GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2015
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Rocznik 2000
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home
ROW II - URANIA 3:4 (1:2) Drukuj
sobota, 20 czerwiec 2015

Zwycięsto na umilenie sezonu...

 

ROW II: Tlołka, Balon ('70 Nueman), Buchała ('62 Szymura), Dudziński , Gorzawski, Garbiec, Groborz, Janik , Popiela, Spratek, Tomas('76 Markiefka)

URANIA: Koperwas, Cieślik, Gabryś, Hejdysz, Jańczak, Koniorczyk ('60 P.Grzesik), Kornas  , Musiał, Mzyk , Zalewski ('90 Łukaszczyk), Zawisza

W spotkaniu o przysłowiową "pietruszkę" Urania Ruda Śląska pokonała na wyjeździe rezerwę ROW-u Rybnik 3:4. Zespół ROW-u już wcześniej zapewnił sobie awans do IV ligi, Kochłowiczanie natomiast nie mieli już szans nawet na pierwszą piątkę. Mimo to Urania miłym akcentem zakończyła bieżący sezon a bramki zdobywali - dwie Kornas i po jednej Mzyk oraz Zalewski. Teraz czas na odpoczynek a od lipca czas na zmiany ale o tym będziemy informować. 
 
wstecz   dalej »
Najbliższy mecz - V Liga
sob, 29 sie 2015 17:00 
Liga Okręgowa 2015-2016
LKS Czyżowice
LKS Czyżowice
: Urania R.Śl.
Urania R.Śl.

Sponsorzy


 
Bieżąca kolejka - V Liga
sob, sierpień 22, 2015
11:00 Urania R.Śl. - Tempo 1 : 2
15:00 Gwarek Z. - LKS Skrzyszów 0 : 2
17:00 Orzeł Mokre - Rymer Rybnik 1 : 0
17:00 Przyszłość R. - TS Pszów 4 : 0
17:00 TP Jastrząb - Polonia Ł. 0 : 1
17:00 Naprzód Syrynia - LKS Czyżowice 0 : 3
nie, sierpień 23, 2015
17:00 LKS Zawada - Wawel Wirek :
17:00 KS Marklowice - KS Gołkowice :
Ostatnia kolejka - V liga
sob, sierpień 15, 2015
Rymer Rybnik - Gwarek Z. 8 : 1
LKS Skrzyszów - Urania R.Śl. 2 : 2
Tempo - Naprzód Syrynia 2 : 2
LKS Czyżowice - TP Jastrząb 8 : 0
Polonia Ł. - KS Marklowice 1 : 2
KS Gołkowice - Przyszłość R. 0 : 2
TS Pszów - LKS Zawada 2 : 2
Wawel Wirek - Orzeł Mokre 1 : 4
Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Orzeł Mokre 2 7:1 6
LKS Czyżowice 1 8:0 3
Rymer Rybnik 1 8:1 3
Przyszłość R. 2 5:2 3
Urania R.Śl. 2 5:2 3
LKS Skrzyszów 1 2:2 1
Tempo 1 2:2 1
TS Pszów 1 2:2 1
KS Marklowice 1 0:0 1
10  TP Jastrząb 2 0:1 1
11  LKS Zawada 1 3:4 0
12  Polonia Ł. 1 1:2 0
13  Gwarek Z. 1 0:2 0
KS Gołkowice 1 0:2 0
15  Naprzód Syrynia 1 0:3 0
16  Wawel Wirek 2 2:6 0
    M F/A P
Orzeł Mokre 3 11:2 9
LKS Czyżowice 3 11:0 7
Rymer Rybnik 3 10:3 6
Przyszłość R. 3 7:2 6
Polonia Ł. 3 4:3 6
Tempo 3 4:3 5
7  Urania R.Śl. 3 7:4 4
LKS Skrzyszów 2 4:2 4
KS Marklowice 2 2:1 4
10  KS Gołkowice 2 4:5 3
11  LKS Zawada 2 5:6 1
12  Naprzód Syrynia 2 2:5 1
13  TS Pszów 3 3:12 1
14  TP Jastrząb 3 0:9 1
15  Wawel Wirek 2 2:6 0
16  Gwarek Z. 3 1:14 0
    M F/A P
Polonia Ł. 2 3:1 6
LKS Czyżowice 2 3:0 4
Tempo 2 2:1 4
Orzeł Mokre 1 4:1 3
LKS Skrzyszów 1 2:0 3
Przyszłość R. 1 2:0 3
KS Gołkowice 1 4:3 3
KS Marklowice 1 2:1 3
Rymer Rybnik 2 2:2 3
10  LKS Zawada 1 2:2 1
Naprzód Syrynia 1 2:2 1
Urania R.Śl. 1 2:2 1
13  Wawel Wirek 0 0:0 0
14  TP Jastrząb 1 0:8 0
15  TS Pszów 2 1:10 0
16  Gwarek Z. 2 1:12 0