GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2013
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Klasa B
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Podokręgowa Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 1999
Rocznik 2000
Rocznik 2002
Rudzka Liga Szkół
Boisko
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Zapraszamy na derby
czwartek, 13 czerwiec 2013
 
Unia Dąbrowa Górnicza - URANIA 3:1 (1:0)
środa, 12 czerwiec 2013
Urania Ruda Śląska uległa w spotkaniu XXVII kolejki drużynie Unii Dąbrowa Górnicza 1:3 (0:1).
Czytaj całość...
 
Srogi rewanż na AKS-ie
wtorek, 11 czerwiec 2013
Dziś swój przełożony mecz rozgrywali zawodnicy rocznika 1998. Do Kochłowicz przyjechał zespół AKS-u Wyzwolenia Chorzów, gdzie jesienią Urania uległa 1:2.
Czytaj całość...
 
Końcowa faza rozgrywek...
wtorek, 11 czerwiec 2013
 Chyba długo sympatycy kochłowickiej Uranii będą mieć w pamięci sobotnią potyczkę z Podlesianką Katowice. Zawodnicy jednak muszą jak najszybciej o tej traumie zapomnieć, gdyż już w najbliższą środę udają się do Strzemieszyc by zmierzyć się z tamtejszą drużyną Unii.
Czytaj całość...
 
Wysokie zwycięstwo i wysoka porażka w trampkarzach
poniedziałek, 10 czerwiec 2013
W miniony weekend dwa ciekawe pojedynki rozgrywali trampkarze rocznika 1998 i 1999. Ci pierwsi grali derbowy pojedynek z Wawelem Wirek, Ci drudzy mierzyli się z bezsprzecznym liderem - UKS-em Ruch Chorzów.
Czytaj całość...
 
URANIA - Pogoń Ruda Śląska 1:0 (0:0)
niedziela, 09 czerwiec 2013

Derbowe zwycięstwo na "własnym" boisku...

 

URANIA: Kiełtyka, Zawisza (D.Wypiór), P.Grzesik, Cieślik, Hejdysz, Szaton, Krzywda, Otto, Stefanowski (Skalski), A.Wypiór (Zurek), Michalski (Ogonowski)

Czytaj całość...
 
URANIA - Podlesianka Katowice 4:5 (3:1)
sobota, 08 czerwiec 2013

Z nieba do piekła...

 

Podlesianka: Bartkiewicz, Koźniewski ('81 Gruszczyński), Piwczyk , Łoboda, Sarzała ('46 Jakubczyk ), Brehmer, Bybrowski, Paszek, Sikora  ('+90 Leks), Rajman , Michalski

URANIA: Pardela, Baran , Gabryś , Jańczak , Grzesik ('83 Zawisza), Mikusz, Baron  , Zalewski, Kamieński, Miszka, Oczko   ('46 Kornas)

 Sędzia główny: Adam Jakubczyk
Asystenci: Rafał Rokosz, Tomasz Szczepanik
KS ŚZPN Podokręg Katowice

Widzów: 150

Czytaj całość...
 
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 91 - 100 z 511
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2013 11:00 
Liga Okręgowa 2013/2014
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Piast Bieruń
Piast Bieruń
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa A
sob, 19 paź 2013 15:00 
Klasa A 2013/2014
KS Hetman 22 Katowice : Urania II R.Śl.
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa B
nie, 20 paź 2013 13:00 
Klasa B 2013/2014
Urania III R.Śl. : Lechia Mysłowice
Statystyki sezonu

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 19, 2013
11:00 Urania R.Śl. - Piast Bieruń :
15:30 Unia Bieruń - Rymer Rybnik :
15:30 MKS Lędziny - Sokół Orzesze :
15:30 LKS Bełk - LKS Dąb :
15:30 LKS Ogrodnik - GKS II Tychy :
15:30 Naprzód R. - Sokół Wola :
nie, październik 20, 2013
15:30 ROW II - Jedność J. :
15:30 Studzionka - Strażak Mikołów :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 12, 2013
Urania R.Śl. - Unia Bieruń 7 : 0
Piast Bieruń - Studzionka 1 : 2
Strażak Mikołów - Naprzód R. 3 : 1
Sokół Wola - LKS Ogrodnik 1 : 2
LKS Dąb - MKS Lędziny 0 : 4
Sokół Orzesze - ROW II 3 : 3
Jedność J. - Rymer Rybnik 3 : 2
nie, październik 13, 2013
GKS II Tychy - LKS Bełk 0 : 5
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Bełk 7 26:6 19
MKS Lędziny 6 22:2 16
3  Urania R.Śl. 6 20:9 14
ROW II 5 16:2 13
Jedność J. 5 13:4 13
LKS Ogrodnik 6 9:4 12
Studzionka 6 14:12 11
Strażak Mikołów 7 12:13 10
Naprzód R. 5 5:3 9
10  LKS Dąb 5 12:13 9
11  Rymer Rybnik 5 16:10 8
12  Piast Bieruń 6 9:10 5
13  Sokół Orzesze 5 7:9 5
14  Sokół Wola 5 7:13 4
15  Unia Bieruń 5 9:17 4
16  GKS II Tychy 4 2:11 3
    M F/A P
LKS Bełk 11 34:8 26
MKS Lędziny 11 32:6 24
Jedność J. 11 32:12 23
ROW II 11 32:12 23
LKS Ogrodnik 11 16:17 19
6  Urania R.Śl. 11 27:18 18
Strażak Mikołów 11 16:20 15
GKS II Tychy 11 12:23 14
Studzionka 11 18:30 14
10  Rymer Rybnik 11 25:21 13
11  Piast Bieruń 11 15:15 11
12  LKS Dąb 11 18:31 10
13  Naprzód R. 11 12:22 9
14  Sokół Wola 11 14:28 8
15  Sokół Orzesze 11 19:33 7
16  Unia Bieruń 11 15:41 7
    M F/A P
GKS II Tychy 7 10:12 11
Jedność J. 6 19:8 10
ROW II 6 16:10 10
MKS Lędziny 5 10:4 8
LKS Bełk 4 8:2 7
LKS Ogrodnik 5 7:13 7
Piast Bieruń 5 6:5 6
Rymer Rybnik 6 9:11 5
Strażak Mikołów 4 4:7 5
10  Urania R.Śl. 5 7:9 4
11  Sokół Wola 6 7:15 4
12  Studzionka 5 4:18 3
13  Unia Bieruń 6 6:24 3
14  Sokół Orzesze 6 12:24 2
15  LKS Dąb 6 6:18 1
16  Naprzód R. 6 7:19 0