GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2016
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Wyniki
Klasa A 2015/2016
Terminarz Urania II R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 30.08.2015 11:00    KS Kamionka Mikołów KAM - GKSUrania II R.Śl. 5 - 1
2 05.09.2015 17:00    Urania II R.Śl. GKS - POGPogoń Ruda Śląska 0 - 4
3 12.09.2015 16:00    UKS Szopienice UKS - GKSUrania II R.Śl. 0 - 3
4 20.09.2015 11:00    Urania II R.Śl. GKS - MKSŚląsk Świętochłowice 0 - 2
5 27.09.2015 11:00    KS Hetman 22 Katowice HET - GKSUrania II R.Śl. 4 - 2
6 04.10.2015 11:00    Urania II R.Śl. GKS - STRStrażak Mikołów 1 - 3
7 11.10.2015 11:00    1 FC Katowice   - GKSUrania II R.Śl. 1 - 2
8 18.10.2015 11:00    AKS II Mikołów   - GKSUrania II R.Śl. 1 - 2
9 24.10.2015 11:00    Urania II R.Śl. GKS - MKSMKS II Siemianowice 5 - 1
10 07.11.2015 13:30    Kolejarz Kat. KOL - GKSUrania II R.Śl. 8 - 2
11 15.11.2015 11:00    Urania II R.Śl. GKS - KSSKS Stadion Śląski Chorzów 8 - 0
12 03.04.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS - KAMKS Kamionka Mikołów 4 - 1
13 10.04.2016 11:00    Pogoń Ruda Śląska POG - GKSUrania II R.Śl. 2 - 0
14 17.04.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS - UKSUKS Szopienice 2 - 6
15 23.04.2015 11:00    Śląsk Świętochłowice MKS - GKSUrania II R.Śl. 10 - 2
16 30.04.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS - HETKS Hetman 22 Katowice 6 - 0
17 08.05.2016 11:00    Strażak Mikołów STR - GKSUrania II R.Śl. 1 - 1
18 15.05.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS -   1 FC Katowice -
19 22.05.2016 11:00    Urania II R.Śl. GKS -   AKS II Mikołów -
20 29.05.2016 11:00    MKS II Siemianowice MKS - GKSUrania II R.Śl. -



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Przyszłość R. 12 22:12 24
2  Urania R.Śl. 13 29:15 23
Naprzód Syrynia 13 25:21 23
Rymer Rybnik 12 32:15 21
LKS Czyżowice 13 34:20 21
Orzeł Mokre 12 23:17 21
Polonia Ł. 13 18:13 21
LKS Skrzyszów 13 32:23 20
LKS Zawada 12 20:17 18
10  Tempo 13 18:15 17
11  Wawel Wirek 12 17:14 16
12  KS Gołkowice 12 21:23 15
13  TS Pszów 12 19:25 13
14  Gwarek Z. 13 16:25 13
15  KS Marklowice 12 17:18 12
16  TP Jastrząb 13 10:30 10
    M F/A P
Przyszłość R. 25 45:20 50
Orzeł Mokre 25 59:37 49
LKS Czyżowice 25 54:29 46
LKS Skrzyszów 25 55:43 41
KS Marklowice 25 45:33 40
6  Urania R.Śl. 25 54:35 39
Rymer Rybnik 25 53:34 39
Polonia Ł. 25 35:34 38
KS Gołkowice 25 47:57 35
10  Tempo 25 35:25 34
11  Naprzód Syrynia 25 39:47 33
12  Wawel Wirek 25 28:32 31
13  LKS Zawada 25 36:42 29
14  TS Pszów 25 32:62 18
15  TP Jastrząb 25 17:70 16
16  Gwarek Z. 25 22:56 14
    M F/A P
Orzeł Mokre 13 36:20 28
KS Marklowice 13 28:15 28
Przyszłość R. 13 23:8 26
LKS Czyżowice 12 20:9 25
LKS Skrzyszów 12 23:20 21
KS Gołkowice 13 26:34 20
Rymer Rybnik 13 21:19 18
Tempo 12 17:10 17
Polonia Ł. 12 17:21 17
10  Urania R.Śl. 12 25:20 16
11  Wawel Wirek 13 11:18 15
12  LKS Zawada 13 16:25 11
13  Naprzód Syrynia 12 14:26 10
14  TP Jastrząb 12 7:40 6
15  TS Pszów 13 13:37 5
16  Gwarek Z. 12 6:31 1