GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2013
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Klasa B
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Podokręgowa Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 1999
Rocznik 2000
Rocznik 2002
Rudzka Liga Szkół
Boisko
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Liga Szkół Rudzkich
piątek, 04 październik 2013
 Nadrabiając zaległości podajemy dwie notki z meczów rudzkiej ligi szkół - z Orlikiem i Pogonią Nowy Bytom.
Czytaj całość...
 
ZAPRASZAMY !!!
czwartek, 03 październik 2013
 
Wbrew pozorom nie tak łatwo...
czwartek, 03 październik 2013
 Dziesiąta kolejka ligi okręgowej przed Nami a w niej Uranię czeka kolejny mecz wyjazdowy tym razem daleki wyjazd do Studzionki na mecz z tamtejszym LKS-em. 
Czytaj całość...
 
Dwa razy dobre dobrze i dwa razy Ruch...
wtorek, 01 październik 2013
 Dwa razy dobrze i dwa Ruch...nie bez kozery taki tytuł informacji o wynikach drużyn młodzieżowych. Otóż najstarsze roczniki naszych drużyn młodzieżowych z powodzeniem rywalizowały w swoich grupach niestety gorzej było jeśli chodzi o zawodników młodszych, którzy rywalizowali z chorzowskim Ruchem.
Czytaj całość...
 
Kolejka gości...
poniedziałek, 30 wrzesień 2013
 Aż sześć (75%) z ośmiu spotkań IX kolejki spotkań zakończyło się zwycięstwem gości. Tym bardziej cieszy fakt, że Urania nie poddała się tendencji i wygrała spotkanie na własnym boisku.
Czytaj całość...
 
URANIA - Naprzód Rydułtowy 2:0 (1:0)
sobota, 28 wrzesień 2013

Wyczekiwane zwycięstwo...

 

URANIA: Pardela, Łukaszewski, Baran, Jańczak, Hejdysz, Mikusz, R.Grzesik, Baron, Stawowy , Miszka , Oczko

Czytaj całość...
 
Tylko zwycięstwo...
czwartek, 26 wrzesień 2013
 Mimo, iż Uranię i jej najbliższego rywala, po ośmiu kolejkach w tabeli dzielą tylko cztery punkty chyba nikt nie wyobraża sobie innego scenariusza aniżeli gra tylko o zwycięstwo w najbliższym spotkaniu.
Czytaj całość...
 
Więcej...
  • Półmetek jesieni za nami...
  • Drużyny młodzieżowe 21/22.09
  • Walkower dla Jedności
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 11 - 20 z 511
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2013 11:00 
Liga Okręgowa 2013/2014
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Piast Bieruń
Piast Bieruń
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa A
sob, 19 paź 2013 15:00 
Klasa A 2013/2014
KS Hetman 22 Katowice : Urania II R.Śl.
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa B
nie, 20 paź 2013 13:00 
Klasa B 2013/2014
Urania III R.Śl. : Lechia Mysłowice
Statystyki sezonu

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 19, 2013
11:00 Urania R.Śl. - Piast Bieruń :
15:30 Unia Bieruń - Rymer Rybnik :
15:30 MKS Lędziny - Sokół Orzesze :
15:30 LKS Bełk - LKS Dąb :
15:30 LKS Ogrodnik - GKS II Tychy :
15:30 Naprzód R. - Sokół Wola :
nie, październik 20, 2013
15:30 ROW II - Jedność J. :
15:30 Studzionka - Strażak Mikołów :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 12, 2013
Urania R.Śl. - Unia Bieruń 7 : 0
Piast Bieruń - Studzionka 1 : 2
Strażak Mikołów - Naprzód R. 3 : 1
Sokół Wola - LKS Ogrodnik 1 : 2
LKS Dąb - MKS Lędziny 0 : 4
Sokół Orzesze - ROW II 3 : 3
Jedność J. - Rymer Rybnik 3 : 2
nie, październik 13, 2013
GKS II Tychy - LKS Bełk 0 : 5
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Bełk 7 26:6 19
MKS Lędziny 6 22:2 16
3  Urania R.Śl. 6 20:9 14
ROW II 5 16:2 13
Jedność J. 5 13:4 13
LKS Ogrodnik 6 9:4 12
Studzionka 6 14:12 11
Strażak Mikołów 7 12:13 10
Naprzód R. 5 5:3 9
10  LKS Dąb 5 12:13 9
11  Rymer Rybnik 5 16:10 8
12  Piast Bieruń 6 9:10 5
13  Sokół Orzesze 5 7:9 5
14  Sokół Wola 5 7:13 4
15  Unia Bieruń 5 9:17 4
16  GKS II Tychy 4 2:11 3
    M F/A P
LKS Bełk 11 34:8 26
MKS Lędziny 11 32:6 24
Jedność J. 11 32:12 23
ROW II 11 32:12 23
LKS Ogrodnik 11 16:17 19
6  Urania R.Śl. 11 27:18 18
Strażak Mikołów 11 16:20 15
GKS II Tychy 11 12:23 14
Studzionka 11 18:30 14
10  Rymer Rybnik 11 25:21 13
11  Piast Bieruń 11 15:15 11
12  LKS Dąb 11 18:31 10
13  Naprzód R. 11 12:22 9
14  Sokół Wola 11 14:28 8
15  Sokół Orzesze 11 19:33 7
16  Unia Bieruń 11 15:41 7
    M F/A P
GKS II Tychy 7 10:12 11
Jedność J. 6 19:8 10
ROW II 6 16:10 10
MKS Lędziny 5 10:4 8
LKS Bełk 4 8:2 7
LKS Ogrodnik 5 7:13 7
Piast Bieruń 5 6:5 6
Rymer Rybnik 6 9:11 5
Strażak Mikołów 4 4:7 5
10  Urania R.Śl. 5 7:9 4
11  Sokół Wola 6 7:15 4
12  Studzionka 5 4:18 3
13  Unia Bieruń 6 6:24 3
14  Sokół Orzesze 6 12:24 2
15  LKS Dąb 6 6:18 1
16  Naprzód R. 6 7:19 0