GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
1 % PODATKU

PRZEKAŻ 1 % PODATKU
NA
GKS URANIA
RUDA ŚLĄSKA
SZCZEGÓŁY
W DZIALE
"PRZEKAŻ 1%"

 
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2016
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2005
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
URANIA II - Kamionka Mikołów 4:1 Drukuj
niedziela, 03 kwiecień 2016
 URANIA II: Koperwas, R.Grzesik, Palichleb, Solorz (Zurek), Wypiór, Krzywda, Seroka, Henisz, Barciaga, Szaton (Szatona), Sobierański (Tomaszczyk)
Rezerwa kochłowickiej Uranii w inauguracyjnym spotkaniu katowickiej klasy A pokonała Kamionkę Mikołów 4:1. Po dwie bramki w tym spotkaniu zdobyli Barciaga, Henisz. 
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 30 kwi 2016 17:00 
Liga Okręgowa 2015-2016
TS Pszów
TS Pszów
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, kwiecień 23, 2016
11:00 Urania R.Śl. - KS Gołkowice 9 : 0
16:30 Gwarek Z. - Polonia Ł. 3 : 0
17:00 Tempo - Rymer Rybnik 1 : 1
17:00 LKS Skrzyszów - LKS Czyżowice 2 : 3
17:00 Naprzód Syrynia - TS Pszów 1 : 0
17:00 TP Jastrząb - Wawel Wirek 2 : 0
17:00 KS Marklowice - Orzeł Mokre 1 : 2
17:00 Przyszłość R. - LKS Zawada 2 : 1
Sponsorzy
  
 
Ostatnia kolejka - V liga
sob, kwiecień 16, 2016
Polonia Ł. - Urania R.Śl. 1 : 2
Orzeł Mokre - Przyszłość R. 1 : 5
Wawel Wirek - KS Marklowice 1 : 2
TS Pszów - TP Jastrząb 1 : 2
KS Gołkowice - Naprzód Syrynia 0 : 1
Tempo - LKS Skrzyszów 1 : 1
LKS Czyżowice - Gwarek Z. 1 : 0
Rymer Rybnik - LKS Zawada 1 : 2
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Przyszłość R. 11 22:12 23
Naprzód Syrynia 11 24:16 22
Rymer Rybnik 10 32:13 21
4  Urania R.Śl. 11 25:14 19
LKS Skrzyszów 11 31:21 19
Orzeł Mokre 10 20:13 18
LKS Czyżowice 10 28:14 17
LKS Zawada 10 20:17 16
Polonia Ł. 10 15:13 14
10  Tempo 11 14:14 14
11  Wawel Wirek 10 16:14 12
12  KS Marklowice 11 17:16 12
13  TS Pszów 10 15:16 12
14  Gwarek Z. 11 14:22 12
15  KS Gołkowice 10 16:21 9
16  TP Jastrząb 11 8:28 7
    M F/A P
Przyszłość R. 21 41:19 42
LKS Czyżowice 21 48:23 41
Orzeł Mokre 21 51:33 40
LKS Skrzyszów 21 51:36 39
Rymer Rybnik 21 50:29 36
KS Marklowice 21 43:29 36
Tempo 21 28:19 30
Naprzód Syrynia 21 38:42 30
9  Urania R.Śl. 21 40:31 29
10  Polonia Ł. 21 31:34 28
11  KS Gołkowice 21 40:52 28
12  Wawel Wirek 21 26:29 24
13  LKS Zawada 21 34:41 23
14  TS Pszów 21 26:47 16
15  Gwarek Z. 21 19:50 13
16  TP Jastrząb 21 15:67 12
    M F/A P
KS Marklowice 10 26:13 24
LKS Czyżowice 11 20:9 24
Orzeł Mokre 11 31:20 22
LKS Skrzyszów 10 20:15 20
Przyszłość R. 10 19:7 19
KS Gołkowice 11 24:31 19
Tempo 10 14:5 16
Rymer Rybnik 11 18:16 15
Polonia Ł. 11 16:21 14
10  Wawel Wirek 11 10:15 12
11  Urania R.Śl. 10 15:17 10
12  Naprzód Syrynia 10 14:26 8
13  LKS Zawada 11 14:24 7
14  TP Jastrząb 10 7:39 5
15  TS Pszów 11 11:31 4
16  Gwarek Z. 10 5:28 1