GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2016
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Tabela
Klasa A 2015/2016
Ranking
od do

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) MKS Śląsk Świętochłowice 49  17  16  76:17  59 
2 (2) POG Pogoń Ruda Śląska 42  17  13  50:5  45 
3 (3) STR Strażak Mikołów 30  17  44:27  17 
4 (4) KOL Kolejarz Kat. 25  17  53:32  21 
5 (5) KSS KS Stadion Śląski Chorzów 25  17  36:39  -3 
6 (6) UKS UKS Szopienice 22  17  33:35  -2 
7 (7) GKS Urania II R.Śl. 22  17  41:49  -8 
8 (8)   AKS II Mikołów 21  17  32:37  -5 
9 (9)   1 FC Katowice 16  17  24:36  -12 
10 (10) HET KS Hetman 22 Katowice 16  17  24:66  -42 
11 (11) KAM KS Kamionka Mikołów 12  17  11  29:64  -35 
12 (12) MKS MKS II Siemianowice 17  12  14:49  -35 


Mistrz  Awans 

« Poprzednia kolejka   15 16 17 18 19 20   Następna kolejka »



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Przyszłość R. 12 22:12 24
2  Urania R.Śl. 13 29:15 23
Naprzód Syrynia 13 25:21 23
Rymer Rybnik 12 32:15 21
LKS Czyżowice 13 34:20 21
Orzeł Mokre 12 23:17 21
Polonia Ł. 13 18:13 21
LKS Skrzyszów 13 32:23 20
LKS Zawada 12 20:17 18
10  Tempo 13 18:15 17
11  Wawel Wirek 12 17:14 16
12  KS Gołkowice 12 21:23 15
13  TS Pszów 12 19:25 13
14  Gwarek Z. 13 16:25 13
15  KS Marklowice 12 17:18 12
16  TP Jastrząb 13 10:30 10
    M F/A P
Przyszłość R. 25 45:20 50
Orzeł Mokre 25 59:37 49
LKS Czyżowice 25 54:29 46
LKS Skrzyszów 25 55:43 41
KS Marklowice 25 45:33 40
6  Urania R.Śl. 25 54:35 39
Rymer Rybnik 25 53:34 39
Polonia Ł. 25 35:34 38
KS Gołkowice 25 47:57 35
10  Tempo 25 35:25 34
11  Naprzód Syrynia 25 39:47 33
12  Wawel Wirek 25 28:32 31
13  LKS Zawada 25 36:42 29
14  TS Pszów 25 32:62 18
15  TP Jastrząb 25 17:70 16
16  Gwarek Z. 25 22:56 14
    M F/A P
Orzeł Mokre 13 36:20 28
KS Marklowice 13 28:15 28
Przyszłość R. 13 23:8 26
LKS Czyżowice 12 20:9 25
LKS Skrzyszów 12 23:20 21
KS Gołkowice 13 26:34 20
Rymer Rybnik 13 21:19 18
Tempo 12 17:10 17
Polonia Ł. 12 17:21 17
10  Urania R.Śl. 12 25:20 16
11  Wawel Wirek 13 11:18 15
12  LKS Zawada 13 16:25 11
13  Naprzód Syrynia 12 14:26 10
14  TP Jastrząb 12 7:40 6
15  TS Pszów 13 13:37 5
16  Gwarek Z. 12 6:31 1