GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2016
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Wyniki
Klasa A 2015/2016
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (30.08.2015)

niedziela, 30 sierpień 2015
11:00    KOL Kolejarz Kat. -   AKS II Mikołów 0 : 3
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - MKS MKS II Siemianowice 0 : 3
11:00    KAM KS Kamionka Mikołów - GKS Urania II R.Śl. 5 : 1
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska -   1 FC Katowice 3 : 0
11:00    UKS UKS Szopienice - STR Strażak Mikołów 0 : 3
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - HET KS Hetman 22 Katowice 7 : 0
przejdź na górę
Kolejka 2 (06.09.2015)

sobota, 05 wrzesień 2015
17:00    GKS Urania II R.Śl. - POG Pogoń Ruda Śląska 0 : 4
niedziela, 06 wrzesień 2015
11:00      AKS II Mikołów - HET KS Hetman 22 Katowice 5 : 0
11:00    STR Strażak Mikołów - MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 2
11:00      1 FC Katowice - UKS UKS Szopienice 3 : 0
11:00    MKS MKS II Siemianowice - KAM KS Kamionka Mikołów 1 : 2
11:00    KOL Kolejarz Kat. - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 1 : 2
przejdź na górę
Kolejka 3 (13.09.2015)

sobota, 12 wrzesień 2015
16:00    UKS UKS Szopienice - GKS Urania II R.Śl. 0 : 3
niedziela, 13 wrzesień 2015
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów -   AKS II Mikołów 6 : 2
11:00    KAM KS Kamionka Mikołów - KOL Kolejarz Kat. 3 : 3
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - MKS MKS II Siemianowice 6 : 0
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice -   1 FC Katowice 4 : 0
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - STR Strażak Mikołów 2 : 6
przejdź na górę
Kolejka 4 (20.09.2015)

niedziela, 20 wrzesień 2015
11:00      AKS II Mikołów - STR Strażak Mikołów 3 : 1
11:00      1 FC Katowice - HET KS Hetman 22 Katowice 1 : 1
11:00    GKS Urania II R.Śl. - MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 2
11:00    MKS MKS II Siemianowice - UKS UKS Szopienice 0 : 1
11:00    KOL Kolejarz Kat. - POG Pogoń Ruda Śląska 1 : 1
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - KAM KS Kamionka Mikołów 3 : 3
przejdź na górę
Kolejka 5 (27.09.2015)

niedziela, 27 wrzesień 2015
11:00    KAM KS Kamionka Mikołów -   AKS II Mikołów 2 : 3
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 3 : 0
11:00    UKS UKS Szopienice - KOL Kolejarz Kat. 0 : 2
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - MKS MKS II Siemianowice 10 : 1
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - GKS Urania II R.Śl. 4 : 2
11:00    STR Strażak Mikołów -   1 FC Katowice 6 : 4
przejdź na górę
Kolejka 6 (04.10.2015)

niedziela, 04 październik 2015
11:00      AKS II Mikołów -   1 FC Katowice 1 : 3
11:00    GKS Urania II R.Śl. - STR Strażak Mikołów 1 : 3
11:00    MKS MKS II Siemianowice - HET KS Hetman 22 Katowice 0 : 1
11:00    KOL Kolejarz Kat. - MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 3
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - UKS UKS Szopienice 1 : 1
11:00    KAM KS Kamionka Mikołów - POG Pogoń Ruda Śląska 1 : 4
przejdź na górę
Kolejka 7 (11.10.2015)

niedziela, 11 październik 2015
11:00      1 FC Katowice - GKS Urania II R.Śl. 1 : 2
11:00    STR Strażak Mikołów - MKS MKS II Siemianowice 2 : 0
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - KOL Kolejarz Kat. 1 : 8
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 4 : 1
11:00    UKS UKS Szopienice - KAM KS Kamionka Mikołów 3 : 2
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska -   AKS II Mikołów 4 : 0
przejdź na górę
Kolejka 8 (18.10.2015)

niedziela, 18 październik 2015
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - UKS UKS Szopienice 5 : 0
11:00    KAM KS Kamionka Mikołów - MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 5
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - HET KS Hetman 22 Katowice 9 : 1
11:00    KOL Kolejarz Kat. - STR Strażak Mikołów 3 : 1
11:00    MKS MKS II Siemianowice -   1 FC Katowice 0 : 0
11:00      AKS II Mikołów - GKS Urania II R.Śl. 1 : 2
przejdź na górę
Kolejka 9 (24.10.2015)

sobota, 24 październik 2015
11:00    UKS UKS Szopienice -   AKS II Mikołów 4 : 0
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - POG Pogoń Ruda Śląska 3 : 2
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - KAM KS Kamionka Mikołów 2 : 3
11:00    STR Strażak Mikołów - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 1 : 2
11:00      1 FC Katowice - KOL Kolejarz Kat. 0 : 1
11:00    GKS Urania II R.Śl. - MKS MKS II Siemianowice 5 : 1
przejdź na górę
Kolejka 10 (08.11.2015)

sobota, 07 listopad 2015
13:30    KOL Kolejarz Kat. - GKS Urania II R.Śl. 8 : 2
niedziela, 08 listopad 2015
11:00      AKS II Mikołów - MKS MKS II Siemianowice 3 : 1
11:00    KAM KS Kamionka Mikołów - STR Strażak Mikołów 1 : 7
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - HET KS Hetman 22 Katowice 8 : 0
11:00    UKS UKS Szopienice - MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 3
13:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów -   1 FC Katowice 2 : 2
przejdź na górę
Kolejka 11 (15.11.2015)

niedziela, 15 listopad 2015
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice -   AKS II Mikołów 4 : 0
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - UKS UKS Szopienice 2 : 1
11:00    STR Strażak Mikołów - POG Pogoń Ruda Śląska 0 : 0
11:00      1 FC Katowice - KAM KS Kamionka Mikołów 1 : 1
11:00    GKS Urania II R.Śl. - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 8 : 0
11:00    MKS MKS II Siemianowice - KOL Kolejarz Kat. 1 : 1
przejdź na górę
Kolejka 12 (03.04.2016)

niedziela, 03 kwiecień 2016
11:00      AKS II Mikołów - KOL Kolejarz Kat. 2 : 2
11:00    MKS MKS II Siemianowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 0 : 3
11:00    GKS Urania II R.Śl. - KAM KS Kamionka Mikołów 4 : 1
11:00      1 FC Katowice - POG Pogoń Ruda Śląska 0 : 1
11:00    STR Strażak Mikołów - UKS UKS Szopienice 4 : 1
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 1
przejdź na górę
Kolejka 13 (10.04.2016)

niedziela, 10 kwiecień 2016
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - GKS Urania II R.Śl. 2 : 0
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice -   AKS II Mikołów 2 : 2
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - STR Strażak Mikołów 2 : 1
11:00    UKS UKS Szopienice -   1 FC Katowice 2 : 3
11:00    KAM KS Kamionka Mikołów - MKS MKS II Siemianowice 2 : 3
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - KOL Kolejarz Kat. 1 : 4
przejdź na górę
Kolejka 14 (17.04.2016)

niedziela, 17 kwiecień 2016
11:00    GKS Urania II R.Śl. - UKS UKS Szopienice 2 : 6
11:00      AKS II Mikołów - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 0 : 2
11:00    KOL Kolejarz Kat. - KAM KS Kamionka Mikołów 14 : 0
11:00    MKS MKS II Siemianowice - POG Pogoń Ruda Śląska 0 : 2
11:00      1 FC Katowice - MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 7
11:00    STR Strażak Mikołów - HET KS Hetman 22 Katowice 3 : 2
przejdź na górę
Kolejka 15 (23.04.2016)

czwartek, 23 kwiecień 2015
11:00    STR Strażak Mikołów -   AKS II Mikołów 2 : 2
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice -   1 FC Katowice 2 : 1
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - GKS Urania II R.Śl. 10 : 2
11:00    UKS UKS Szopienice - MKS MKS II Siemianowice 3 : 0
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - KOL Kolejarz Kat. 3 : 0
11:00    KAM KS Kamionka Mikołów - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 2 : 4
przejdź na górę
Kolejka 16 (30.04.2016)

sobota, 30 kwiecień 2016
11:00      AKS II Mikołów - KAM KS Kamionka Mikołów 4 : 0
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - POG Pogoń Ruda Śląska 0 : 0
11:00    KOL Kolejarz Kat. - UKS UKS Szopienice 2 : 5
11:00    MKS MKS II Siemianowice - MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 5
11:00    GKS Urania II R.Śl. - HET KS Hetman 22 Katowice 6 : 0
11:00      1 FC Katowice - STR Strażak Mikołów 1 : 2
przejdź na górę
Kolejka 17 (08.05.2016)

niedziela, 08 maj 2016
11:00      1 FC Katowice -   AKS II Mikołów 2 : 1
11:00    STR Strażak Mikołów - GKS Urania II R.Śl. 1 : 1
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - MKS MKS II Siemianowice 3 : 3
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - KOL Kolejarz Kat. 4 : 1
11:00    UKS UKS Szopienice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 4 : 0
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - KAM KS Kamionka Mikołów 2 : 0
przejdź na górę
Kolejka 18 (15.05.2016)

niedziela, 15 maj 2016
11:00    GKS Urania II R.Śl. -   1 FC Katowice - : -
11:00    MKS MKS II Siemianowice - STR Strażak Mikołów - : -
11:00    KOL Kolejarz Kat. - HET KS Hetman 22 Katowice - : -
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - MKS Śląsk Świętochłowice - : -
11:00    KAM KS Kamionka Mikołów - UKS UKS Szopienice - : -
11:00      AKS II Mikołów - POG Pogoń Ruda Śląska - : -
przejdź na górę
Kolejka 19 (22.05.2016)

niedziela, 22 maj 2016
11:00    UKS UKS Szopienice - POG Pogoń Ruda Śląska - : -
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - KAM KS Kamionka Mikołów - : -
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów - : -
11:00    STR Strażak Mikołów - KOL Kolejarz Kat. - : -
11:00      1 FC Katowice - MKS MKS II Siemianowice - : -
11:00    GKS Urania II R.Śl. -   AKS II Mikołów - : -
przejdź na górę
Kolejka 20 (29.05.2016)

niedziela, 29 maj 2016
11:00      AKS II Mikołów - UKS UKS Szopienice - : -
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - MKS Śląsk Świętochłowice - : -
11:00    KAM KS Kamionka Mikołów - HET KS Hetman 22 Katowice - : -
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - STR Strażak Mikołów - : -
11:00    KOL Kolejarz Kat. -   1 FC Katowice - : -
11:00    MKS MKS II Siemianowice - GKS Urania II R.Śl. - : -
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Przyszłość R. 12 22:12 24
2  Urania R.Śl. 13 29:15 23
Naprzód Syrynia 13 25:21 23
Rymer Rybnik 12 32:15 21
LKS Czyżowice 13 34:20 21
Orzeł Mokre 12 23:17 21
Polonia Ł. 13 18:13 21
LKS Skrzyszów 13 32:23 20
LKS Zawada 12 20:17 18
10  Tempo 13 18:15 17
11  Wawel Wirek 12 17:14 16
12  KS Gołkowice 12 21:23 15
13  TS Pszów 12 19:25 13
14  Gwarek Z. 13 16:25 13
15  KS Marklowice 12 17:18 12
16  TP Jastrząb 13 10:30 10
    M F/A P
Przyszłość R. 25 45:20 50
Orzeł Mokre 25 59:37 49
LKS Czyżowice 25 54:29 46
LKS Skrzyszów 25 55:43 41
KS Marklowice 25 45:33 40
6  Urania R.Śl. 25 54:35 39
Rymer Rybnik 25 53:34 39
Polonia Ł. 25 35:34 38
KS Gołkowice 25 47:57 35
10  Tempo 25 35:25 34
11  Naprzód Syrynia 25 39:47 33
12  Wawel Wirek 25 28:32 31
13  LKS Zawada 25 36:42 29
14  TS Pszów 25 32:62 18
15  TP Jastrząb 25 17:70 16
16  Gwarek Z. 25 22:56 14
    M F/A P
Orzeł Mokre 13 36:20 28
KS Marklowice 13 28:15 28
Przyszłość R. 13 23:8 26
LKS Czyżowice 12 20:9 25
LKS Skrzyszów 12 23:20 21
KS Gołkowice 13 26:34 20
Rymer Rybnik 13 21:19 18
Tempo 12 17:10 17
Polonia Ł. 12 17:21 17
10  Urania R.Śl. 12 25:20 16
11  Wawel Wirek 13 11:18 15
12  LKS Zawada 13 16:25 11
13  Naprzód Syrynia 12 14:26 10
14  TP Jastrząb 12 7:40 6
15  TS Pszów 13 13:37 5
16  Gwarek Z. 12 6:31 1