GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2013
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Klasa B
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Podokręgowa Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 1999
Rocznik 2000
Rocznik 2002
Rudzka Liga Szkół
Boisko
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
URANIA III - UKS Szopienice 3:5 (1:3)
niedziela, 01 wrzesień 2013

Trudny początek w seniorach...

 

Szopienice: Wesołek, Tokarczyk, Mierzwiński , Kordalski, Samojluk, Jarek, Pawełek, Chodek, Pelka, Śladkowski, Choroś
Na zmiany weszli: Wenikowski, Zielosko, Knapik

URANIA: Koperwas, Skalski , Cłapka, Pyka, Nowak, Dąbrowski , Melak, Gryszpiński, Parzniewski, Ogonowski, Zalewski
Na zmiany weszli: Seroka, Chmielorz

 

Czytaj całość...
 
URANIA - ROW II 4:4 - statystyki
niedziela, 01 wrzesień 2013
  URANIA   
ROW II
Bramki
 4  4
 Strzały celne
 8  8
 Strzały niecelne          
 6 13
 Rzuty wolne
 17 10
 Rzuty rożne
 2 4
 
Kolejarz Katowice - URANIA II 2:2 (2:0)
sobota, 31 sierpień 2013

Inauguracja w klasie A, śladem pierwszej...

 

URANIA: Kiełtyka, Otto, Dylong, Wandziura, D.Wypiór, Łukaszewski, Szaton, Krzywda, A.Wypiór ('68 Skalski), Stawowy  , Żak ('44 Michalski)

Widzów: 30

Czytaj całość...
 
URANIA - ROW II Rybnik 4:4 (2:2)
sobota, 31 sierpień 2013

Szalony pościg za ROW-em...

 

ROW II: Kajzer, Grabowski, Neuman, Staniczek, Michał Adamczyk, Słodowy ('60 Semeniuk), Szatkowski ('71 Dominik Słaby), Kasprzyk , Buchała , Bałuszyński  , Gładkowski ('71 Mateusz Adamczyk)

URANIA: Pardela, Hejdysz, Gabryś , Jańczak, Zawisza, R.Grzesik ('77 Kamieński), Mikusz, Baron ('75 Stawowy), Kornas ('13 Musiał ), Oczko  , Miszka ('83 Żak )

Sędzia główny: Jakub Kołodziejczyk
Asystenci: Marek Rak, Mariusz Drzazga
KS ŚZPN Podokręg Bytom

Widzów: 250

Czytaj całość...
 
Mecz kolejki...
środa, 28 sierpień 2013
 Wprawdzie za Nami dopiero IV kolejki spotkań ligi okręgowej, jednak dość spokojnie możemy powiedzieć, iż czołówka się w miarę wykrystalizowała, mamy w niej cztery drużyny - MKS Lędziny, rezerwy GKS-u Tychy, Uranię i rezerwy ROW-u Rybnik. I właśnie mecz pomiędzy tymi dwoma ostatnimi zespołami zainauguruje V kolejkę w grupie I ligi okręgowej.
Czytaj całość...
 
Hit V kolejki
wtorek, 27 sierpień 2013
 
Zapraszamy najmłodszych !!!
wtorek, 27 sierpień 2013
 
Więcej...
  • 37 goli w IV kolejce spotkań...
  • Rymer Rybnik - URANIA 3:4 (1:2)
  • Z Rymerem niepokonanym...
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 41 - 50 z 511
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2013 11:00 
Liga Okręgowa 2013/2014
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Piast Bieruń
Piast Bieruń
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa A
sob, 19 paź 2013 15:00 
Klasa A 2013/2014
KS Hetman 22 Katowice : Urania II R.Śl.
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa B
nie, 20 paź 2013 13:00 
Klasa B 2013/2014
Urania III R.Śl. : Lechia Mysłowice
Statystyki sezonu

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 19, 2013
11:00 Urania R.Śl. - Piast Bieruń :
15:30 Unia Bieruń - Rymer Rybnik :
15:30 MKS Lędziny - Sokół Orzesze :
15:30 LKS Bełk - LKS Dąb :
15:30 LKS Ogrodnik - GKS II Tychy :
15:30 Naprzód R. - Sokół Wola :
nie, październik 20, 2013
15:30 ROW II - Jedność J. :
15:30 Studzionka - Strażak Mikołów :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 12, 2013
Urania R.Śl. - Unia Bieruń 7 : 0
Piast Bieruń - Studzionka 1 : 2
Strażak Mikołów - Naprzód R. 3 : 1
Sokół Wola - LKS Ogrodnik 1 : 2
LKS Dąb - MKS Lędziny 0 : 4
Sokół Orzesze - ROW II 3 : 3
Jedność J. - Rymer Rybnik 3 : 2
nie, październik 13, 2013
GKS II Tychy - LKS Bełk 0 : 5
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Bełk 7 26:6 19
MKS Lędziny 6 22:2 16
3  Urania R.Śl. 6 20:9 14
ROW II 5 16:2 13
Jedność J. 5 13:4 13
LKS Ogrodnik 6 9:4 12
Studzionka 6 14:12 11
Strażak Mikołów 7 12:13 10
Naprzód R. 5 5:3 9
10  LKS Dąb 5 12:13 9
11  Rymer Rybnik 5 16:10 8
12  Piast Bieruń 6 9:10 5
13  Sokół Orzesze 5 7:9 5
14  Sokół Wola 5 7:13 4
15  Unia Bieruń 5 9:17 4
16  GKS II Tychy 4 2:11 3
    M F/A P
LKS Bełk 11 34:8 26
MKS Lędziny 11 32:6 24
Jedność J. 11 32:12 23
ROW II 11 32:12 23
LKS Ogrodnik 11 16:17 19
6  Urania R.Śl. 11 27:18 18
Strażak Mikołów 11 16:20 15
GKS II Tychy 11 12:23 14
Studzionka 11 18:30 14
10  Rymer Rybnik 11 25:21 13
11  Piast Bieruń 11 15:15 11
12  LKS Dąb 11 18:31 10
13  Naprzód R. 11 12:22 9
14  Sokół Wola 11 14:28 8
15  Sokół Orzesze 11 19:33 7
16  Unia Bieruń 11 15:41 7
    M F/A P
GKS II Tychy 7 10:12 11
Jedność J. 6 19:8 10
ROW II 6 16:10 10
MKS Lędziny 5 10:4 8
LKS Bełk 4 8:2 7
LKS Ogrodnik 5 7:13 7
Piast Bieruń 5 6:5 6
Rymer Rybnik 6 9:11 5
Strażak Mikołów 4 4:7 5
10  Urania R.Śl. 5 7:9 4
11  Sokół Wola 6 7:15 4
12  Studzionka 5 4:18 3
13  Unia Bieruń 6 6:24 3
14  Sokół Orzesze 6 12:24 2
15  LKS Dąb 6 6:18 1
16  Naprzód R. 6 7:19 0