GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2017
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Trampkarze C1
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Wyniki
Klasa A 2016/2017
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (21.08.2016)

sobota, 20 sierpień 2016
14:00    KOL Kolejarz Kat. - KSG KS Górnik MK Katowice 3 : 0
15:00    UKS UKS Victoria Katowice - GKS Urania II R.Śl. 3 : 0
16:00    KSG Górnik 09 - KPK KP Katowice 8 : 0
niedziela, 21 sierpień 2016
11:00    MKS MKS II Siemianowice - TP TP Jastrząb 0 : 4
11:00    UKS UKS Szopienice - HET KS Hetman 22 Katowice 4 : 1
11:00    AKS AKS II Mikołów -   1 FC Katowice 0 : 1
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - STR Strażak Mikołów 0 : 3
przejdź na górę
Kolejka 2 (28.08.2016)

sobota, 27 sierpień 2016
15:00    KPK KP Katowice - UKS UKS Szopienice 0 : 3
17:00    TP TP Jastrząb - STR Strażak Mikołów 1 : 0
niedziela, 28 sierpień 2016
11:00    GKS Urania II R.Śl. - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 1 : 5
11:00      1 FC Katowice - UKS UKS Victoria Katowice 2 : 0
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - AKS AKS II Mikołów 4 : 3
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - KOL Kolejarz Kat. 1 : 3
11:00    MKS MKS II Siemianowice - KSG Górnik 09 1 : 4
przejdź na górę
Kolejka 3 (04.09.2016)

sobota, 03 wrzesień 2016
14:00    KOL Kolejarz Kat. - KPK KP Katowice 0 : 3
15:00    UKS UKS Victoria Katowice - KSG KS Górnik MK Katowice 1 : 1
16:00    KSG Górnik 09 - TP TP Jastrząb 2 : 1
niedziela, 04 wrzesień 2016
11:00    UKS UKS Szopienice - MKS MKS II Siemianowice 5 : 1
11:00    AKS AKS II Mikołów - HET KS Hetman 22 Katowice 4 : 2
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów -   1 FC Katowice 3 : 0
11:00    STR Strażak Mikołów - GKS Urania II R.Śl. 3 : 0
przejdź na górę
Kolejka 4 (11.09.2016)

sobota, 10 wrzesień 2016
11:00    TP TP Jastrząb - GKS Urania II R.Śl. 1 : 1
15:00    KPK KP Katowice - AKS AKS II Mikołów 6 : 1
16:00    KSG Górnik 09 - UKS UKS Szopienice 3 : 2
niedziela, 11 wrzesień 2016
11:00      1 FC Katowice - STR Strażak Mikołów 3 : 3
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 2 : 2
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - UKS UKS Victoria Katowice 2 : 5
11:00    MKS MKS II Siemianowice - KOL Kolejarz Kat. - : -
przejdź na górę
Kolejka 5 (18.09.2016)

sobota, 17 wrzesień 2016
14:00    KOL Kolejarz Kat. - KSG Górnik 09 0 : 8
15:00    UKS UKS Victoria Katowice - KPK KP Katowice 1 : 2
niedziela, 18 wrzesień 2016
11:00    UKS UKS Szopienice - TP TP Jastrząb 0 : 0
11:00    AKS AKS II Mikołów - MKS MKS II Siemianowice 3 : 1
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - HET KS Hetman 22 Katowice 3 : 4
11:00    STR Strażak Mikołów - KSG KS Górnik MK Katowice 3 : 2
11:00    GKS Urania II R.Śl. -   1 FC Katowice 4 : 0
przejdź na górę
Kolejka 6 (25.09.2016)

niedziela, 25 wrzesień 2016
11:00    TP TP Jastrząb -   1 FC Katowice 0 : 1
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - GKS Urania II R.Śl. 0 : 2
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - STR Strażak Mikołów 0 : 6
11:00    KPK KP Katowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 8 : 1
11:00    MKS MKS II Siemianowice - UKS UKS Victoria Katowice 0 : 1
11:00    KSG Górnik 09 - AKS AKS II Mikołów 5 : 2
11:00    UKS UKS Szopienice - KOL Kolejarz Kat. 4 : 1
przejdź na górę
Kolejka 7 (02.10.2016)

niedziela, 02 październik 2016
11:00    KOL Kolejarz Kat. - TP TP Jastrząb 0 : 3
11:00    AKS AKS II Mikołów - UKS UKS Szopienice 1 : 3
11:00    UKS UKS Victoria Katowice - KSG Górnik 09 1 : 9
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - MKS MKS II Siemianowice 0 : 4
11:00    STR Strażak Mikołów - KPK KP Katowice 6 : 1
11:00    GKS Urania II R.Śl. - HET KS Hetman 22 Katowice 8 : 0
11:00      1 FC Katowice - KSG KS Górnik MK Katowice 4 : 1
przejdź na górę
Kolejka 8 (09.10.2016)

sobota, 08 październik 2016
15:00    KPK KP Katowice - GKS Urania II R.Śl. 0 : 0
niedziela, 09 październik 2016
11:00    TP TP Jastrząb - KSG KS Górnik MK Katowice 3 : 1
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice -   1 FC Katowice 1 : 1
11:00    MKS MKS II Siemianowice - STR Strażak Mikołów - : -
11:00    KSG Górnik 09 - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 4 : 0
11:00    UKS UKS Szopienice - UKS UKS Victoria Katowice 3 : 0
11:00    KOL Kolejarz Kat. - AKS AKS II Mikołów 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 9 (16.10.2016)

niedziela, 16 październik 2016
11:00    AKS AKS II Mikołów - TP TP Jastrząb 3 : 2
11:00    UKS UKS Victoria Katowice - KOL Kolejarz Kat. 4 : 4
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - UKS UKS Szopienice 1 : 1
11:00    STR Strażak Mikołów - KSG Górnik 09 3 : 5
11:00    GKS Urania II R.Śl. - MKS MKS II Siemianowice 1 : 3
11:00      1 FC Katowice - KPK KP Katowice 2 : 4
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - HET KS Hetman 22 Katowice 3 : 3
przejdź na górę
Kolejka 10 (23.10.2016)

sobota, 22 październik 2016
15:00    KSG Górnik 09 - GKS Urania II R.Śl. 6 : 1
niedziela, 23 październik 2016
11:00    TP TP Jastrząb - HET KS Hetman 22 Katowice 3 : 0
11:00    KPK KP Katowice - KSG KS Górnik MK Katowice 2 : 1
11:00    MKS MKS II Siemianowice -   1 FC Katowice 3 : 1
11:00    UKS UKS Szopienice - STR Strażak Mikołów 3 : 1
11:00    KOL Kolejarz Kat. - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 3 : 2
11:00    AKS AKS II Mikołów - UKS UKS Victoria Katowice 3 : 0
przejdź na górę
Kolejka 11 (30.10.2016)

niedziela, 30 październik 2016
11:00    UKS UKS Victoria Katowice - TP TP Jastrząb 0 : 4
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - AKS AKS II Mikołów 5 : 4
11:00    STR Strażak Mikołów - KOL Kolejarz Kat. 0 : 3
11:00    GKS Urania II R.Śl. - UKS UKS Szopienice 2 : 3
11:00      1 FC Katowice - KSG Górnik 09 0 : 5
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - MKS MKS II Siemianowice 1 : 4
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - KPK KP Katowice 4 : 8
przejdź na górę
Kolejka 12 (06.11.2016)

sobota, 05 listopad 2016
13:00    KOL Kolejarz Kat. - GKS Urania II R.Śl. 2 : 1
niedziela, 06 listopad 2016
11:00    TP TP Jastrząb - KPK KP Katowice 2 : 1
11:00    MKS MKS II Siemianowice - HET KS Hetman 22 Katowice 5 : 1
11:00    KSG Górnik 09 - KSG KS Górnik MK Katowice 3 : 0
11:00    UKS UKS Szopienice -   1 FC Katowice 10 : 0
11:00    AKS AKS II Mikołów - STR Strażak Mikołów 2 : 3
11:00    UKS UKS Victoria Katowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 8 : 4
przejdź na górę
Kolejka 13 (13.11.2016)

niedziela, 13 listopad 2016
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - TP TP Jastrząb 0 : 0
11:00    STR Strażak Mikołów - UKS UKS Victoria Katowice 3 : 0
11:00    GKS Urania II R.Śl. - AKS AKS II Mikołów 5 : 0
11:00      1 FC Katowice - KOL Kolejarz Kat. 0 : 1
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - UKS UKS Szopienice 0 : 2
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - KSG Górnik 09 0 : 8
11:00    KPK KP Katowice - MKS MKS II Siemianowice 2 : 2
przejdź na górę
Kolejka 14 (19.03.2017)

niedziela, 19 marzec 2017
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - KOL Kolejarz Kat. 4 : 2
11:00    GKS Urania II R.Śl. - UKS UKS Victoria Katowice 1 : 1
11:00    KPK KP Katowice - KSG Górnik 09 0 : 3
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - UKS UKS Szopienice 0 : 1
11:00      1 FC Katowice - AKS AKS II Mikołów 4 : 0
11:00    STR Strażak Mikołów - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 3 : 4
wtorek, 09 maj 2017
18:00    TP TP Jastrząb - MKS MKS II Siemianowice - : -
przejdź na górę
Kolejka 15 (26.03.2017)

niedziela, 26 marzec 2017
11:00    UKS UKS Szopienice - KPK KP Katowice 3 : 0
11:00    STR Strażak Mikołów - TP TP Jastrząb 0 : 1
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - GKS Urania II R.Śl. 1 : 0
11:00    UKS UKS Victoria Katowice -   1 FC Katowice 4 : 0
11:00    AKS AKS II Mikołów - KSG KS Górnik MK Katowice 0 : 6
11:00    KOL Kolejarz Kat. - HET KS Hetman 22 Katowice 3 : 1
11:00    KSG Górnik 09 - MKS MKS II Siemianowice 5 : 0
przejdź na górę
Kolejka16 (02.04.2017)

niedziela, 02 kwiecień 2017
11:00    KPK KP Katowice - KOL Kolejarz Kat. 0 : 3
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - UKS UKS Victoria Katowice 8 : 1
11:00    TP TP Jastrząb - KSG Górnik 09 3 : 5
11:00    MKS MKS II Siemianowice - UKS UKS Szopienice 0 : 0
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - AKS AKS II Mikołów 8 : 2
11:00      1 FC Katowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 4 : 3
11:00    GKS Urania II R.Śl. - STR Strażak Mikołów 2 : 3
przejdź na górę
Kolejka 17 (09.04.2017)

niedziela, 09 kwiecień 2017
11:00    GKS Urania II R.Śl. - TP TP Jastrząb 2 : 3
11:00    AKS AKS II Mikołów - KPK KP Katowice 3 : 0
11:00    UKS UKS Szopienice - KSG Górnik 09 4 : 4
11:00    STR Strażak Mikołów -   1 FC Katowice 4 : 4
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - KSG KS Górnik MK Katowice 1 : 5
11:00    UKS UKS Victoria Katowice - HET KS Hetman 22 Katowice 2 : 4
11:00    KOL Kolejarz Kat. - MKS MKS II Siemianowice 1 : 0
przejdź na górę
Kolejka 18 (23.04.2017)

niedziela, 23 kwiecień 2017
11:00    KSG Górnik 09 - KOL Kolejarz Kat. 4 : 0
11:00    KPK KP Katowice - UKS UKS Victoria Katowice 0 : 3
11:00    TP TP Jastrząb - UKS UKS Szopienice 0 : 2
11:00    MKS MKS II Siemianowice - AKS AKS II Mikołów 7 : 2
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 1 : 3
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - STR Strażak Mikołów 3 : 3
11:00      1 FC Katowice - GKS Urania II R.Śl. 1 : 6
przejdź na górę
Kolejka 19 (30.04.2017)

niedziela, 30 kwiecień 2017
11:00      1 FC Katowice - TP TP Jastrząb 4 : 6
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - KPK KP Katowice 3 : 0
11:00    UKS UKS Victoria Katowice - MKS MKS II Siemianowice 1 : 8
wtorek, 16 maj 2017
18:00    GKS Urania II R.Śl. - KSG KS Górnik MK Katowice - : -
18:00    STR Strażak Mikołów - HET KS Hetman 22 Katowice - : -
18:00    AKS AKS II Mikołów - KSG Górnik 09 - : -
18:00    KOL Kolejarz Kat. - UKS UKS Szopienice - : -
przejdź na górę
Kolejka20 (07.05.2017)

niedziela, 07 maj 2017
11:00    TP TP Jastrząb - KOL Kolejarz Kat. 1 : 0
11:00    UKS UKS Szopienice - AKS AKS II Mikołów 7 : 1
11:00    KSG Górnik 09 - UKS UKS Victoria Katowice 4 : 1
11:00    MKS MKS II Siemianowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 1 : 0
11:00    KPK KP Katowice - STR Strażak Mikołów 0 : 3
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - GKS Urania II R.Śl. 2 : 3
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice -   1 FC Katowice 8 : 1
przejdź na górę
Kolejka 21 (14.05.2017)

niedziela, 14 maj 2017
11:00    GKS Urania II R.Śl. - KPK KP Katowice 0 : 3
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - TP TP Jastrząb 1 : 0
11:00      1 FC Katowice - HET KS Hetman 22 Katowice 3 : 8
11:00    STR Strażak Mikołów - MKS MKS II Siemianowice 2 : 1
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - KSG Górnik 09 1 : 5
11:00    UKS UKS Victoria Katowice - UKS UKS Szopienice 1 : 2
11:00    AKS AKS II Mikołów - KOL Kolejarz Kat. 3 : 1
przejdź na górę
Kolejka 22 (21.05.2017)

niedziela, 21 maj 2017
11:00    TP TP Jastrząb - AKS AKS II Mikołów 1 : 0
11:00    KOL Kolejarz Kat. - UKS UKS Victoria Katowice 2 : 1
11:00    UKS UKS Szopienice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 3 : 1
11:00    KSG Górnik 09 - STR Strażak Mikołów 8 : 1
11:00    MKS MKS II Siemianowice - GKS Urania II R.Śl. 4 : 2
11:00    KPK KP Katowice -   1 FC Katowice 0 : 3
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - KSG KS Górnik MK Katowice 2 : 3
przejdź na górę
Kolejka 23 (28.05.2017)

niedziela, 28 maj 2017
11:00    GKS Urania II R.Śl. - KSG Górnik 09 1 : 4
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - TP TP Jastrząb 1 : 2
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - KPK KP Katowice 3 : 0
11:00      1 FC Katowice - MKS MKS II Siemianowice 2 : 3
11:00    STR Strażak Mikołów - UKS UKS Szopienice 3 : 7
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - KOL Kolejarz Kat. 1 : 3
11:00    UKS UKS Victoria Katowice - AKS AKS II Mikołów 4 : 1
przejdź na górę
Kolejka24 (04.06.2017)

niedziela, 04 czerwiec 2017
11:00    TP TP Jastrząb - UKS UKS Victoria Katowice 4 : 0
11:00    AKS AKS II Mikołów - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 1 : 1
11:00    KOL Kolejarz Kat. - STR Strażak Mikołów 0 : 5
11:00    UKS UKS Szopienice - GKS Urania II R.Śl. 8 : 2
11:00    KSG Górnik 09 -   1 FC Katowice 13 : 0
11:00    MKS MKS II Siemianowice - KSG KS Górnik MK Katowice 1 : 2
11:00    KPK KP Katowice - HET KS Hetman 22 Katowice 0 : 3
przejdź na górę
Kolejka 25 (11.06.2017)

niedziela, 11 czerwiec 2017
11:00    GKS Urania II R.Śl. - KOL Kolejarz Kat. 1 : 0
11:00    KPK KP Katowice - TP TP Jastrząb 0 : 3
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - MKS MKS II Siemianowice 4 : 2
11:00    KSG KS Górnik MK Katowice - KSG Górnik 09 1 : 4
11:00      1 FC Katowice - UKS UKS Szopienice 0 : 3
11:00    STR Strażak Mikołów - AKS AKS II Mikołów 6 : 3
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - UKS UKS Victoria Katowice 8 : 2
przejdź na górę
Kolejka 26 (18.06.2016)

sobota, 18 czerwiec 2016
11:00    TP TP Jastrząb - KSS KS Stadion Śląski Chorzów - : -
11:00    UKS UKS Victoria Katowice - STR Strażak Mikołów - : -
11:00    AKS AKS II Mikołów - GKS Urania II R.Śl. - : -
11:00    KOL Kolejarz Kat. -   1 FC Katowice - : -
11:00    UKS UKS Szopienice - KSG KS Górnik MK Katowice - : -
11:00    KSG Górnik 09 - HET KS Hetman 22 Katowice - : -
11:00    MKS MKS II Siemianowice - KPK KP Katowice - : -
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
1  Urania R.Śl. 2 9:1 6
Unia Kosztowy 2 4:2 6
AKS Mikołów 1 3:2 3
LKS Łąka 1 4:1 3
LKS Ogrodnik 1 3:0 3
Piast Bieruń 1 3:2 3
Podlesianka K. 1 4:4 1
Pogoń Imielin 1 2:2 1
Górnik 09 1 1:1 1
Sokół Wola 1 1:1 1
Sparta Kat. 1 1:1 1
12  Krupiński 1 1:2 0
13  MKS Iskra 1 1:5 0
14  Pogoń R.Śl. 0 0:0 0
Wawel Wirek 0 0:0 0
16  Grunwald R.Śl. 1 0:4 0
    M F/A P
1  Urania R.Śl. 2 9:1 6
LKS Łąka 2 8:1 6
AKS Mikołów 2 8:3 6
Unia Kosztowy 2 4:2 6
Pogoń Imielin 2 4:3 4
LKS Ogrodnik 2 5:3 3
Piast Bieruń 2 4:4 3
Podlesianka K. 2 5:5 2
Sparta Kat. 2 5:5 2
10  Sokół Wola 2 3:3 2
11  Górnik 09 2 2:2 2
12  Wawel Wirek 2 3:4 1
13  MKS Iskra 2 2:7 0
14  Krupiński 2 2:9 0
15  Pogoń R.Śl. 2 1:6 0
16  Grunwald R.Śl. 2 0:7 0
    M F/A P
AKS Mikołów 1 5:1 3
LKS Łąka 1 4:0 3
Pogoń Imielin 1 2:1 3
Sparta Kat. 1 4:4 1
Wawel Wirek 2 3:4 1
Sokół Wola 1 2:2 1
Górnik 09 1 1:1 1
Podlesianka K. 1 1:1 1
LKS Ogrodnik 1 2:3 0
10  Unia Kosztowy 0 0:0 0
Urania R.Śl. 0 0:0 0
12  MKS Iskra 1 1:2 0
Piast Bieruń 1 1:2 0
14  Pogoń R.Śl. 2 1:6 0
15  Krupiński 1 1:7 0
16  Grunwald R.Śl. 1 0:3 0