GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2016
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Tabela
Liga Okręgowa 2015-2016
Ranking
od do

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) PRZ Przyszłość R. 50  25  15  45:20  25 
2 (2) ORZ Orzeł Mokre 49  25  15  59:37  22 
3 (3) LKS LKS Czyżowice 46  25  13  54:29  25 
4 (4) LKS LKS Skrzyszów 41  25  12  55:43  12 
5 (5) KSP KS Marklowice 40  25  11  45:33  12 
6 (7) GKS Urania R.Śl. 39  25  11  54:35  19 
7 (6) RRY Rymer Rybnik 39  25  12  10  53:34  19 
8 (8) POL Polonia Ł. 38  25  11  35:34 
9 (9) KSG KS Gołkowice 35  25  10  10  47:57  -10 
10 (11) TEM Tempo 34  25  10  35:25  10 
11 (10) NAP Naprzód Syrynia 33  25  10  39:47  -8 
12 (12) WAW Wawel Wirek 31  25  10  28:32  -4 
13 (13) LKS LKS Zawada 29  25  10  36:42  -6 
14 (14) TSG TS Pszów 18  25  15  32:62  -30 
15 (16) TP TP Jastrząb 16  25  15  17:70  -53 
16 (15) SKS Gwarek Z. 14  25  17  22:56  -34 


Awans  Spadek  Urania 

« Poprzednia kolejka   22 23 24 25 26 27 28 29   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Przyszłość R. 12 22:12 24
2  Urania R.Śl. 13 29:15 23
Naprzód Syrynia 13 25:21 23
Rymer Rybnik 12 32:15 21
LKS Czyżowice 13 34:20 21
Orzeł Mokre 12 23:17 21
Polonia Ł. 13 18:13 21
LKS Skrzyszów 13 32:23 20
LKS Zawada 12 20:17 18
10  Tempo 13 18:15 17
11  Wawel Wirek 12 17:14 16
12  KS Gołkowice 12 21:23 15
13  TS Pszów 12 19:25 13
14  Gwarek Z. 13 16:25 13
15  KS Marklowice 12 17:18 12
16  TP Jastrząb 13 10:30 10
    M F/A P
Przyszłość R. 25 45:20 50
Orzeł Mokre 25 59:37 49
LKS Czyżowice 25 54:29 46
LKS Skrzyszów 25 55:43 41
KS Marklowice 25 45:33 40
6  Urania R.Śl. 25 54:35 39
Rymer Rybnik 25 53:34 39
Polonia Ł. 25 35:34 38
KS Gołkowice 25 47:57 35
10  Tempo 25 35:25 34
11  Naprzód Syrynia 25 39:47 33
12  Wawel Wirek 25 28:32 31
13  LKS Zawada 25 36:42 29
14  TS Pszów 25 32:62 18
15  TP Jastrząb 25 17:70 16
16  Gwarek Z. 25 22:56 14
    M F/A P
Orzeł Mokre 13 36:20 28
KS Marklowice 13 28:15 28
Przyszłość R. 13 23:8 26
LKS Czyżowice 12 20:9 25
LKS Skrzyszów 12 23:20 21
KS Gołkowice 13 26:34 20
Rymer Rybnik 13 21:19 18
Tempo 12 17:10 17
Polonia Ł. 12 17:21 17
10  Urania R.Śl. 12 25:20 16
11  Wawel Wirek 13 11:18 15
12  LKS Zawada 13 16:25 11
13  Naprzód Syrynia 12 14:26 10
14  TP Jastrząb 12 7:40 6
15  TS Pszów 13 13:37 5
16  Gwarek Z. 12 6:31 1