GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2015
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Rocznik 2000
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
Derby razy dwa... Drukuj
środa, 01 lipiec 2015
Jak poinformował ŚZPN Urania Ruda Śląska w sezonie 2015/2016 pozostanie w grupie II ligi okręgowej. Grupa ta będzie o tyle ciekawsza, iż będzie w niej występowało aż 3 beniaminków w tym TP Jastrząb Bielszowice. Tak więc w nadchodzącym sezonie derbowych pojedynków przybędzie. Poniżej prezentujemy skład grupy II na nowy sezon.
Wilki Wilcza
Wyzwolenie Chorzów
Orzeł Mokre
URANIA RUDA ŚLĄSKA
 Wawel Wirek
ŁTS Łabędy
KS Rachowice
Tempo Paniówki
Zuch Orzepowice
MKS Zabrze - Kończyce
Czarni Pyskowice
Gwarek Zabrze (awans z zabrzańskiej klasy A)
Zryw Radonia (awans z zabrzańskiej klasy A)
TP Jastrząb Bielszowice (awans z katowickiej klasy A)
Górnik Pszów (spadek z IV ligi)
Dąb Gaszowice (powraca po rotacjach)
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 29 sie 2015 17:00 
Liga Okręgowa 2015-2016
LKS Czyżowice
LKS Czyżowice
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Sponsorzy


 
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 22, 2015
11:00 Urania R.Śl. - Tempo 1 : 2
15:00 Gwarek Z. - LKS Skrzyszów 0 : 2
17:00 Orzeł Mokre - Rymer Rybnik 1 : 0
17:00 Przyszłość R. - TS Pszów 4 : 0
17:00 TP Jastrząb - Polonia Ł. 0 : 1
17:00 Naprzód Syrynia - LKS Czyżowice 0 : 3
nie, sierpień 23, 2015
17:00 LKS Zawada - Wawel Wirek :
17:00 KS Marklowice - KS Gołkowice :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, sierpień 15, 2015
Rymer Rybnik - Gwarek Z. 8 : 1
LKS Skrzyszów - Urania R.Śl. 2 : 2
Tempo - Naprzód Syrynia 2 : 2
LKS Czyżowice - TP Jastrząb 8 : 0
Polonia Ł. - KS Marklowice 1 : 2
KS Gołkowice - Przyszłość R. 0 : 2
TS Pszów - LKS Zawada 2 : 2
Wawel Wirek - Orzeł Mokre 1 : 4
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Orzeł Mokre 2 7:1 6
LKS Czyżowice 1 8:0 3
Rymer Rybnik 1 8:1 3
Przyszłość R. 2 5:2 3
Urania R.Śl. 2 5:2 3
LKS Skrzyszów 1 2:2 1
Tempo 1 2:2 1
TS Pszów 1 2:2 1
KS Marklowice 1 0:0 1
10  TP Jastrząb 2 0:1 1
11  LKS Zawada 1 3:4 0
12  Polonia Ł. 1 1:2 0
13  Gwarek Z. 1 0:2 0
KS Gołkowice 1 0:2 0
15  Naprzód Syrynia 1 0:3 0
16  Wawel Wirek 2 2:6 0
    M F/A P
Orzeł Mokre 3 11:2 9
LKS Czyżowice 3 11:0 7
Rymer Rybnik 3 10:3 6
Przyszłość R. 3 7:2 6
Polonia Ł. 3 4:3 6
Tempo 3 4:3 5
7  Urania R.Śl. 3 7:4 4
LKS Skrzyszów 2 4:2 4
KS Marklowice 2 2:1 4
10  KS Gołkowice 2 4:5 3
11  LKS Zawada 2 5:6 1
12  Naprzód Syrynia 2 2:5 1
13  TS Pszów 3 3:12 1
14  TP Jastrząb 3 0:9 1
15  Wawel Wirek 2 2:6 0
16  Gwarek Z. 3 1:14 0
    M F/A P
Polonia Ł. 2 3:1 6
LKS Czyżowice 2 3:0 4
Tempo 2 2:1 4
Orzeł Mokre 1 4:1 3
LKS Skrzyszów 1 2:0 3
Przyszłość R. 1 2:0 3
KS Gołkowice 1 4:3 3
KS Marklowice 1 2:1 3
Rymer Rybnik 2 2:2 3
10  LKS Zawada 1 2:2 1
Naprzód Syrynia 1 2:2 1
Urania R.Śl. 1 2:2 1
13  Wawel Wirek 0 0:0 0
14  TP Jastrząb 1 0:8 0
15  TS Pszów 2 1:10 0
16  Gwarek Z. 2 1:12 0