GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2016
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Ruch Chorzów (CLJ) - URANIA 6:1 Drukuj
niedziela, 17 styczeń 2016
 URANIA: Pardela, Hejdysz, Grzesik, Skudlik , Wypiór, Henisz, Spiolek (Kokoszka), Mzyk (Tomaszczyk), Zawisza, Miszka, Sobierański (Chmielorz).
 
W pierwszym spotkaniu sparingowym Urania Ruda Śląska uległa na boisku w Chorzowie zespołowi Ruchu Chorzów występującym w Centralnej Lidze Juniorów 1:6 (0:5). Jedyną bramkę dla Kochłowiczan zdobył Skudlik w 70 minucie gry.
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 14 maj 2016 11:00 
Liga Okręgowa 2015-2016
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: LKS Zawada
LKS Zawada

Bieżąca kolejka - V Liga
śro, maj 11, 2016
17:30 Orzeł Mokre - Urania R.Śl. 2 : 4
17:30 Rymer Rybnik - KS Marklowice 0 : 1
17:30 Przyszłość R. - TP Jastrząb 0 : 0
17:30 LKS Zawada - Naprzód Syrynia 0 : 0
17:30 TS Pszów - LKS Skrzyszów 3 : 3
17:30 KS Gołkowice - Tempo 3 : 1
17:30 Polonia Ł. - LKS Czyżowice 0 : 0
17:30 Wawel Wirek - Gwarek Z. 1 : 0
Sponsorzy
  
 
Ostatnia kolejka - V liga
sob, maj 07, 2016
Urania R.Śl. - Wawel Wirek 3 : 0
Gwarek Z. - TS Pszów 2 : 2
LKS Czyżowice - Rymer Rybnik 2 : 3
Tempo - Polonia Ł. 0 : 1
LKS Skrzyszów - KS Gołkowice 1 : 1
Naprzód Syrynia - Orzeł Mokre 0 : 4
KS Marklowice - Przyszłość R. 0 : 2
TP Jastrząb - LKS Zawada 0 : 1
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Przyszłość R. 12 22:12 24
2  Urania R.Śl. 12 28:14 22
Naprzód Syrynia 12 24:20 22
Rymer Rybnik 12 32:15 21
Orzeł Mokre 12 23:17 21
LKS Skrzyszów 12 32:22 20
LKS Czyżowice 12 32:19 18
Polonia Ł. 12 17:13 18
LKS Zawada 12 20:17 18
10  Wawel Wirek 12 17:14 16
11  KS Gołkowice 12 21:23 15
12  Tempo 12 14:15 14
13  TS Pszów 12 19:25 13
14  Gwarek Z. 12 16:24 13
15  KS Marklowice 12 17:18 12
16  TP Jastrząb 12 8:29 7
    M F/A P
Przyszłość R. 24 44:19 49
Orzeł Mokre 24 58:37 46
LKS Czyżowice 24 52:28 43
LKS Skrzyszów 24 55:42 41
KS Marklowice 24 44:31 40
Rymer Rybnik 24 53:33 39
7  Urania R.Śl. 24 53:34 38
Polonia Ł. 24 34:34 35
KS Gołkowice 24 46:55 35
10  Naprzód Syrynia 24 38:46 32
11  Tempo 24 31:25 31
12  Wawel Wirek 24 27:32 28
13  LKS Zawada 24 35:41 28
14  TS Pszów 24 32:58 18
15  Gwarek Z. 24 22:55 14
16  TP Jastrząb 24 15:69 13
    M F/A P
KS Marklowice 12 27:13 28
Orzeł Mokre 12 35:20 25
Przyszłość R. 12 22:7 25
LKS Czyżowice 12 20:9 25
LKS Skrzyszów 12 23:20 21
KS Gołkowice 12 25:32 20
Rymer Rybnik 12 21:18 18
Tempo 12 17:10 17
Polonia Ł. 12 17:21 17
10  Urania R.Śl. 12 25:20 16
11  Wawel Wirek 12 10:18 12
12  LKS Zawada 12 15:24 10
13  Naprzód Syrynia 12 14:26 10
14  TP Jastrząb 12 7:40 6
15  TS Pszów 12 13:33 5
16  Gwarek Z. 12 6:31 1