GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2016
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2015-2016
Terminarz Urania R.Śl. iCal export

K Data Czas Wynik
1 08.08.2015 11:00    Urania R.Śl. - Gwarek Z. 4 - 0
2 15.08.2015 17:00    LKS Skrzyszów - Urania R.Śl. 2 - 2
3 22.08.2015 11:00    Urania R.Śl. - Tempo 1 - 2
4 29.08.2015 17:00    LKS Czyżowice - Urania R.Śl. 3 - 2
5 05.09.2015 11:00    Urania R.Śl. - Polonia Ł. 0 - 2
6 12.09.2015 16:00    KS Gołkowice - Urania R.Śl. 2 - 2
7 19.09.2015 11:00    Urania R.Śl. - TS Pszów 2 - 0
8 26.09.2015 15:00    Wawel Wirek - Urania R.Śl. 1 - 1
9 03.10.2015 11:00    Urania R.Śl. - Orzeł Mokre 3 - 1
10 11.10.2015 15:00    LKS Zawada - Urania R.Śl. 3 - 2
11 17.10.2015 11:00    Urania R.Śl. - Przyszłość R. 2 - 2
12 24.10.2015 14:00    KS Marklowice - Urania R.Śl. 1 - 2
13 31.10.2015 11:00    Urania R.Śl. - TP Jastrząb 2 - 1
14 07.11.2015 13:00    Naprzód Syrynia - Urania R.Śl. 1 - 0
15 14.11.2015 11:00    Urania R.Śl. - Rymer Rybnik 1 - 3
16 20.03.2016 11:00    Gwarek Z. - Urania R.Śl. 0 - 0
17 26.03.2016 11:00    Urania R.Śl. - LKS Skrzyszów 1 - 0
18 02.04.2016 16:00    Tempo - Urania R.Śl. 3 - 2
19 09.04.2016 11:00    Urania R.Śl. - LKS Czyżowice 0 - 3
20 16.04.2016 16:00    Polonia Ł. - Urania R.Śl. 1 - 2
21 23.04.2016 11:00    Urania R.Śl. - KS Gołkowice 9 - 0
22 30.04.2016 17:00    TS Pszów - Urania R.Śl. 1 - 6
23 07.05.2016 11:00    Urania R.Śl. - Wawel Wirek 3 - 0
24 11.05.2016 17:30    Orzeł Mokre - Urania R.Śl. 2 - 4
25 14.05.2016 11:00    Urania R.Śl. - LKS Zawada 1 - 1
26 21.05.2016 17:00    Przyszłość R. - Urania R.Śl. -
27 25.05.2016 18:00    Urania R.Śl. - KS Marklowice -
28 28.05.2016 17:00    TP Jastrząb - Urania R.Śl. -
29 04.06.2016 17:00    Urania R.Śl. - Naprzód Syrynia -
30 11.06.2016 17:00    Rymer Rybnik - Urania R.Śl. -



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Przyszłość R. 12 22:12 24
2  Urania R.Śl. 13 29:15 23
Naprzód Syrynia 13 25:21 23
Rymer Rybnik 12 32:15 21
LKS Czyżowice 13 34:20 21
Orzeł Mokre 12 23:17 21
Polonia Ł. 13 18:13 21
LKS Skrzyszów 13 32:23 20
LKS Zawada 12 20:17 18
10  Tempo 13 18:15 17
11  Wawel Wirek 12 17:14 16
12  KS Gołkowice 12 21:23 15
13  TS Pszów 12 19:25 13
14  Gwarek Z. 13 16:25 13
15  KS Marklowice 12 17:18 12
16  TP Jastrząb 13 10:30 10
    M F/A P
Przyszłość R. 25 45:20 50
Orzeł Mokre 25 59:37 49
LKS Czyżowice 25 54:29 46
LKS Skrzyszów 25 55:43 41
KS Marklowice 25 45:33 40
6  Urania R.Śl. 25 54:35 39
Rymer Rybnik 25 53:34 39
Polonia Ł. 25 35:34 38
KS Gołkowice 25 47:57 35
10  Tempo 25 35:25 34
11  Naprzód Syrynia 25 39:47 33
12  Wawel Wirek 25 28:32 31
13  LKS Zawada 25 36:42 29
14  TS Pszów 25 32:62 18
15  TP Jastrząb 25 17:70 16
16  Gwarek Z. 25 22:56 14
    M F/A P
Orzeł Mokre 13 36:20 28
KS Marklowice 13 28:15 28
Przyszłość R. 13 23:8 26
LKS Czyżowice 12 20:9 25
LKS Skrzyszów 12 23:20 21
KS Gołkowice 13 26:34 20
Rymer Rybnik 13 21:19 18
Tempo 12 17:10 17
Polonia Ł. 12 17:21 17
10  Urania R.Śl. 12 25:20 16
11  Wawel Wirek 13 11:18 15
12  LKS Zawada 13 16:25 11
13  Naprzód Syrynia 12 14:26 10
14  TP Jastrząb 12 7:40 6
15  TS Pszów 13 13:37 5
16  Gwarek Z. 12 6:31 1