GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2015
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Rocznik 2000
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Tabela
Klasa A 2014/2015
Ranking
od do

Pozycja   Drużyna Punkty Mecze W R P Bramki Różn.
1 (1) ŚKS Naprzód Lipiny 54  24  17  88:27  61 
2 (2) TP TP Jastrząb 49  24  14  82:32  50 
3 (3) MKS Śląsk Świętochłowice 46  24  15  68:29  39 
4 (4) KOL Kolejarz Kat. 46  24  14  69:42  27 
5 (5) POG Pogoń Ruda Śląska 41  24  11  45:29  16 
6 (6) STR Strażak Mikołów 40  24  11  64:44  20 
7 (7) UKS UKS Szopienice 32  23  10  11  47:60  -13 
8 (8) KSS KS Stadion Śląski Chorzów 31  23  10  56:51 
9 (9)   AKS II Mikołów 25  24  13  41:60  -19 
10 (10)   1 FC Katowice 24  24  12  30:41  -11 
11 (11) HET KS Hetman 22 Katowice 21  24  15  32:62  -30 
12 (12) GKS Urania II R.Śl. 21  24  15  31:79  -48 
13 (13) MKS MKS II Siemianowice 24  21  21:118  -97 


Mistrz  Awans  Spadek  Urania 

« Poprzednia kolejka   23 24 25 26



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Orzeł Mokre 2 7:1 6
LKS Czyżowice 1 8:0 3
Rymer Rybnik 1 8:1 3
Przyszłość R. 2 5:2 3
Urania R.Śl. 2 5:2 3
LKS Skrzyszów 1 2:2 1
Tempo 1 2:2 1
TS Pszów 1 2:2 1
KS Marklowice 1 0:0 1
10  TP Jastrząb 2 0:1 1
11  LKS Zawada 1 3:4 0
12  Polonia Ł. 1 1:2 0
13  Gwarek Z. 1 0:2 0
KS Gołkowice 1 0:2 0
15  Naprzód Syrynia 1 0:3 0
16  Wawel Wirek 2 2:6 0
    M F/A P
Orzeł Mokre 3 11:2 9
LKS Czyżowice 3 11:0 7
Rymer Rybnik 3 10:3 6
Przyszłość R. 3 7:2 6
Polonia Ł. 3 4:3 6
Tempo 3 4:3 5
7  Urania R.Śl. 3 7:4 4
LKS Skrzyszów 2 4:2 4
KS Marklowice 2 2:1 4
10  KS Gołkowice 2 4:5 3
11  LKS Zawada 2 5:6 1
12  Naprzód Syrynia 2 2:5 1
13  TS Pszów 3 3:12 1
14  TP Jastrząb 3 0:9 1
15  Wawel Wirek 2 2:6 0
16  Gwarek Z. 3 1:14 0
    M F/A P
Polonia Ł. 2 3:1 6
LKS Czyżowice 2 3:0 4
Tempo 2 2:1 4
Orzeł Mokre 1 4:1 3
LKS Skrzyszów 1 2:0 3
Przyszłość R. 1 2:0 3
KS Gołkowice 1 4:3 3
KS Marklowice 1 2:1 3
Rymer Rybnik 2 2:2 3
10  LKS Zawada 1 2:2 1
Naprzód Syrynia 1 2:2 1
Urania R.Śl. 1 2:2 1
13  Wawel Wirek 0 0:0 0
14  TP Jastrząb 1 0:8 0
15  TS Pszów 2 1:10 0
16  Gwarek Z. 2 1:12 0