GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2017
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Trampkarze C1
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
LKS Goczałkowice - URANIA 4:2 Drukuj
sobota, 10 czerwiec 2017

Porażka z Mistrzem grupy...

 

URANIA: Pardela, Bujny ('60 Piecha), Cieślik, P.Grzesik, Henisz, Kornas ('65 R.Grzesik), Kot ('77 Solorz), M.Krzywda , Mzyk, Skudlik ('75 Skorupa), Zalewski

 Sędzia główny: Maciej Jankowski (Bytom)

Urania Ruda Śląska uległa na wyjeździe zespołowi świeżo upieczonego IV-ligowca 2:4 (1:1).
 
wstecz   dalej »
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, czerwiec 17, 2017
11:00 Urania R.Śl. - Unia Kosztowy 0 : 2
16:00 Sparta Kat. - LKS Goczałkow. 3 : 5
17:00 JUW-e Jarosz. - Grunwald R.Śl. 0 : 3
17:00 Tempo - Pogoń Imielin 4 : 7
17:00 AKS Mikołów - LKS Łąka 5 : 1
17:00 Podlesianka K. - Wawel Wirek 3 : 1
17:00 Pogoń R.Śl. - Piast Bieruń 0 : 1
17:00 ZET Tychy - GTS Bojszowy 4 : 3
Ostatnia kolejka - V liga
sob, czerwiec 10, 2017
Unia Kosztowy - Tempo 3 : 0
GTS Bojszowy - AKS Mikołów 1 : 2
Pogoń Imielin - ZET Tychy 4 : 2
LKS Goczałkow. - Urania R.Śl. 4 : 2
Grunwald R.Śl. - Sparta Kat. 3 : 2
Piast Bieruń - JUW-e Jarosz. 4 : 0
Wawel Wirek - Pogoń R.Śl. 1 : 1
LKS Łąka - Podlesianka K. 1 : 3
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
LKS Goczałkow. 15 52:10 43
Wawel Wirek 15 30:18 30
Grunwald R.Śl. 15 38:23 29
Unia Kosztowy 15 38:17 28
5  Urania R.Śl. 15 33:22 28
Pogoń Imielin 15 29:19 28
AKS Mikołów 15 27:14 27
Sparta Kat. 15 30:20 26
LKS Łąka 15 35:26 26
10  Podlesianka K. 15 34:16 26
11  Piast Bieruń 15 28:22 21
12  Pogoń R.Śl. 15 19:21 17
13  Tempo 15 33:48 16
14  ZET Tychy 15 23:34 16
15  GTS Bojszowy 15 17:33 16
16  JUW-e Jarosz. 15 15:37 11
    M F/A P
LKS Goczałkow. 30 89:34 75
Unia Kosztowy 30 73:33 63
Pogoń Imielin 30 68:34 60
Grunwald R.Śl. 30 68:41 58
5  Urania R.Śl. 30 59:49 52
LKS Łąka 30 70:52 50
Wawel Wirek 30 53:43 49
Podlesianka K. 30 58:42 48
AKS Mikołów 30 42:41 45
10  Sparta Kat. 30 50:57 39
11  Piast Bieruń 30 45:52 38
12  Pogoń R.Śl. 30 32:42 30
13  ZET Tychy 30 45:70 28
14  Tempo 30 48:81 22
15  GTS Bojszowy 30 32:90 16
16  JUW-e Jarosz. 30 29:100 16
    M F/A P
Unia Kosztowy 15 35:16 35
LKS Goczałkow. 15 37:24 32
Pogoń Imielin 15 39:15 32
Grunwald R.Śl. 15 30:18 29
LKS Łąka 15 35:26 24
6  Urania R.Śl. 15 26:27 24
Podlesianka K. 15 24:26 22
Wawel Wirek 15 23:25 19
AKS Mikołów 15 15:27 18
10  Piast Bieruń 15 17:30 17
11  Sparta Kat. 15 20:37 13
12  Pogoń R.Śl. 15 13:21 13
13  ZET Tychy 15 22:36 12
14  Tempo 15 15:33 6
15  JUW-e Jarosz. 15 14:63 5
16  GTS Bojszowy 15 15:57 0