - Podlesianka K. 3 : 0
17:00    Orzeł Biały - TP Jastrząb 0 : 2
17:00    AKS Niwka - MKS Siem-ce 0 : 2
17:00    Ciężkowianka - Przemsza S. 0 : 3
środa, 22 maj 2013
18:00    Rymer Rybnik - Kolejarz Kat. 3 : 1
przejdź na górę
Kolejka 17 (30.03.2013)

sobota, 30 marzec 2013
13:00    Kolejarz Kat. - Ciężkowianka 2 : 3
sobota, 20 kwiecień 2013
11:00    Wawel Wirek - Warta Z. 0 : 1
17:00    AKS Niwka - Urania R.Śl. 1 : 3
17:00    MKS Siem-ce - Orzeł Biały 2 : 0
17:00    TP Jastrząb - RKS Grodziec 0 : 1
17:00    Podlesianka K. - Rymer Rybnik 3 : 2
17:00    ŁKS Łagiewniki - Strażak Mierz. 1 : 1
17:00    Przemsza S. - Unia Dąbrowa 8 : 0
przejdź na górę
Kolejka 18 (06.04.2013)

sobota, 27 kwiecień 2013
11:00    Urania R.Śl. - Wawel Wirek 2 : 0
17:00    Orzeł Biały - AKS Niwka 0 : 1
17:00    Strażak Mierz. - Przemsza S. 0 : 2
17:00    Rymer Rybnik - TP Jastrząb 0 : 1
17:00    Ciężkowianka - Podlesianka K. 1 : 2
17:00    Unia Dąbrowa - Kolejarz Kat. 0 : 0
17:00    Warta Z. - ŁKS Łagiewniki 7 : 1
17:00    RKS Grodziec - MKS Siem-ce 4 : 1
przejdź na górę
Kolejka 19 (13.04.2013)

środa, 01 maj 2013
16:30    MKS Siem-ce - Rymer Rybnik 2 : 1
17:00    Orzeł Biały - Urania R.Śl. 3 : 4
17:00    ŁKS Łagiewniki - Wawel Wirek 2 : 2
17:00    AKS Niwka - RKS Grodziec 3 : 1
17:00    Podlesianka K. - Unia Dąbrowa 1 : 0
17:00    Kolejarz Kat. - Strażak Mierz. 0 : 4
17:00    Przemsza S. - Warta Z. 2 : 2
17:00    TP Jastrząb - Ciężkowianka 2 : 2
przejdź na górę
Kolejka 20 (20.04.2013)

sobota, 04 maj 2013
11:00    Urania R.Śl. - ŁKS Łagiewniki 3 : 0
17:00    Warta Z. - Kolejarz Kat. 0 : 0
17:00    Strażak Mierz. - Podlesianka K. 1 : 1
17:00    Unia Dąbrowa - TP Jastrząb 1 : 0
17:00    Ciężkowianka - MKS Siem-ce 0 : 4
17:00    Rymer Rybnik - AKS Niwka 1 : 1
17:00    RKS Grodziec - Orzeł Biały 3 : 2
niedziela, 05 maj 2013
17:00    Wawel Wirek - Przemsza S. 1 : 1
przejdź na górę
Kolejka 21 (24.04.2013)

sobota, 11 maj 2013
17:00    RKS Grodziec - Urania R.Śl. 3 : 2
17:00    Podlesianka K. - Warta Z. 2 : 1
17:00    Orzeł Biały - Rymer Rybnik 0 : 0
17:00    AKS Niwka - Ciężkowianka 2 : 0
17:00    TP Jastrząb - Strażak Mierz. 0 : 2
17:00    MKS Siem-ce - Unia Dąbrowa 1 : 0
niedziela, 12 maj 2013
14:30    Kolejarz Kat. - Wawel Wirek 0 : 1
17:00    Przemsza S. - ŁKS Łagiewniki 2 : 0
przejdź na górę
Kolejka 22 (27.04.2013)

sobota, 18 maj 2013
11:00    Wawel Wirek - Podlesianka K. 1 : 2
11:00    Urania R.Śl. - Przemsza S. 1 : 0
17:00    ŁKS Łagiewniki - Kolejarz Kat. 1 : 0
17:00    Warta Z. - TP Jastrząb 2 : 1
17:00    Strażak Mierz. - MKS Siem-ce 1 : 1
17:00    Unia Dąbrowa - AKS Niwka 3 : 0
17:00    Ciężkowianka - Orzeł Biały 8 : 1
17:00    Rymer Rybnik - RKS Grodziec 1 : 3
przejdź na górę
Kolejka 23 (04.05.2013)

sobota, 25 maj 2013
17:00    Rymer Rybnik - Urania R.Śl. 1 : 3
17:00    TP Jastrząb - Wawel Wirek 2 : 4
17:00    Orzeł Biały - Unia Dąbrowa 1 : 2
17:00    AKS Niwka - Strażak Mierz. 0 : 0
17:00    MKS Siem-ce - Warta Z. 2 : 1
17:00    RKS Grodziec - Ciężkowianka 3 : 2
17:00    Kolejarz Kat. - Przemsza S. 1 : 5
niedziela, 26 maj 2013
17:00    Podlesianka K. - ŁKS Łagiewniki 8 : 0
przejdź na górę
Kolejka 24 (11.05.2013)

wtorek, 28 maj 2013
18:00    Wawel Wirek - MKS Siem-ce 2 : 0
czwartek, 30 maj 2013
15:00    Ciężkowianka - Rymer Rybnik 4 : 0
17:00    Urania R.Śl. - Kolejarz Kat. 3 : 1
17:00    Przemsza S. - Podlesianka K. 4 : 0
17:00    ŁKS Łagiewniki - TP Jastrząb 2 : 0
17:00    Warta Z. - AKS Niwka 4 : 2
17:00    Strażak Mierz. - Orzeł Biały 4 : 1
17:00    Unia Dąbrowa - RKS Grodziec 2 : 2
przejdź na górę
Kolejka 25 (18.05.2013)

niedziela, 02 czerwiec 2013
11:00    MKS Siem-ce - ŁKS Łagiewniki 0 : 1
17:00    TP Jastrząb - Przemsza S. 3 : 2
17:00    Podlesianka K. - Kolejarz Kat. 3 : 0
17:00    Orzeł Biały - Warta Z. 4 : 2
17:00    RKS Grodziec - Strażak Mierz. 6 : 0
17:00    Rymer Rybnik - Unia Dąbrowa 1 : 2
17:00    AKS Niwka - Wawel Wirek 1 : 1
17:00    Ciężkowianka - Urania R.Śl. 2 : 3
przejdź na górę
Kolejka 26 (25.05.2013)

sobota, 08 czerwiec 2013
11:00    Urania R.Śl. - Podlesianka K. 4 : 5
11:00    Wawel Wirek - Orzeł Biały 1 : 2
17:00    Kolejarz Kat. - TP Jastrząb 1 : 2
17:00    ŁKS Łagiewniki - AKS Niwka 3 : 1
17:00    Warta Z. - RKS Grodziec 2 : 2
17:00    Strażak Mierz. - Rymer Rybnik 1 : 1
17:00    Unia Dąbrowa - Ciężkowianka 2 : 2
niedziela, 09 czerwiec 2013
17:00    Przemsza S. - MKS Siem-ce 4 : 0
przejdź na górę
Kolejka 27 (29.05.2013)

wtorek, 11 czerwiec 2013
18:00    MKS Siem-ce - Kolejarz Kat. 1 : 1
środa, 12 czerwiec 2013
18:00    Unia Dąbrowa - Urania R.Śl. 3 : 1
18:00    RKS Grodziec - Wawel Wirek 3 : 1
18:00    Ciężkowianka - Strażak Mierz. 0 : 5
18:00    Rymer Rybnik - Warta Z. 4 : 2
18:00    Orzeł Biały - ŁKS Łagiewniki 0 : 3
18:00    TP Jastrząb - Podlesianka K. 1 : 5
18:00    AKS Niwka - Przemsza S. 3 : 1
przejdź na górę
Kolejka 28 (01.06.2013)

sobota, 15 czerwiec 2013
11:00    Urania R.Śl. - TP Jastrząb 3 : 0
17:00    Podlesianka K. - MKS Siem-ce 3 : 0
17:00    Kolejarz Kat. - AKS Niwka 1 : 1
17:00    Warta Z. - Ciężkowianka 3 : 0
17:00    Strażak Mierz. - Unia Dąbrowa 0 : 1
niedziela, 16 czerwiec 2013
11:00    ŁKS Łagiewniki - RKS Grodziec 2 : 1
17:00    Przemsza S. - Orzeł Biały 6 : 2
18:00    Wawel Wirek - Rymer Rybnik 3 : 1
przejdź na górę
Kolejka 29 (08.06.2013)

sobota, 22 czerwiec 2013
17:00    Strażak Mierz. - Urania R.Śl. 0 : 6
17:00    Ciężkowianka - Wawel Wirek - : -
17:00    Rymer Rybnik - ŁKS Łagiewniki 6 : 0
17:00    Orzeł Biały - Kolejarz Kat. 3 : 2
17:00    AKS Niwka - Podlesianka K. 0 : 4
17:00    MKS Siem-ce - TP Jastrząb 1 : 2
17:00    Unia Dąbrowa - Warta Z. 3 : 1
17:00    RKS Grodziec - Przemsza S. 2 : 0
przejdź na górę
Kolejka 30 (15.06.2013)

wtorek, 25 czerwiec 2013
18:00    Urania R.Śl. - MKS Siem-ce 3 : 0
środa, 26 czerwiec 2013
18:00    TP Jastrząb - AKS Niwka 0 : 1
18:00    Podlesianka K. - Orzeł Biały 6 : 0
18:00    Kolejarz Kat. - RKS Grodziec 1 : 3
18:00    Przemsza S. - Rymer Rybnik 5 : 3
18:00    ŁKS Łagiewniki - Ciężkowianka 6 : 2
18:00    Wawel Wirek - Unia Dąbrowa 0 : 2
18:00    Warta Z. - Strażak Mierz. 2 : 3
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2013 11:00 
Liga Okręgowa 2013/2014
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Piast Bieruń
Piast Bieruń
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa A
sob, 19 paź 2013 15:00 
Klasa A 2013/2014
KS Hetman 22 Katowice : Urania II R.Śl.
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa B
nie, 20 paź 2013 13:00 
Klasa B 2013/2014
Urania III R.Śl. : Lechia Mysłowice
Statystyki sezonu

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 19, 2013
11:00 Urania R.Śl. - Piast Bieruń :
15:30 Unia Bieruń - Rymer Rybnik :
15:30 MKS Lędziny - Sokół Orzesze :
15:30 LKS Bełk - LKS Dąb :
15:30 LKS Ogrodnik - GKS II Tychy :
15:30 Naprzód R. - Sokół Wola :
nie, październik 20, 2013
15:30 ROW II - Jedność J. :
15:30 Studzionka - Strażak Mikołów :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 12, 2013
Urania R.Śl. - Unia Bieruń 7 : 0
Piast Bieruń - Studzionka 1 : 2
Strażak Mikołów - Naprzód R. 3 : 1
Sokół Wola - LKS Ogrodnik 1 : 2
LKS Dąb - MKS Lędziny 0 : 4
Sokół Orzesze - ROW II 3 : 3
Jedność J. - Rymer Rybnik 3 : 2
nie, październik 13, 2013
GKS II Tychy - LKS Bełk 0 : 5
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Bełk 7 26:6 19
MKS Lędziny 6 22:2 16
3  Urania R.Śl. 6 20:9 14
ROW II 5 16:2 13
Jedność J. 5 13:4 13
LKS Ogrodnik 6 9:4 12
Studzionka 6 14:12 11
Strażak Mikołów 7 12:13 10
Naprzód R. 5 5:3 9
10  LKS Dąb 5 12:13 9
11  Rymer Rybnik 5 16:10 8
12  Piast Bieruń 6 9:10 5
13  Sokół Orzesze 5 7:9 5
14  Sokół Wola 5 7:13 4
15  Unia Bieruń 5 9:17 4
16  GKS II Tychy 4 2:11 3
    M F/A P
LKS Bełk 11 34:8 26
MKS Lędziny 11 32:6 24
Jedność J. 11 32:12 23
ROW II 11 32:12 23
LKS Ogrodnik 11 16:17 19
6  Urania R.Śl. 11 27:18 18
Strażak Mikołów 11 16:20 15
GKS II Tychy 11 12:23 14
Studzionka 11 18:30 14
10  Rymer Rybnik 11 25:21 13
11  Piast Bieruń 11 15:15 11
12  LKS Dąb 11 18:31 10
13  Naprzód R. 11 12:22 9
14  Sokół Wola 11 14:28 8
15  Sokół Orzesze 11 19:33 7
16  Unia Bieruń 11 15:41 7
    M F/A P
GKS II Tychy 7 10:12 11
Jedność J. 6 19:8 10
ROW II 6 16:10 10
MKS Lędziny 5 10:4 8
LKS Bełk 4 8:2 7
LKS Ogrodnik 5 7:13 7
Piast Bieruń 5 6:5 6
Rymer Rybnik 6 9:11 5
Strażak Mikołów 4 4:7 5
10  Urania R.Śl. 5 7:9 4
11  Sokół Wola 6 7:15 4
12  Studzionka 5 4:18 3
13  Unia Bieruń 6 6:24 3
14  Sokół Orzesze 6 12:24 2
15  LKS Dąb 6 6:18 1
16  Naprzód R. 6 7:19 0