GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2016
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Wyniki
Liga Okręgowa 2015-2016
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (08.08.2015)

sobota, 08 sierpień 2015
11:00    Urania R.Śl. - Gwarek Z. 4 : 0
17:00    Wawel Wirek - Rymer Rybnik 1 : 2
17:00    Orzeł Mokre - TS Pszów 6 : 1
17:00    LKS Zawada - KS Gołkowice 3 : 4
17:00    Przyszłość R. - Polonia Ł. 1 : 2
17:00    KS Marklowice - LKS Czyżowice 0 : 0
17:00    TP Jastrząb - Tempo 0 : 0
czwartek, 27 sierpień 2015
17:30    Naprzód Syrynia - LKS Skrzyszów 2 : 3
przejdź na górę
Kolejka 2 (15.08.2015)

sobota, 15 sierpień 2015
17:00    Rymer Rybnik - Gwarek Z. 8 : 1
17:00    LKS Skrzyszów - Urania R.Śl. 2 : 2
17:00    Tempo - Naprzód Syrynia 2 : 2
17:00    LKS Czyżowice - TP Jastrząb 8 : 0
17:00    Polonia Ł. - KS Marklowice 1 : 2
17:00    KS Gołkowice - Przyszłość R. 0 : 2
17:00    TS Pszów - LKS Zawada 2 : 2
17:00    Wawel Wirek - Orzeł Mokre 1 : 4
przejdź na górę
Kolejka 3 (22.08.2015)

sobota, 22 sierpień 2015
11:00    Urania R.Śl. - Tempo 1 : 2
15:00    Gwarek Z. - LKS Skrzyszów 0 : 2
17:00    Orzeł Mokre - Rymer Rybnik 1 : 0
17:00    Przyszłość R. - TS Pszów 4 : 0
17:00    TP Jastrząb - Polonia Ł. 0 : 1
17:00    Naprzód Syrynia - LKS Czyżowice 0 : 3
niedziela, 23 sierpień 2015
17:00    LKS Zawada - Wawel Wirek 1 : 1
17:00    KS Marklowice - KS Gołkowice 0 : 1
przejdź na górę
Kolejka 4 (29.08.2015)

sobota, 29 sierpień 2015
11:00    TS Pszów - KS Marklowice 0 : 3
17:00    Rymer Rybnik - LKS Skrzyszów 4 : 1
17:00    Tempo - Gwarek Z. 3 : 1
17:00    LKS Czyżowice - Urania R.Śl. 3 : 2
17:00    KS Gołkowice - TP Jastrząb 3 : 2
17:00    Wawel Wirek - Przyszłość R. 1 : 0
17:00    Orzeł Mokre - LKS Zawada 3 : 3
niedziela, 30 sierpień 2015
17:00    Polonia Ł. - Naprzód Syrynia 3 : 0
przejdź na górę
Kolejka 5 (05.09.2015)

sobota, 05 wrzesień 2015
11:00    Urania R.Śl. - Polonia Ł. 0 : 2
16:00    Przyszłość R. - Orzeł Mokre 3 : 4
16:00    KS Marklowice - Wawel Wirek 1 : 0
16:00    TP Jastrząb - TS Pszów 1 : 5
16:00    Naprzód Syrynia - KS Gołkowice 3 : 1
16:00    LKS Skrzyszów - Tempo 0 : 3
niedziela, 06 wrzesień 2015
15:00    Gwarek Z. - LKS Czyżowice 1 : 3
16:00    LKS Zawada - Rymer Rybnik 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 6 (12.09.2015)

sobota, 12 wrzesień 2015
16:00    Rymer Rybnik - Tempo 0 : 3
16:00    LKS Czyżowice - LKS Skrzyszów 1 : 2
16:00    Polonia Ł. - Gwarek Z. 1 : 0
16:00    KS Gołkowice - Urania R.Śl. 2 : 2
16:00    TS Pszów - Naprzód Syrynia 5 : 1
16:00    Wawel Wirek - TP Jastrząb 6 : 0
16:00    Orzeł Mokre - KS Marklowice 1 : 2
niedziela, 13 wrzesień 2015
16:00    LKS Zawada - Przyszłość R. 0 : 2
przejdź na górę
Kolejka 7 (19.09.2015)

sobota, 19 wrzesień 2015
11:00    Urania R.Śl. - TS Pszów 2 : 0
16:00    Przyszłość R. - Rymer Rybnik 1 : 0
16:00    KS Marklowice - LKS Zawada 1 : 1
16:00    TP Jastrząb - Orzeł Mokre 0 : 7
16:00    Naprzód Syrynia - Wawel Wirek 4 : 2
16:00    LKS Skrzyszów - Polonia Ł. 3 : 1
16:00    Tempo - LKS Czyżowice 0 : 0
17:00    Gwarek Z. - KS Gołkowice 3 : 7
przejdź na górę
Kolejka 8 (26.09.2015)

sobota, 26 wrzesień 2015
15:00    Rymer Rybnik - LKS Czyżowice 1 : 2
15:00    Polonia Ł. - Tempo 1 : 1
15:00    KS Gołkowice - LKS Skrzyszów 2 : 4
15:00    TS Pszów - Gwarek Z. 2 : 0
15:00    Wawel Wirek - Urania R.Śl. 1 : 1
15:00    Orzeł Mokre - Naprzód Syrynia 4 : 1
niedziela, 27 wrzesień 2015
13:00    Przyszłość R. - KS Marklowice 2 : 2
15:00    LKS Zawada - TP Jastrząb 6 : 1
przejdź na górę
Kolejka 9 (03.10.2015)

sobota, 03 październik 2015
11:00    Urania R.Śl. - Orzeł Mokre 3 : 1
15:00    KS Marklowice - Rymer Rybnik 1 : 3
15:00    TP Jastrząb - Przyszłość R. 0 : 4
15:00    Naprzód Syrynia - LKS Zawada 4 : 1
15:00    LKS Skrzyszów - TS Pszów 4 : 2
15:00    Tempo - KS Gołkowice 2 : 3
15:00    LKS Czyżowice - Polonia Ł. 1 : 1
niedziela, 04 październik 2015
12:30    Gwarek Z. - Wawel Wirek 2 : 0
przejdź na górę
Kolejka 10 (10.10.2015)

sobota, 10 październik 2015
15:00    Rymer Rybnik - Polonia Ł. 4 : 0
15:00    KS Gołkowice - LKS Czyżowice 1 : 2
15:00    TS Pszów - Tempo 1 : 0
15:00    Wawel Wirek - LKS Skrzyszów 1 : 2
15:00    Orzeł Mokre - Gwarek Z. 2 : 0
15:00    Przyszłość R. - Naprzód Syrynia 3 : 1
15:00    KS Marklowice - TP Jastrząb 4 : 0
niedziela, 11 październik 2015
15:00    LKS Zawada - Urania R.Śl. 3 : 2
przejdź na górę
Kolejka 11 (17.10.2015)

sobota, 17 październik 2015
11:00    Urania R.Śl. - Przyszłość R. 2 : 2
15:00    TP Jastrząb - Rymer Rybnik 2 : 2
15:00    Naprzód Syrynia - KS Marklowice 2 : 3
15:00    LKS Skrzyszów - Orzeł Mokre 3 : 4
15:00    Tempo - Wawel Wirek 0 : 1
15:00    LKS Czyżowice - TS Pszów 4 : 1
15:00    Polonia Ł. - KS Gołkowice 1 : 4
niedziela, 18 październik 2015
12:30    Gwarek Z. - LKS Zawada 3 : 1
przejdź na górę
Kolejka 12 (24.10.2015)

sobota, 24 październik 2015
14:00    Rymer Rybnik - KS Gołkowice 6 : 1
14:00    TS Pszów - Polonia Ł. 2 : 2
14:00    Wawel Wirek - LKS Czyżowice 2 : 1
14:00    Orzeł Mokre - Tempo 0 : 0
14:00    Przyszłość R. - Gwarek Z. 2 : 1
14:00    KS Marklowice - Urania R.Śl. 1 : 2
14:00    TP Jastrząb - Naprzód Syrynia 0 : 5
niedziela, 25 październik 2015
13:30    LKS Zawada - LKS Skrzyszów 1 : 3
przejdź na górę
Kolejka 13 (31.10.2015)

sobota, 31 październik 2015
11:00    Urania R.Śl. - TP Jastrząb 2 : 1
11:00    Gwarek Z. - KS Marklowice 0 : 3
13:00    Naprzód Syrynia - Rymer Rybnik 3 : 1
13:00    LKS Skrzyszów - Przyszłość R. 1 : 0
13:00    Tempo - LKS Zawada 2 : 0
13:00    LKS Czyżowice - Orzeł Mokre 3 : 5
13:00    Polonia Ł. - Wawel Wirek 1 : 2
13:00    KS Gołkowice - TS Pszów 2 : 2
przejdź na górę
Kolejka 14 (07.11.2015)

sobota, 07 listopad 2015
13:00    Rymer Rybnik - TS Pszów 2 : 0
13:00    Wawel Wirek - KS Gołkowice 1 : 1
13:00    Orzeł Mokre - Polonia Ł. 2 : 1
13:00    Przyszłość R. - Tempo 1 : 0
13:00    KS Marklowice - LKS Skrzyszów 2 : 2
13:00    TP Jastrząb - Gwarek Z. 2 : 2
13:00    Naprzód Syrynia - Urania R.Śl. 1 : 0
niedziela, 08 listopad 2015
13:00    LKS Zawada - LKS Czyżowice 1 : 2
przejdź na górę
Kolejka 15 (14.11.2015)

sobota, 14 listopad 2015
11:00    Urania R.Śl. - Rymer Rybnik 1 : 3
13:00    LKS Skrzyszów - TP Jastrząb 8 : 0
13:00    Tempo - KS Marklowice 0 : 3
13:00    LKS Czyżowice - Przyszłość R. 0 : 1
13:00    Polonia Ł. - LKS Zawada 3 : 1
13:00    KS Gołkowice - Orzeł Mokre 0 : 1
13:00    TS Pszów - Wawel Wirek 1 : 2
niedziela, 15 listopad 2015
11:00    Gwarek Z. - Naprzód Syrynia 2 : 2
przejdź na górę
Kolejka 16 (19.03.2016)

sobota, 19 marzec 2016
15:00    Rymer Rybnik - Wawel Wirek 3 : 2
15:00    TS Pszów - Orzeł Mokre 1 : 1
15:00    KS Gołkowice - LKS Zawada 2 : 1
15:00    Polonia Ł. - Przyszłość R. 2 : 0
15:00    LKS Czyżowice - KS Marklowice 2 : 2
15:00    Tempo - TP Jastrząb 0 : 0
15:00    LKS Skrzyszów - Naprzód Syrynia 2 : 1
niedziela, 20 marzec 2016
11:00    Gwarek Z. - Urania R.Śl. 0 : 0
przejdź na górę
Kolejka 17 (26.03.2016)

sobota, 26 marzec 2016
11:00    Gwarek Z. - Rymer Rybnik 0 : 0
11:00    Urania R.Śl. - LKS Skrzyszów 1 : 0
13:00    Naprzód Syrynia - Tempo 1 : 1
13:00    TP Jastrząb - LKS Czyżowice 1 : 1
13:00    KS Marklowice - Polonia Ł. 2 : 5
13:00    Przyszłość R. - KS Gołkowice 3 : 1
13:00    LKS Zawada - TS Pszów 1 : 0
13:00    Orzeł Mokre - Wawel Wirek 0 : 0
przejdź na górę
Kolejka 18 (02.04.2016)

sobota, 02 kwiecień 2016
14:00    LKS Czyżowice - Naprzód Syrynia 5 : 0
16:00    Tempo - Urania R.Śl. 3 : 2
16:00    LKS Skrzyszów - Gwarek Z. 3 : 0
16:00    Rymer Rybnik - Orzeł Mokre 3 : 1
16:00    TS Pszów - Przyszłość R. 0 : 3
16:00    Polonia Ł. - TP Jastrząb 1 : 1
16:00    Wawel Wirek - LKS Zawada 1 : 1
niedziela, 03 kwiecień 2016
16:00    KS Gołkowice - KS Marklowice 4 : 4
przejdź na górę
Kolejka 19 (09.04.2016)

sobota, 09 kwiecień 2016
11:00    Urania R.Śl. - LKS Czyżowice 0 : 3
15:30    Gwarek Z. - Tempo 0 : 4
16:00    KS Marklowice - TS Pszów 4 : 0
16:00    LKS Skrzyszów - Rymer Rybnik 3 : 5
16:00    TP Jastrząb - KS Gołkowice 0 : 1
16:00    Przyszłość R. - Wawel Wirek 0 : 0
16:00    LKS Zawada - Orzeł Mokre 2 : 1
16:00    Naprzód Syrynia - Polonia Ł. 3 : 1
przejdź na górę
Kolejka 20 (16.04.2016)

sobota, 16 kwiecień 2016
16:00    Polonia Ł. - Urania R.Śl. 1 : 2
16:00    Orzeł Mokre - Przyszłość R. 1 : 5
16:00    Wawel Wirek - KS Marklowice 1 : 2
16:00    TS Pszów - TP Jastrząb 1 : 2
16:00    KS Gołkowice - Naprzód Syrynia 0 : 1
16:00    Tempo - LKS Skrzyszów 1 : 1
16:00    LKS Czyżowice - Gwarek Z. 1 : 0
16:00    Rymer Rybnik - LKS Zawada 1 : 2
przejdź na górę
Kolejka 21 (23.04.2016)

sobota, 23 kwiecień 2016
11:00    Urania R.Śl. - KS Gołkowice 9 : 0
16:30    Gwarek Z. - Polonia Ł. 3 : 0
17:00    Tempo - Rymer Rybnik 1 : 1
17:00    LKS Skrzyszów - LKS Czyżowice 2 : 3
17:00    Naprzód Syrynia - TS Pszów 1 : 0
17:00    TP Jastrząb - Wawel Wirek 2 : 0
17:00    KS Marklowice - Orzeł Mokre 1 : 2
17:00    Przyszłość R. - LKS Zawada 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 22 (30.04.2016)

sobota, 30 kwiecień 2016
17:00    TS Pszów - Urania R.Śl. 1 : 6
17:00    Rymer Rybnik - Przyszłość R. 0 : 1
17:00    LKS Zawada - KS Marklowice 0 : 0
17:00    Orzeł Mokre - TP Jastrząb 1 : 0
17:00    Wawel Wirek - Naprzód Syrynia 0 : 0
17:00    Polonia Ł. - LKS Skrzyszów 2 : 0
17:00    LKS Czyżowice - Tempo 2 : 2
17:00    KS Gołkowice - Gwarek Z. 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 23 (07.05.2016)

sobota, 07 maj 2016
11:00    Urania R.Śl. - Wawel Wirek 3 : 0
16:00    Gwarek Z. - TS Pszów 2 : 2
17:00    LKS Czyżowice - Rymer Rybnik 2 : 3
17:00    Tempo - Polonia Ł. 0 : 1
17:00    LKS Skrzyszów - KS Gołkowice 1 : 1
17:00    Naprzód Syrynia - Orzeł Mokre 0 : 4
17:00    KS Marklowice - Przyszłość R. 0 : 2
17:00    TP Jastrząb - LKS Zawada 0 : 1
przejdź na górę
Kolejka 24 (11.05.2016)

środa, 11 maj 2016
17:30    Orzeł Mokre - Urania R.Śl. 2 : 4
17:30    Rymer Rybnik - KS Marklowice 0 : 1
17:30    Przyszłość R. - TP Jastrząb 0 : 0
17:30    LKS Zawada - Naprzód Syrynia 0 : 0
17:30    TS Pszów - LKS Skrzyszów 3 : 3
17:30    KS Gołkowice - Tempo 3 : 1
17:30    Polonia Ł. - LKS Czyżowice 0 : 0
17:30    Wawel Wirek - Gwarek Z. 1 : 0
przejdź na górę
Kolejka 25 (14.05.2016)

sobota, 14 maj 2016
11:00    Urania R.Śl. - LKS Zawada 1 : 1
15:00    Gwarek Z. - Orzeł Mokre 0 : 1
17:00    Polonia Ł. - Rymer Rybnik 1 : 0
17:00    LKS Czyżowice - KS Gołkowice 2 : 1
17:00    Tempo - TS Pszów 4 : 0
17:00    LKS Skrzyszów - Wawel Wirek 0 : 1
17:00    Naprzód Syrynia - Przyszłość R. 1 : 1
17:00    TP Jastrząb - KS Marklowice 2 : 1
przejdź na górę
Kolejka 26 (21.05.2016)

sobota, 21 maj 2016
13:00    Wawel Wirek - Tempo - : -
17:00    Przyszłość R. - Urania R.Śl. - : -
17:00    Rymer Rybnik - TP Jastrząb - : -
17:00    KS Marklowice - Naprzód Syrynia - : -
17:00    Orzeł Mokre - LKS Skrzyszów - : -
17:00    TS Pszów - LKS Czyżowice - : -
17:00    KS Gołkowice - Polonia Ł. - : -
17:00    LKS Zawada - Gwarek Z. - : -
przejdź na górę
Kolejka 27 (26.05.2016)

środa, 25 maj 2016
18:00    Gwarek Z. - Przyszłość R. - : -
18:00    Urania R.Śl. - KS Marklowice - : -
czwartek, 26 maj 2016
18:00    KS Gołkowice - Rymer Rybnik - : -
18:00    Polonia Ł. - TS Pszów - : -
18:00    LKS Czyżowice - Wawel Wirek - : -
18:00    Tempo - Orzeł Mokre - : -
18:00    Naprzód Syrynia - TP Jastrząb - : -
18:00    LKS Skrzyszów - LKS Zawada - : -
przejdź na górę
Kolejka 28 (28.05.2016)

sobota, 28 maj 2016
17:00    TP Jastrząb - Urania R.Śl. - : -
17:00    KS Marklowice - Gwarek Z. - : -
17:00    Rymer Rybnik - Naprzód Syrynia - : -
17:00    Przyszłość R. - LKS Skrzyszów - : -
17:00    LKS Zawada - Tempo - : -
17:00    Orzeł Mokre - LKS Czyżowice - : -
17:00    Wawel Wirek - Polonia Ł. - : -
17:00    TS Pszów - KS Gołkowice - : -
przejdź na górę
Kolejka 29 (04.06.2016)

sobota, 04 czerwiec 2016
17:00    TS Pszów - Rymer Rybnik - : -
17:00    KS Gołkowice - Wawel Wirek - : -
17:00    Polonia Ł. - Orzeł Mokre - : -
17:00    Tempo - Przyszłość R. - : -
17:00    LKS Skrzyszów - KS Marklowice - : -
17:00    Gwarek Z. - TP Jastrząb - : -
17:00    Urania R.Śl. - Naprzód Syrynia - : -
17:00    LKS Czyżowice - LKS Zawada - : -
przejdź na górę
Kolejka 30 (11.06.2016)

sobota, 11 czerwiec 2016
17:00    Rymer Rybnik - Urania R.Śl. - : -
17:00    TP Jastrząb - LKS Skrzyszów - : -
17:00    KS Marklowice - Tempo - : -
17:00    Przyszłość R. - LKS Czyżowice - : -
17:00    LKS Zawada - Polonia Ł. - : -
17:00    Orzeł Mokre - KS Gołkowice - : -
17:00    Wawel Wirek - TS Pszów - : -
17:00    Naprzód Syrynia - Gwarek Z. - : -
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Przyszłość R. 12 22:12 24
2  Urania R.Śl. 13 29:15 23
Naprzód Syrynia 13 25:21 23
Rymer Rybnik 12 32:15 21
LKS Czyżowice 13 34:20 21
Orzeł Mokre 12 23:17 21
Polonia Ł. 13 18:13 21
LKS Skrzyszów 13 32:23 20
LKS Zawada 12 20:17 18
10  Tempo 13 18:15 17
11  Wawel Wirek 12 17:14 16
12  KS Gołkowice 12 21:23 15
13  TS Pszów 12 19:25 13
14  Gwarek Z. 13 16:25 13
15  KS Marklowice 12 17:18 12
16  TP Jastrząb 13 10:30 10
    M F/A P
Przyszłość R. 25 45:20 50
Orzeł Mokre 25 59:37 49
LKS Czyżowice 25 54:29 46
LKS Skrzyszów 25 55:43 41
KS Marklowice 25 45:33 40
6  Urania R.Śl. 25 54:35 39
Rymer Rybnik 25 53:34 39
Polonia Ł. 25 35:34 38
KS Gołkowice 25 47:57 35
10  Tempo 25 35:25 34
11  Naprzód Syrynia 25 39:47 33
12  Wawel Wirek 25 28:32 31
13  LKS Zawada 25 36:42 29
14  TS Pszów 25 32:62 18
15  TP Jastrząb 25 17:70 16
16  Gwarek Z. 25 22:56 14
    M F/A P
Orzeł Mokre 13 36:20 28
KS Marklowice 13 28:15 28
Przyszłość R. 13 23:8 26
LKS Czyżowice 12 20:9 25
LKS Skrzyszów 12 23:20 21
KS Gołkowice 13 26:34 20
Rymer Rybnik 13 21:19 18
Tempo 12 17:10 17
Polonia Ł. 12 17:21 17
10  Urania R.Śl. 12 25:20 16
11  Wawel Wirek 13 11:18 15
12  LKS Zawada 13 16:25 11
13  Naprzód Syrynia 12 14:26 10
14  TP Jastrząb 12 7:40 6
15  TS Pszów 13 13:37 5
16  Gwarek Z. 12 6:31 1