GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2017
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Trampkarze C1
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2016/2017
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (13.08.2016)

piątek, 12 sierpień 2016
17:30    Grunwald R.Śl. - Pogoń R.Śl. 1 : 2
sobota, 13 sierpień 2016
11:00    Urania R.Śl. - Pogoń Imielin 3 : 0
17:00    ZET Tychy - AKS Mikołów 0 : 1
17:00    JUW-e Jarosz. - LKS Goczałkow. 0 : 3
17:00    Podlesianka K. - Piast Bieruń 3 : 0
17:00    LKS Łąka - Wawel Wirek 0 : 1
środa, 24 sierpień 2016
17:30    Unia Kosztowy - Sparta Kat. 3 : 2
środa, 31 sierpień 2016
17:30    Tempo - GTS Bojszowy 3 : 2
przejdź na górę
Kolejka 2 (20.08.2016)

sobota, 20 sierpień 2016
11:00    Grunwald R.Śl. - Podlesianka K. 2 : 0
17:00    AKS Mikołów - Wawel Wirek 2 : 0
17:00    Piast Bieruń - LKS Łąka 1 : 4
17:00    LKS Goczałkow. - Pogoń R.Śl. 4 : 1
17:00    Unia Kosztowy - JUW-e Jarosz. 3 : 1
17:00    Pogoń Imielin - Sparta Kat. 1 : 2
17:00    GTS Bojszowy - Urania R.Śl. 1 : 0
17:00    ZET Tychy - Tempo 3 : 1
przejdź na górę
Kolejka 3 (27.08.2016)

piątek, 26 sierpień 2016
17:30    JUW-e Jarosz. - Pogoń Imielin 0 : 4
sobota, 27 sierpień 2016
11:00    Urania R.Śl. - ZET Tychy 2 : 5
13:00    Wawel Wirek - Piast Bieruń 1 : 2
17:00    Sparta Kat. - GTS Bojszowy 4 : 1
17:00    Pogoń R.Śl. - Unia Kosztowy 2 : 1
17:00    Podlesianka K. - LKS Goczałkow. 5 : 1
17:00    LKS Łąka - Grunwald R.Śl. 0 : 1
17:00    Tempo - AKS Mikołów 5 : 2
przejdź na górę
Kolejka 4 (03.09.2016)

sobota, 03 wrzesień 2016
11:00    Grunwald R.Śl. - Wawel Wirek 4 : 2
16:00    AKS Mikołów - Piast Bieruń 0 : 1
16:00    LKS Goczałkow. - LKS Łąka 2 : 1
16:00    Unia Kosztowy - Podlesianka K. 6 : 1
16:00    Pogoń Imielin - Pogoń R.Śl. 1 : 4
16:00    GTS Bojszowy - JUW-e Jarosz. 4 : 1
16:00    ZET Tychy - Sparta Kat. 1 : 3
16:00    Tempo - Urania R.Śl. 0 : 2
przejdź na górę
Kolejka 5 (10.09.2016)

sobota, 10 wrzesień 2016
11:00    Urania R.Śl. - AKS Mikołów 1 : 3
11:00    JUW-e Jarosz. - ZET Tychy 1 : 4
13:00    Wawel Wirek - LKS Goczałkow. 3 : 3
16:00    Pogoń R.Śl. - GTS Bojszowy 4 : 1
16:00    Podlesianka K. - Pogoń Imielin 1 : 1
16:00    LKS Łąka - Unia Kosztowy 0 : 4
16:00    Piast Bieruń - Grunwald R.Śl. 0 : 1
16:00    Sparta Kat. - Tempo 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 6 (17.09.2016)

sobota, 17 wrzesień 2016
11:00    Urania R.Śl. - Sparta Kat. 2 : 0
16:00    AKS Mikołów - Grunwald R.Śl. 1 : 3
16:00    LKS Goczałkow. - Piast Bieruń 3 : 0
16:00    Unia Kosztowy - Wawel Wirek 3 : 0
16:00    Pogoń Imielin - LKS Łąka 0 : 0
16:00    ZET Tychy - Pogoń R.Śl. 3 : 1
16:00    Tempo - JUW-e Jarosz. 7 : 2
niedziela, 18 wrzesień 2016
15:00    GTS Bojszowy - Podlesianka K. 0 : 0
przejdź na górę
Kolejka 7 (24.09.2016)

sobota, 24 wrzesień 2016
11:00    Grunwald R.Śl. - LKS Goczałkow. 5 : 2
13:00    Wawel Wirek - Pogoń Imielin 0 : 3
16:00    Sparta Kat. - AKS Mikołów 1 : 0
16:00    JUW-e Jarosz. - Urania R.Śl. 1 : 3
16:00    Podlesianka K. - ZET Tychy 4 : 2
16:00    LKS Łąka - GTS Bojszowy 5 : 2
16:00    Pogoń R.Śl. - Tempo 1 : 0
16:00    Piast Bieruń - Unia Kosztowy 1 : 2
przejdź na górę
Kolejka 8 (01.10.2016)

sobota, 01 październik 2016
11:00    Unia Kosztowy - Grunwald R.Śl. 0 : 2
11:00    GTS Bojszowy - Wawel Wirek 1 : 3
11:00    Urania R.Śl. - Pogoń R.Śl. 1 : 0
15:00    AKS Mikołów - LKS Goczałkow. 0 : 3
15:00    Pogoń Imielin - Piast Bieruń 3 : 1
15:00    ZET Tychy - LKS Łąka 2 : 3
15:00    Sparta Kat. - JUW-e Jarosz. 6 : 1
15:00    Tempo - Podlesianka K. 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 9 (08.10.2016)

sobota, 08 październik 2016
11:00    JUW-e Jarosz. - AKS Mikołów 0 : 1
11:00    Grunwald R.Śl. - Pogoń Imielin 2 : 4
13:00    LKS Łąka - Tempo 3 : 2
13:00    Wawel Wirek - ZET Tychy 4 : 0
15:00    LKS Goczałkow. - Unia Kosztowy 4 : 0
15:00    Pogoń R.Śl. - Sparta Kat. 1 : 2
15:00    Podlesianka K. - Urania R.Śl. 0 : 2
15:00    Piast Bieruń - GTS Bojszowy 3 : 0
przejdź na górę
Kolejka 10 (15.10.2016)

sobota, 15 październik 2016
11:00    GTS Bojszowy - Grunwald R.Śl. 1 : 1
11:00    Urania R.Śl. - LKS Łąka 3 : 3
15:00    Tempo - Wawel Wirek 0 : 5
15:00    AKS Mikołów - Unia Kosztowy 1 : 1
15:00    Pogoń Imielin - LKS Goczałkow. 1 : 2
15:00    ZET Tychy - Piast Bieruń 4 : 2
15:00    Sparta Kat. - Podlesianka K. 4 : 1
15:00    JUW-e Jarosz. - Pogoń R.Śl. 0 : 0
przejdź na górę
Kolejka 11 (22.10.2016)

sobota, 22 październik 2016
13:00    Wawel Wirek - Urania R.Śl. 2 : 1
15:00    Piast Bieruń - Tempo 1 : 0
15:00    Pogoń R.Śl. - AKS Mikołów 2 : 0
15:00    Podlesianka K. - JUW-e Jarosz. 6 : 1
15:00    LKS Łąka - Sparta Kat. 3 : 1
15:00    LKS Goczałkow. - GTS Bojszowy 5 : 2
15:00    Unia Kosztowy - Pogoń Imielin 0 : 1
niedziela, 23 październik 2016
11:00    Grunwald R.Śl. - ZET Tychy 1 : 1
przejdź na górę
Kolejka 12 (29.10.2016)

sobota, 29 październik 2016
11:00    Urania R.Śl. - Piast Bieruń 2 : 1
14:00    Tempo - Grunwald R.Śl. 2 : 4
14:00    AKS Mikołów - Pogoń Imielin 0 : 0
14:00    GTS Bojszowy - Unia Kosztowy 3 : 4
14:00    ZET Tychy - LKS Goczałkow. 0 : 1
14:00    Sparta Kat. - Wawel Wirek 2 : 1
14:00    JUW-e Jarosz. - LKS Łąka 2 : 1
14:00    Pogoń R.Śl. - Podlesianka K. 0 : 1
przejdź na górę
Kolejka 13 (05.11.2016)

sobota, 05 listopad 2016
11:00    Grunwald R.Śl. - Urania R.Śl. 0 : 3
13:00    LKS Goczałkow. - Tempo 3 : 1
13:00    Podlesianka K. - AKS Mikołów 0 : 1
13:00    LKS Łąka - Pogoń R.Śl. 2 : 1
13:00    Wawel Wirek - JUW-e Jarosz. 4 : 1
13:00    Piast Bieruń - Sparta Kat. 2 : 0
13:00    Unia Kosztowy - ZET Tychy 3 : 0
13:00    Pogoń Imielin - GTS Bojszowy 3 : 0
przejdź na górę
Kolejka 14 (12.11.2016)

sobota, 12 listopad 2016
13:00    Tempo - Unia Kosztowy 0 : 4
13:00    AKS Mikołów - GTS Bojszowy 2 : 0
13:00    ZET Tychy - Pogoń Imielin 0 : 2
13:00    Urania R.Śl. - LKS Goczałkow. 0 : 2
13:00    Sparta Kat. - Grunwald R.Śl. 0 : 0
13:00    JUW-e Jarosz. - Piast Bieruń 1 : 1
13:00    Pogoń R.Śl. - Wawel Wirek 1 : 2
13:00    Podlesianka K. - LKS Łąka 1 : 2
przejdź na górę
Kolejka 15 (19.11.2016)

sobota, 19 listopad 2016
11:00    Grunwald R.Śl. - JUW-e Jarosz. 1 : 1
13:00    Pogoń Imielin - Tempo 1 : 0
13:00    LKS Łąka - AKS Mikołów 2 : 1
13:00    Wawel Wirek - Podlesianka K. 1 : 0
13:00    Piast Bieruń - Pogoń R.Śl. 4 : 0
13:00    LKS Goczałkow. - Sparta Kat. 3 : 0
13:00    Unia Kosztowy - Urania R.Śl. 6 : 1
13:00    GTS Bojszowy - ZET Tychy 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 16 (18.03.2017)

sobota, 18 marzec 2017
13:30    Pogoń R.Śl. - Grunwald R.Śl. 1 : 3
15:00    Wawel Wirek - LKS Łąka 2 : 1
15:00    Sparta Kat. - Unia Kosztowy 0 : 2
15:30    Pogoń Imielin - Urania R.Śl. 1 : 2
15:30    AKS Mikołów - ZET Tychy 3 : 1
15:30    LKS Goczałkow. - JUW-e Jarosz. 7 : 0
15:30    Piast Bieruń - Podlesianka K. 1 : 4
15:30    GTS Bojszowy - Tempo 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 17 (25.03.2017)

sobota, 25 marzec 2017
11:00    Urania R.Śl. - GTS Bojszowy 2 : 1
15:00    Wawel Wirek - AKS Mikołów 2 : 0
15:00    Pogoń R.Śl. - LKS Goczałkow. 1 : 1
15:00    Sparta Kat. - Pogoń Imielin 0 : 2
15:30    Podlesianka K. - Grunwald R.Śl. 2 : 3
15:30    LKS Łąka - Piast Bieruń 3 : 3
15:30    JUW-e Jarosz. - Unia Kosztowy 2 : 7
15:30    Tempo - ZET Tychy 4 : 2
przejdź na górę
Kolejka 18 (01.04.2017)

sobota, 01 kwiecień 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - LKS Łąka 2 : 1
17:00    Pogoń Imielin - JUW-e Jarosz. 3 : 1
17:00    ZET Tychy - Urania R.Śl. 2 : 0
17:00    Piast Bieruń - Wawel Wirek 2 : 2
17:00    GTS Bojszowy - Sparta Kat. 1 : 1
17:00    Unia Kosztowy - Pogoń R.Śl. 0 : 0
17:00    LKS Goczałkow. - Podlesianka K. 4 : 0
17:00    AKS Mikołów - Tempo 1 : 0
przejdź na górę
Kolejka 19 (08.04.2017)

sobota, 08 kwiecień 2017
11:00    Urania R.Śl. - Tempo 4 : 1
15:00    Wawel Wirek - Grunwald R.Śl. 2 : 1
15:00    Pogoń R.Śl. - Pogoń Imielin 1 : 1
16:00    Sparta Kat. - ZET Tychy 0 : 1
17:00    Piast Bieruń - AKS Mikołów 3 : 0
17:00    Podlesianka K. - Unia Kosztowy 0 : 1
niedziela, 09 kwiecień 2017
17:00    LKS Łąka - LKS Goczałkow. 2 : 0
17:00    JUW-e Jarosz. - GTS Bojszowy 3 : 1
przejdź na górę
Kolejka 20 (15.04.2017)

sobota, 15 kwiecień 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - Piast Bieruń 2 : 0
13:00    AKS Mikołów - Urania R.Śl. 3 : 1
13:00    ZET Tychy - JUW-e Jarosz. 1 : 1
13:00    LKS Goczałkow. - Wawel Wirek 1 : 0
13:00    GTS Bojszowy - Pogoń R.Śl. 0 : 0
13:00    Pogoń Imielin - Podlesianka K. 3 : 1
13:00    Unia Kosztowy - LKS Łąka 2 : 3
13:00    Tempo - Sparta Kat. 3 : 4
przejdź na górę
Kolejka 21 (22.04.2017)

sobota, 22 kwiecień 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - AKS Mikołów 1 : 0
12:00    Piast Bieruń - LKS Goczałkow. 1 : 2
15:00    Wawel Wirek - Unia Kosztowy 1 : 1
16:00    Sparta Kat. - Urania R.Śl. 2 : 3
17:00    LKS Łąka - Pogoń Imielin 0 : 3
17:00    Pogoń R.Śl. - ZET Tychy 2 : 0
17:00    Podlesianka K. - GTS Bojszowy 3 : 1
niedziela, 23 kwiecień 2017
15:00    JUW-e Jarosz. - Tempo 1 : 3
przejdź na górę
Kolejka 22 (29.04.2017)

wtorek, 30 maj 2017
18:00    LKS Goczałkow. - Grunwald R.Śl. 2 : 1
środa, 31 maj 2017
18:00    Pogoń Imielin - Wawel Wirek 2 : 0
18:00    AKS Mikołów - Sparta Kat. 5 : 0
18:00    Urania R.Śl. - JUW-e Jarosz. 6 : 1
18:00    ZET Tychy - Podlesianka K. 1 : 5
18:00    GTS Bojszowy - LKS Łąka 0 : 4
18:00    Tempo - Pogoń R.Śl. 2 : 2
18:00    Unia Kosztowy - Piast Bieruń 4 : 0
przejdź na górę
Kolejka 23 (06.05.2017)

sobota, 06 maj 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - Unia Kosztowy 0 : 2
12:00    Piast Bieruń - Pogoń Imielin 3 : 3
15:00    Wawel Wirek - GTS Bojszowy 3 : 1
17:00    Pogoń R.Śl. - Urania R.Śl. 0 : 3
17:00    LKS Goczałkow. - AKS Mikołów 6 : 1
17:00    LKS Łąka - ZET Tychy 2 : 2
17:00    Podlesianka K. - Tempo 3 : 0
niedziela, 07 maj 2017
15:00    JUW-e Jarosz. - Sparta Kat. 3 : 2
przejdź na górę
Kolejka 24 (10.05.2017)

środa, 10 maj 2017
17:30    AKS Mikołów - JUW-e Jarosz. 3 : 0
17:30    Pogoń Imielin - Grunwald R.Śl. 3 : 2
17:30    Tempo - LKS Łąka 0 : 6
17:30    ZET Tychy - Wawel Wirek 1 : 4
17:30    Unia Kosztowy - LKS Goczałkow. 1 : 3
17:30    Sparta Kat. - Pogoń R.Śl. 1 : 0
17:30    Urania R.Śl. - Podlesianka K. 1 : 3
17:30    GTS Bojszowy - Piast Bieruń 0 : 3
przejdź na górę
Kolejka 25 (13.05.2017)

sobota, 13 maj 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - GTS Bojszowy 10 : 0
15:00    Wawel Wirek - Tempo 1 : 2
17:00    LKS Łąka - Urania R.Śl. 4 : 0
17:00    Unia Kosztowy - AKS Mikołów 1 : 3
17:00    LKS Goczałkow. - Pogoń Imielin 1 : 1
17:00    Piast Bieruń - ZET Tychy 1 : 1
17:00    Podlesianka K. - Sparta Kat. 3 : 0
17:00    Pogoń R.Śl. - JUW-e Jarosz. 0 : 1
przejdź na górę
Kolejka 26 (20.05.2017)

sobota, 20 maj 2017
11:00    Urania R.Śl. - Wawel Wirek 2 : 0
15:00    JUW-e Jarosz. - Podlesianka K. 0 : 2
16:00    Sparta Kat. - LKS Łąka 1 : 1
17:00    Tempo - Piast Bieruń 0 : 1
17:00    AKS Mikołów - Pogoń R.Śl. 1 : 1
17:00    GTS Bojszowy - LKS Goczałkow. 1 : 5
17:00    Pogoń Imielin - Unia Kosztowy 1 : 2
17:00    ZET Tychy - Grunwald R.Śl. 0 : 5
przejdź na górę
Kolejka 27 (27.05.2017)

sobota, 27 maj 2017
11:00    Grunwald R.Śl. - Tempo 4 : 3
12:00    Piast Bieruń - Urania R.Śl. 1 : 3
15:00    Wawel Wirek - Sparta Kat. 3 : 1
17:00    Pogoń Imielin - AKS Mikołów 2 : 0
17:00    Unia Kosztowy - GTS Bojszowy 3 : 0
17:00    LKS Goczałkow. - ZET Tychy 3 : 0
17:00    LKS Łąka - JUW-e Jarosz. 8 : 2
17:00    Podlesianka K. - Pogoń R.Śl. 0 : 0
przejdź na górę
Kolejka 28 (03.06.2017)

sobota, 03 czerwiec 2017
11:00    Urania R.Śl. - Grunwald R.Śl. 4 : 0
16:00    Sparta Kat. - Piast Bieruń 4 : 1
17:00    Tempo - LKS Goczałkow. 1 : 4
17:00    AKS Mikołów - Podlesianka K. 0 : 2
17:00    Pogoń R.Śl. - LKS Łąka 3 : 4
17:00    JUW-e Jarosz. - Wawel Wirek 1 : 2
17:00    ZET Tychy - Unia Kosztowy 1 : 2
17:00    GTS Bojszowy - Pogoń Imielin 0 : 7
przejdź na górę
Kolejka 29 (10.06.2017)

sobota, 10 czerwiec 2017
17:00    Unia Kosztowy - Tempo 3 : 0
17:00    GTS Bojszowy - AKS Mikołów 1 : 2
17:00    Pogoń Imielin - ZET Tychy 4 : 2
17:00    LKS Goczałkow. - Urania R.Śl. 4 : 2
17:00    Grunwald R.Śl. - Sparta Kat. 3 : 2
17:00    Piast Bieruń - JUW-e Jarosz. 4 : 0
17:00    Wawel Wirek - Pogoń R.Śl. 1 : 1
17:00    LKS Łąka - Podlesianka K. 1 : 3
przejdź na górę
Kolejka 30 (17.06.2017)

sobota, 17 czerwiec 2017
11:00    Urania R.Śl. - Unia Kosztowy 0 : 2
16:00    Sparta Kat. - LKS Goczałkow. 3 : 5
17:00    JUW-e Jarosz. - Grunwald R.Śl. 0 : 3
17:00    Tempo - Pogoń Imielin 4 : 7
17:00    AKS Mikołów - LKS Łąka 5 : 1
17:00    Podlesianka K. - Wawel Wirek 3 : 1
17:00    Pogoń R.Śl. - Piast Bieruń 0 : 1
17:00    ZET Tychy - GTS Bojszowy 4 : 3
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Goczałkow. 15 52:10 43
Wawel Wirek 15 30:18 30
Grunwald R.Śl. 15 38:23 29
Unia Kosztowy 15 38:17 28
5  Urania R.Śl. 15 33:22 28
Pogoń Imielin 15 29:19 28
AKS Mikołów 15 27:14 27
Sparta Kat. 15 30:20 26
LKS Łąka 15 35:26 26
10  Podlesianka K. 15 34:16 26
11  Piast Bieruń 15 28:22 21
12  Pogoń R.Śl. 15 19:21 17
13  Tempo 15 33:48 16
14  ZET Tychy 15 23:34 16
15  GTS Bojszowy 15 17:33 16
16  JUW-e Jarosz. 15 15:37 11
    M F/A P
LKS Goczałkow. 30 89:34 75
Unia Kosztowy 30 73:33 63
Pogoń Imielin 30 68:34 60
Grunwald R.Śl. 30 68:41 58
5  Urania R.Śl. 30 59:49 52
LKS Łąka 30 70:52 50
Wawel Wirek 30 53:43 49
Podlesianka K. 30 58:42 48
AKS Mikołów 30 42:41 45
10  Sparta Kat. 30 50:57 39
11  Piast Bieruń 30 45:52 38
12  Pogoń R.Śl. 30 32:42 30
13  ZET Tychy 30 45:70 28
14  Tempo 30 48:81 22
15  GTS Bojszowy 30 32:90 16
16  JUW-e Jarosz. 30 29:100 16
    M F/A P
Unia Kosztowy 15 35:16 35
LKS Goczałkow. 15 37:24 32
Pogoń Imielin 15 39:15 32
Grunwald R.Śl. 15 30:18 29
LKS Łąka 15 35:26 24
6  Urania R.Śl. 15 26:27 24
Podlesianka K. 15 24:26 22
Wawel Wirek 15 23:25 19
AKS Mikołów 15 15:27 18
10  Piast Bieruń 15 17:30 17
11  Sparta Kat. 15 20:37 13
12  Pogoń R.Śl. 15 13:21 13
13  ZET Tychy 15 22:36 12
14  Tempo 15 15:33 6
15  JUW-e Jarosz. 15 14:63 5
16  GTS Bojszowy 15 15:57 0