GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2016
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Połowa ferii za Nami... Drukuj
poniedziałek, 22 luty 2016

 Jak co roku w dniach 15-20.02.2016 odbywały się w ramach akcji „Ferie 2016”  turnieje halowe piłki nożnej w sześciu kategoriach wiekowych - 2006, 2005, 2004, 2003, 2002 oraz 2001. W turniejach uczestniczyły takie kluby jak: GKS „WAWEL” Wirek, KS „SLAVIA”, TP „JASTRZĄB”, GKS „URANIA”, MKS „ŚLĄSK” Świętochłowice,.

Wyniki: Rocznik 2006

 

I    miejsce  KS „SLAVIA”                       Najlepszy strzelec    – Piotr PĄK  

II  miejsce GKS „URANIA”                     Najlepszy bramkarz – Igor SZKUDLARSKI

III miejsce GKS „WAWEL” Wirek

 

Wyniki: Rocznik 2005

 

I    miejsce GKS „WAWEL” Wirek         Najlepszy strzelec   – Alicja FĄFARA

II  miejsce  KS „SLAVIA”                       Najlepszy bramkarz – Patryk LETKIEWICZ

III miejsce GKS „URANIA”      

 

             

Wyniki: Rocznik 2004

 

I    miejsce GKS „URANIA”                        Najlepszy strzelec     Alicja FĄFARA

II  miejsce KS „SLAVIA”                             Najlepszy bramkarz –  Patryk PIETRZYK

III miejsce GKS „URANIA II”                    

 

Wyniki: Rocznik 2003

 

I    miejsce GKS „URANIA”                        Najlepszy strzelec     Denis FRYSTACKI

II  miejsce GKS „URANIA II”                     Najlepszy bramkarz –  Przemysław CIEPŁY

III miejsce GKS „WAWEL” Wirek              Wyróżniający się bramkarz –  Dawid BUDIS      

 

Wyniki: Rocznik 2002

 

I    miejsce GKS „WAWEL” Wirek             Najlepszy strzelec     Łukasz KAMIŃSKI

II  miejsce MKS „ŚLĄSK”                           Najlepszy bramkarz –  Rafał KALYTA

III miejsce GKS „URANIA ”                     Wyróżniający się bramkarz –  Michał WIKTOR     

 

Wyniki: Rocznik 2001

 

I    miejsce KS „SLAVIA”                              Najlepszy strzelec     Jakub SZYMAŃSKI

II  miejsce GKS „URANIA”                           Najlepszy bramkarz –  Jakub GŁOWANIA

III miejsce GKS „WAWEL” Wirek                                 

 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 14 maj 2016 11:00 
Liga Okręgowa 2015-2016
Urania R.Śl.
Urania R.Śl.
: LKS Zawada
LKS Zawada

Bieżąca kolejka - V Liga
śro, maj 11, 2016
17:30 Orzeł Mokre - Urania R.Śl. 2 : 4
17:30 Rymer Rybnik - KS Marklowice 0 : 1
17:30 Przyszłość R. - TP Jastrząb 0 : 0
17:30 LKS Zawada - Naprzód Syrynia 0 : 0
17:30 TS Pszów - LKS Skrzyszów 3 : 3
17:30 KS Gołkowice - Tempo 3 : 1
17:30 Polonia Ł. - LKS Czyżowice 0 : 0
17:30 Wawel Wirek - Gwarek Z. 1 : 0
Sponsorzy
  
 
Ostatnia kolejka - V liga
sob, maj 07, 2016
Urania R.Śl. - Wawel Wirek 3 : 0
Gwarek Z. - TS Pszów 2 : 2
LKS Czyżowice - Rymer Rybnik 2 : 3
Tempo - Polonia Ł. 0 : 1
LKS Skrzyszów - KS Gołkowice 1 : 1
Naprzód Syrynia - Orzeł Mokre 0 : 4
KS Marklowice - Przyszłość R. 0 : 2
TP Jastrząb - LKS Zawada 0 : 1
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Przyszłość R. 12 22:12 24
2  Urania R.Śl. 12 28:14 22
Naprzód Syrynia 12 24:20 22
Rymer Rybnik 12 32:15 21
Orzeł Mokre 12 23:17 21
LKS Skrzyszów 12 32:22 20
LKS Czyżowice 12 32:19 18
Polonia Ł. 12 17:13 18
LKS Zawada 12 20:17 18
10  Wawel Wirek 12 17:14 16
11  KS Gołkowice 12 21:23 15
12  Tempo 12 14:15 14
13  TS Pszów 12 19:25 13
14  Gwarek Z. 12 16:24 13
15  KS Marklowice 12 17:18 12
16  TP Jastrząb 12 8:29 7
    M F/A P
Przyszłość R. 24 44:19 49
Orzeł Mokre 24 58:37 46
LKS Czyżowice 24 52:28 43
LKS Skrzyszów 24 55:42 41
KS Marklowice 24 44:31 40
Rymer Rybnik 24 53:33 39
7  Urania R.Śl. 24 53:34 38
Polonia Ł. 24 34:34 35
KS Gołkowice 24 46:55 35
10  Naprzód Syrynia 24 38:46 32
11  Tempo 24 31:25 31
12  Wawel Wirek 24 27:32 28
13  LKS Zawada 24 35:41 28
14  TS Pszów 24 32:58 18
15  Gwarek Z. 24 22:55 14
16  TP Jastrząb 24 15:69 13
    M F/A P
KS Marklowice 12 27:13 28
Orzeł Mokre 12 35:20 25
Przyszłość R. 12 22:7 25
LKS Czyżowice 12 20:9 25
LKS Skrzyszów 12 23:20 21
KS Gołkowice 12 25:32 20
Rymer Rybnik 12 21:18 18
Tempo 12 17:10 17
Polonia Ł. 12 17:21 17
10  Urania R.Śl. 12 25:20 16
11  Wawel Wirek 12 10:18 12
12  LKS Zawada 12 15:24 10
13  Naprzód Syrynia 12 14:26 10
14  TP Jastrząb 12 7:40 6
15  TS Pszów 12 13:33 5
16  Gwarek Z. 12 6:31 1