GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2017
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Trampkarze C1
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Terminarz grupy I ZINA Liga Okręgowa Drukuj
wtorek, 11 lipiec 2017
 W dniu dzisiejszym podczas zebrania przedstawicieli Klubów Ligi Okręgowej podano terminarz grupy I na rundę jesienną sezonu 2017/2018. Nie będzie dość niefortunnych terminów spotkań w środku tygodnia, rozgrywki Urania zainuguruje na własnym boisku meczem z Krupińskim Suszec 12 sierpnia a zakończy 18 listopada mecz w Woli. Poniżej plan gier Uranii w rundzie jesiennej.
12.08 URANIA - Krupiński Suszec
19.08 GKS II Katowice - URANIA
26.08 URANIA - Grunwald Ruda Śląska
02.09 AKS Mikołów - URANIA
09.09 URANIA - Unia Kosztowy
16.09 Iskra Pszczyna - URANIA
23.09 URANIA - Ogrodnik Cielmice
30.09 LKS Łąka - URANIA
07.10 URANIA - Piast Bieruń Nowy
14.10 URANIA - Pogoń Imielin
21.10 Podlesianka Katowice - URANIA
28.10 URANIA - Górnik 09 Mysłowice
04.11 Wawel Wirek - URANIA
11.11 URANIA - Sparta Katowice
18.11 Sokół Wola - URANIA
 
wstecz   dalej »
Nabór 2017

Ogłaszamy nabór do wszystkich
grup młodzieżowych
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA

Wszelkie informacje można
uzyskać pod nr telefonu:

509 721 538
oraz
32 242 89 39

Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 sie 2017 10:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Pogoń R.Śl.
Pogoń R.Śl.
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 19, 2017
10:00 Pogoń R.Śl. - Urania R.Śl. :
11:00 Grunwald R.Śl. - LKS Łąka :
17:00 Piast Bieruń - Wawel Wirek :
17:00 Sparta Kat. - Górnik 09 :
17:00 Sokół Wola - Podlesianka K. :
17:00 Krupiński - Pogoń Imielin :
17:00 AKS Mikołów - LKS Ogrodnik :
17:00 Unia Kosztowy - MKS Iskra :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, sierpień 12, 2017
Urania R.Śl. - Krupiński 7 : 1
Unia Kosztowy - Piast Bieruń 2 : 1
MKS Iskra - AKS Mikołów 1 : 5
LKS Ogrodnik - Grunwald R.Śl. 3 : 0
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 2
Podlesianka K. - Sparta Kat. 4 : 4
Górnik 09 - Wawel Wirek 1 : 1
LKS Łąka - Pogoń R.Śl. 4 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
1  Urania R.Śl. 1 7:1 3
LKS Łąka 1 4:1 3
LKS Ogrodnik 1 3:0 3
Unia Kosztowy 1 2:1 3
Podlesianka K. 1 4:4 1
Pogoń Imielin 1 2:2 1
Górnik 09 1 1:1 1
AKS Mikołów 0 0:0 0
Grunwald R.Śl. 0 0:0 0
Krupiński 0 0:0 0
Piast Bieruń 0 0:0 0
Pogoń R.Śl. 0 0:0 0
Sokół Wola 0 0:0 0
Sparta Kat. 0 0:0 0
Wawel Wirek 0 0:0 0
16  MKS Iskra 1 1:5 0
    M F/A P
1  Urania R.Śl. 1 7:1 3
AKS Mikołów 1 5:1 3
LKS Łąka 1 4:1 3
LKS Ogrodnik 1 3:0 3
Unia Kosztowy 1 2:1 3
Podlesianka K. 1 4:4 1
Sparta Kat. 1 4:4 1
Pogoń Imielin 1 2:2 1
Sokół Wola 1 2:2 1
10  Górnik 09 1 1:1 1
Wawel Wirek 1 1:1 1
12  Piast Bieruń 1 1:2 0
13  Pogoń R.Śl. 1 1:4 0
14  MKS Iskra 1 1:5 0
15  Krupiński 1 1:7 0
16  Grunwald R.Śl. 1 0:3 0
    M F/A P
AKS Mikołów 1 5:1 3
Sparta Kat. 1 4:4 1
Sokół Wola 1 2:2 1
Wawel Wirek 1 1:1 1
Górnik 09 0 0:0 0
LKS Ogrodnik 0 0:0 0
LKS Łąka 0 0:0 0
MKS Iskra 0 0:0 0
Podlesianka K. 0 0:0 0
Pogoń Imielin 0 0:0 0
Unia Kosztowy 0 0:0 0
Urania R.Śl. 0 0:0 0
13  Piast Bieruń 1 1:2 0
14  Pogoń R.Śl. 1 1:4 0
15  Krupiński 1 1:7 0
16  Grunwald R.Śl. 1 0:3 0