GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2017
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Trampkarze C1
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Tabela
Klasa A 2016/2017
Ranking
od do

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) KSG Górnik 09 70  24  23  129:23  106 
2 (2) UKS UKS Szopienice 61  24  19  83:23  60 
3 (3) TP TP Jastrząb 48  24  15  48:24  24 
4 (4) STR Strażak Mikołów 39  23  12  67:53  14 
5 (5) KOL Kolejarz Kat. 37  23  12  10  37:48  -11 
6 (6) KSG KS Górnik MK Katowice 34  24  10  10  60:50  10 
7 (7) MKS MKS II Siemianowice 32  22  10  10  51:44 
8 (8) KSS KS Stadion Śląski Chorzów 28  25  13  53:70  -17 
9 (9) KPK KP Katowice 26  25  15  40:64  -24 
10 (10) GKS Urania II R.Śl. 24  24  14  46:56  -10 
11 (11) UKS UKS Victoria Katowice 24  25  15  45:79  -34 
12 (12)   1 FC Katowice 24  25  15  41:93  -52 
13 (13) HET KS Hetman 22 Katowice 20  24  16  53:85  -32 
14 (14) AKS AKS II Mikołów 19  24  17  43:84  -41 


Mistrz  Awans  Spadek   Urania 

« Poprzednia kolejka   23 24 25 26



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
1  Urania R.Śl. 1 7:1 3
LKS Łąka 1 4:1 3
LKS Ogrodnik 1 3:0 3
Unia Kosztowy 1 2:1 3
Podlesianka K. 1 4:4 1
Pogoń Imielin 1 2:2 1
Górnik 09 1 1:1 1
AKS Mikołów 0 0:0 0
Grunwald R.Śl. 0 0:0 0
Krupiński 0 0:0 0
Piast Bieruń 0 0:0 0
Pogoń R.Śl. 0 0:0 0
Sokół Wola 0 0:0 0
Sparta Kat. 0 0:0 0
Wawel Wirek 0 0:0 0
16  MKS Iskra 1 1:5 0
    M F/A P
1  Urania R.Śl. 1 7:1 3
AKS Mikołów 1 5:1 3
LKS Łąka 1 4:1 3
LKS Ogrodnik 1 3:0 3
Unia Kosztowy 1 2:1 3
Podlesianka K. 1 4:4 1
Sparta Kat. 1 4:4 1
Pogoń Imielin 1 2:2 1
Sokół Wola 1 2:2 1
10  Górnik 09 1 1:1 1
Wawel Wirek 1 1:1 1
12  Piast Bieruń 1 1:2 0
13  Pogoń R.Śl. 1 1:4 0
14  MKS Iskra 1 1:5 0
15  Krupiński 1 1:7 0
16  Grunwald R.Śl. 1 0:3 0
    M F/A P
AKS Mikołów 1 5:1 3
Sparta Kat. 1 4:4 1
Sokół Wola 1 2:2 1
Wawel Wirek 1 1:1 1
Górnik 09 0 0:0 0
LKS Ogrodnik 0 0:0 0
LKS Łąka 0 0:0 0
MKS Iskra 0 0:0 0
Podlesianka K. 0 0:0 0
Pogoń Imielin 0 0:0 0
Unia Kosztowy 0 0:0 0
Urania R.Śl. 0 0:0 0
13  Piast Bieruń 1 1:2 0
14  Pogoń R.Śl. 1 1:4 0
15  Krupiński 1 1:7 0
16  Grunwald R.Śl. 1 0:3 0