GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2017
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Trampkarze
Trampkarze C2
Trampkarze C1
Boisko "Marakana"
Młodziki
Młodziki D1
Młodziki D2
Orliki
Orliki E1
Orliki E2
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
A jednak roszady... Drukuj
środa, 05 lipiec 2017
 Nie wszystko ŚZPN ułożył tak jak wydawać by się mogło najprościej i najlepiej stąd mamy taki a nie inny skład grupy I na sezon 2017/2018. Dość zaskakujące są braki rezerw chorzowskiego Ruchu a mamy rezerwy katowickiej Gieksy, no i przede wszystkim niespodzianka in minus w sąsiedniej II grupie wylądowała rudzka Slavia. Nam "dołożono zaś odległe wyjazdy do Suszca czy Woli. Skład I grupy prezentujemy poniżej:
Unia Kosztowy
Pogoń Imielin
Grunwald Ruda Śląska
Urania Ruda Śląska
LKS Łąka
Wawel Wirek
Podlesianka Katowice
AKS Mikołów
Sparta Katowice
Piast Bieruń Nowy
GKS II Katowice (spadkowicz)
Iskra Pszczyna (spadkowicz)
Krupiński Suszec (spadkowicz)
Górnik 09 Mysłowice (beniaminek)
Sokół Wola (beniaminek)
Ogrodnik Cielmice (beniaminek)
 
wstecz   dalej »
Nabór 2017

Ogłaszamy nabór do wszystkich
grup młodzieżowych
GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA

Wszelkie informacje można
uzyskać pod nr telefonu:

509 721 538
oraz
32 242 89 39

Najbliższy mecz - V Liga
sob, 19 sie 2017 10:00 
Liga Okręgowa 2017/2018
Pogoń R.Śl.
Pogoń R.Śl.
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 19, 2017
10:00 Pogoń R.Śl. - Urania R.Śl. :
11:00 Grunwald R.Śl. - LKS Łąka :
17:00 Piast Bieruń - Wawel Wirek :
17:00 Sparta Kat. - Górnik 09 :
17:00 Sokół Wola - Podlesianka K. :
17:00 Krupiński - Pogoń Imielin :
17:00 AKS Mikołów - LKS Ogrodnik :
17:00 Unia Kosztowy - MKS Iskra :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, sierpień 12, 2017
Urania R.Śl. - Krupiński 7 : 1
Unia Kosztowy - Piast Bieruń 2 : 1
MKS Iskra - AKS Mikołów 1 : 5
LKS Ogrodnik - Grunwald R.Śl. 3 : 0
Pogoń Imielin - Sokół Wola 2 : 2
Podlesianka K. - Sparta Kat. 4 : 4
Górnik 09 - Wawel Wirek 1 : 1
LKS Łąka - Pogoń R.Śl. 4 : 1
Sponsorzy
  
 
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
1  Urania R.Śl. 1 7:1 3
LKS Łąka 1 4:1 3
LKS Ogrodnik 1 3:0 3
Unia Kosztowy 1 2:1 3
Podlesianka K. 1 4:4 1
Pogoń Imielin 1 2:2 1
Górnik 09 1 1:1 1
AKS Mikołów 0 0:0 0
Grunwald R.Śl. 0 0:0 0
Krupiński 0 0:0 0
Piast Bieruń 0 0:0 0
Pogoń R.Śl. 0 0:0 0
Sokół Wola 0 0:0 0
Sparta Kat. 0 0:0 0
Wawel Wirek 0 0:0 0
16  MKS Iskra 1 1:5 0
    M F/A P
1  Urania R.Śl. 1 7:1 3
AKS Mikołów 1 5:1 3
LKS Łąka 1 4:1 3
LKS Ogrodnik 1 3:0 3
Unia Kosztowy 1 2:1 3
Podlesianka K. 1 4:4 1
Sparta Kat. 1 4:4 1
Pogoń Imielin 1 2:2 1
Sokół Wola 1 2:2 1
10  Górnik 09 1 1:1 1
Wawel Wirek 1 1:1 1
12  Piast Bieruń 1 1:2 0
13  Pogoń R.Śl. 1 1:4 0
14  MKS Iskra 1 1:5 0
15  Krupiński 1 1:7 0
16  Grunwald R.Śl. 1 0:3 0
    M F/A P
AKS Mikołów 1 5:1 3
Sparta Kat. 1 4:4 1
Sokół Wola 1 2:2 1
Wawel Wirek 1 1:1 1
Górnik 09 0 0:0 0
LKS Ogrodnik 0 0:0 0
LKS Łąka 0 0:0 0
MKS Iskra 0 0:0 0
Podlesianka K. 0 0:0 0
Pogoń Imielin 0 0:0 0
Unia Kosztowy 0 0:0 0
Urania R.Śl. 0 0:0 0
13  Piast Bieruń 1 1:2 0
14  Pogoń R.Śl. 1 1:4 0
15  Krupiński 1 1:7 0
16  Grunwald R.Śl. 1 0:3 0