GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2016
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Plan gier sparingowych Drukuj
sobota, 21 listopad 2015

 Tradycyjnie już przygotowania kochłowickiej Uranii do rundy wiosennej 2016 przeplatane będą grami sparingowymi poniżej prezentujemy ich zestawienie. W nawiasie podajemy ligę oraz zajmowane miejsce po rundzie jesiennej.

 

 

 

16.01 Ruch Chorzów - URANIA (CLJ zachód miejsce 8 - rozgrywki trwają)
30.01 URANIA - Stadion Śląski (klasa A, miejsce 6)
06.02 URANIA - MKS Siemianowice Śl. (V liga gr. IV, miejsce 3)
13.02 URANIA - Spójnia Landek (IV liga gr. II, miejsce 9)
20.02 UKS Ruch Chorzów - URANIA (Liga Wojewódzka Juniorów A1, miejsce 12 - rozgrywki trwają)
24.02 Slavia Ruda Śląska - URANIA (IV gr. I, miejsce 8)
27.02 Wyzwolenie Chorzów - URANIA (V liga gr. I, miejsce 5)
05.03 URANIA - Orzeł Brzeziny (V liga gr. IV, miejsce 16)
12.03 URANIA - Śląsk Świętochłowice (klasa A, miejsce 1)
20.03 Gwarek Zabrze - URANIA (I mecz ligowy)

 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 14 maj 2016 11:00 
Liga Okręgowa 2015-2016
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: LKS Zawada
LKS Zawada

Bieżąca kolejka - V Liga
śro, maj 11, 2016
17:30 Orzeł Mokre - Urania R.Śl. 2 : 4
17:30 Rymer Rybnik - KS Marklowice 0 : 1
17:30 Przyszłość R. - TP Jastrząb 0 : 0
17:30 LKS Zawada - Naprzód Syrynia 0 : 0
17:30 TS Pszów - LKS Skrzyszów 3 : 3
17:30 KS Gołkowice - Tempo 3 : 1
17:30 Polonia Ł. - LKS Czyżowice 0 : 0
17:30 Wawel Wirek - Gwarek Z. 1 : 0
Sponsorzy
  
 
Ostatnia kolejka - V liga
sob, maj 07, 2016
Urania R.Śl. - Wawel Wirek 3 : 0
Gwarek Z. - TS Pszów 2 : 2
LKS Czyżowice - Rymer Rybnik 2 : 3
Tempo - Polonia Ł. 0 : 1
LKS Skrzyszów - KS Gołkowice 1 : 1
Naprzód Syrynia - Orzeł Mokre 0 : 4
KS Marklowice - Przyszłość R. 0 : 2
TP Jastrząb - LKS Zawada 0 : 1
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Przyszłość R. 12 22:12 24
2  Urania R.Śl. 12 28:14 22
Naprzód Syrynia 12 24:20 22
Rymer Rybnik 12 32:15 21
Orzeł Mokre 12 23:17 21
LKS Skrzyszów 12 32:22 20
LKS Czyżowice 12 32:19 18
Polonia Ł. 12 17:13 18
LKS Zawada 12 20:17 18
10  Wawel Wirek 12 17:14 16
11  KS Gołkowice 12 21:23 15
12  Tempo 12 14:15 14
13  TS Pszów 12 19:25 13
14  Gwarek Z. 12 16:24 13
15  KS Marklowice 12 17:18 12
16  TP Jastrząb 12 8:29 7
    M F/A P
Przyszłość R. 24 44:19 49
Orzeł Mokre 24 58:37 46
LKS Czyżowice 24 52:28 43
LKS Skrzyszów 24 55:42 41
KS Marklowice 24 44:31 40
Rymer Rybnik 24 53:33 39
7  Urania R.Śl. 24 53:34 38
Polonia Ł. 24 34:34 35
KS Gołkowice 24 46:55 35
10  Naprzód Syrynia 24 38:46 32
11  Tempo 24 31:25 31
12  Wawel Wirek 24 27:32 28
13  LKS Zawada 24 35:41 28
14  TS Pszów 24 32:58 18
15  Gwarek Z. 24 22:55 14
16  TP Jastrząb 24 15:69 13
    M F/A P
KS Marklowice 12 27:13 28
Orzeł Mokre 12 35:20 25
Przyszłość R. 12 22:7 25
LKS Czyżowice 12 20:9 25
LKS Skrzyszów 12 23:20 21
KS Gołkowice 12 25:32 20
Rymer Rybnik 12 21:18 18
Tempo 12 17:10 17
Polonia Ł. 12 17:21 17
10  Urania R.Śl. 12 25:20 16
11  Wawel Wirek 12 10:18 12
12  LKS Zawada 12 15:24 10
13  Naprzód Syrynia 12 14:26 10
14  TP Jastrząb 12 7:40 6
15  TS Pszów 12 13:33 5
16  Gwarek Z. 12 6:31 1