GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2013
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Klasa B
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Podokręgowa Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 1999
Rocznik 2000
Rocznik 2002
Rudzka Liga Szkół
Boisko
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Nie ma nikogo z kompletem...
poniedziałek, 19 sierpień 2013
 Wyniki 3 kolejki pokazały, iż przecież to liga okręgowa i nie ma tu rzeczy niemożliwych. Najlepszym przykładem jest ligowa tabela po 3 kolejkach, w której już żaden z zespołów nie ma kompletu punktów. 
Czytaj całość...
 
URANIA - Jedność 3:2 - statystyki
sobota, 17 sierpień 2013

      URANIA     
Jedność J.
Bramki
3 2
Strzały celne
12 14
Strzały niecelne    
10 6
Rzuty wolne
12 11
Rzuty rożne
13 5
 
URANIA - Jedność Jejkowice 3:2 (0:1)
sobota, 17 sierpień 2013

"Choć to szaleństwo, jest w nim przecie metoda..."

 

Jedność:  D.Cichecki, Reguła, Wystryk, Basik, Gańczorz ('86 Podolak), M.Cichecki ('46 Rudek), Mościcki , Odon  , Kubica , Piełka ('62 Herman), Kołodziejczyk ('65 Wypchoł)

URANIA: Pardela, Hejdysz , Gabryś, Jańczak, Zawisza, Mikusz ('46 Kamieński), Musiał, Baron, Kolasa ('46 Stawowy ), Żak ('46 Miszka  ), Oczko

Sędzia główny: Bogdan Drobot
Asystenci: Rafał Rokosz, Adam Jakubczyk
KS ŚZPN Podokręg Katowice

Widzów: 150

Czytaj całość...
 
Orzeł Mokre w PP
czwartek, 15 sierpień 2013
 W Podokręgu Katowice ŚZPN rozlosowano pary Pucharu Polski na szczeblu Podokręgu. Urania batalię rozpocznie od rundy drugiej w której to zmierzy się z drużyną Orła Mokrego Mikołów. Mecz odbędzie się na boisku w Mikołowie we wtorek 10 września, początek zaplanowano na godzinę 16:30. Dodajmy, iż po dwóch kolejkach drużyna Orła Mokrego Mikołów z kompletem punktów plasuje się na pozycji v-ce lidera w grupie IV ligi okręgowej.
 
Już po drugiej kolejce...
czwartek, 15 sierpień 2013
 Ledwie kilka dni nowego sezonu nam minęło a w naszej grupie po II kolejce spotkań, tylko dwie drużyny nie straciły choćby punktu - są to MKS Lędziny i rezerwy GKS-u Tychy. Po remisie w Bełku przyszło zwycięstwo na własnym boisku rezerw ROW-u Rybnik i te trzy pierwsze drużyny wydają się na dzień dzisiejszy najmocniejsze w naszej grupie.
Czytaj całość...
 
Sokół Orzesze - URANIA 2:1 (1:0)
środa, 14 sierpień 2013

A miało być tak pięknie...

 

URANIA: Koperwas, Baran ('73 Jańczak), Gabryś, R.Grzesik , Hejdysz, Baron , Musiał ('68 Miszka), Kornas ('46 Kamieński), Mikusz, Stawowy ('46 Żak), Oczko

Sędzia główny: Paweł Łukaszczyk
Asystenci: Michał Rogalski, Sabina Fatyga
KS ŚZPN Podokręg Tychy

Widzów: 100

Czytaj całość...
 
Nabór 2004 i młodsi
wtorek, 13 sierpień 2013
 
Więcej...
  • Wyjazdowy sprawdzian...
  • Lędziny pierwszym liderem...
  • URANIA - Dąb Gaszowice 3:2 (1:1)
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 51 - 60 z 511
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 paź 2013 11:00 
Liga Okręgowa 2013/2014
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: Piast Bieruń
Piast Bieruń
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa A
sob, 19 paź 2013 15:00 
Klasa A 2013/2014
KS Hetman 22 Katowice : Urania II R.Śl.
Statystyki sezonu

Najbliższy mecz - Klasa B
nie, 20 paź 2013 13:00 
Klasa B 2013/2014
Urania III R.Śl. : Lechia Mysłowice
Statystyki sezonu

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 19, 2013
11:00 Urania R.Śl. - Piast Bieruń :
15:30 Unia Bieruń - Rymer Rybnik :
15:30 MKS Lędziny - Sokół Orzesze :
15:30 LKS Bełk - LKS Dąb :
15:30 LKS Ogrodnik - GKS II Tychy :
15:30 Naprzód R. - Sokół Wola :
nie, październik 20, 2013
15:30 ROW II - Jedność J. :
15:30 Studzionka - Strażak Mikołów :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 12, 2013
Urania R.Śl. - Unia Bieruń 7 : 0
Piast Bieruń - Studzionka 1 : 2
Strażak Mikołów - Naprzód R. 3 : 1
Sokół Wola - LKS Ogrodnik 1 : 2
LKS Dąb - MKS Lędziny 0 : 4
Sokół Orzesze - ROW II 3 : 3
Jedność J. - Rymer Rybnik 3 : 2
nie, październik 13, 2013
GKS II Tychy - LKS Bełk 0 : 5
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Bełk 7 26:6 19
MKS Lędziny 6 22:2 16
3  Urania R.Śl. 6 20:9 14
ROW II 5 16:2 13
Jedność J. 5 13:4 13
LKS Ogrodnik 6 9:4 12
Studzionka 6 14:12 11
Strażak Mikołów 7 12:13 10
Naprzód R. 5 5:3 9
10  LKS Dąb 5 12:13 9
11  Rymer Rybnik 5 16:10 8
12  Piast Bieruń 6 9:10 5
13  Sokół Orzesze 5 7:9 5
14  Sokół Wola 5 7:13 4
15  Unia Bieruń 5 9:17 4
16  GKS II Tychy 4 2:11 3
    M F/A P
LKS Bełk 11 34:8 26
MKS Lędziny 11 32:6 24
Jedność J. 11 32:12 23
ROW II 11 32:12 23
LKS Ogrodnik 11 16:17 19
6  Urania R.Śl. 11 27:18 18
Strażak Mikołów 11 16:20 15
GKS II Tychy 11 12:23 14
Studzionka 11 18:30 14
10  Rymer Rybnik 11 25:21 13
11  Piast Bieruń 11 15:15 11
12  LKS Dąb 11 18:31 10
13  Naprzód R. 11 12:22 9
14  Sokół Wola 11 14:28 8
15  Sokół Orzesze 11 19:33 7
16  Unia Bieruń 11 15:41 7
    M F/A P
GKS II Tychy 7 10:12 11
Jedność J. 6 19:8 10
ROW II 6 16:10 10
MKS Lędziny 5 10:4 8
LKS Bełk 4 8:2 7
LKS Ogrodnik 5 7:13 7
Piast Bieruń 5 6:5 6
Rymer Rybnik 6 9:11 5
Strażak Mikołów 4 4:7 5
10  Urania R.Śl. 5 7:9 4
11  Sokół Wola 6 7:15 4
12  Studzionka 5 4:18 3
13  Unia Bieruń 6 6:24 3
14  Sokół Orzesze 6 12:24 2
15  LKS Dąb 6 6:18 1
16  Naprzód R. 6 7:19 0