GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2015
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
MKS Siemianowice Śl - URANIA 3:4 (2002) Drukuj
wtorek, 13 październik 2015
 URANIA: Szeja Oliwer, Głowania Jakub, Przybylski Jakub, Chmielewski Mateusz, Dymarz Robert, Kaczmarek Patryk, Kołodziej Jan, Krzonkalla Kamil, Malarek Michał, Okraszewski Damian, Sladczyk Michał,  Sułecki Tomasz, Worobiec Jakub, Woźnica Mateusz, Sobczak Aleksander, Pośpiech Rafał.
Urania Ruda Śląska zrewanżowała się za porażkę na własnym boisku z Siemianowiczanką i w Siemianowicach lepsza była Urania, która wygrała 4:3 mimo, iż przegrywała 1:2. Bramki dla Kochłowiczan zdobyli - Kaczmarek 2 i po jednej Chmielewski oraz Sladczyk.
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 31 paź 2015 11:00 
Liga Okręgowa 2015-2016
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: TP Jastrząb
TP Jastrząb

Sponsorzy
  
 
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, październik 24, 2015
14:00 Rymer Rybnik - KS Gołkowice 6 : 1
14:00 TS Pszów - Polonia Ł. 2 : 2
14:00 Wawel Wirek - LKS Czyżowice 2 : 1
14:00 Orzeł Mokre - Tempo 0 : 0
14:00 Przyszłość R. - Gwarek Z. 2 : 1
14:00 KS Marklowice - Urania R.Śl. 1 : 2
14:00 TP Jastrząb - Naprzód Syrynia 0 : 5
nie, październik 25, 2015
13:30 LKS Zawada - LKS Skrzyszów 1 : 3
Ostatnia kolejka - V liga
sob, październik 17, 2015
Urania R.Śl. - Przyszłość R. 2 : 2
TP Jastrząb - Rymer Rybnik 2 : 2
Naprzód Syrynia - KS Marklowice 2 : 3
LKS Skrzyszów - Orzeł Mokre 3 : 4
Tempo - Wawel Wirek 0 : 1
LKS Czyżowice - TS Pszów 4 : 1
Polonia Ł. - KS Gołkowice 1 : 4
nie, październik 18, 2015
Gwarek Z. - LKS Zawada 3 : 1
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Orzeł Mokre 7 17:7 14
Przyszłość R. 7 16:10 13
Rymer Rybnik 6 23:8 12
TS Pszów 6 12:8 11
LKS Czyżowice 5 17:6 10
6  Urania R.Śl. 6 12:7 10
Wawel Wirek 7 13:10 10
LKS Zawada 7 16:14 10
Naprzód Syrynia 6 15:13 9
10  KS Marklowice 7 8:7 8
11  LKS Skrzyszów 5 12:12 7
12  Polonia Ł. 5 7:7 7
13  Gwarek Z. 5 9:13 6
14  Tempo 5 7:7 5
15  KS Gołkowice 5 8:12 4
16  TP Jastrząb 7 3:24 2
    M F/A P
Orzeł Mokre 12 37:17 26
LKS Skrzyszów 12 29:23 25
LKS Czyżowice 12 28:11 24
Przyszłość R. 12 26:13 23
KS Marklowice 12 20:13 21
Rymer Rybnik 12 31:16 19
KS Gołkowice 12 29:30 19
Polonia Ł. 12 16:18 18
Tempo 12 16:10 17
10  Urania R.Śl. 12 23:19 16
11  Wawel Wirek 12 17:18 14
12  TS Pszów 12 21:29 14
13  LKS Zawada 12 24:27 13
14  Naprzód Syrynia 12 25:30 13
15  Gwarek Z. 12 12:35 6
16  TP Jastrząb 12 6:51 2
    M F/A P
LKS Skrzyszów 7 17:11 18
KS Gołkowice 7 21:18 15
LKS Czyżowice 7 11:5 14
KS Marklowice 5 12:6 13
Orzeł Mokre 5 20:10 12
Tempo 7 9:3 12
Polonia Ł. 7 9:11 11
Przyszłość R. 5 10:3 10
Rymer Rybnik 6 8:8 7
10  Urania R.Śl. 6 11:12 6
11  Wawel Wirek 5 4:8 4
12  Naprzód Syrynia 6 10:17 4
13  LKS Zawada 5 8:13 3
14  TS Pszów 6 9:21 3
15  Gwarek Z. 7 3:22 0
16  TP Jastrząb 5 3:27 0