GKS URANIA RUDA ŚLĄSKA - strona oficjalna - gksurania.pl
Klub
Aktualności
Archiwum
Dofinansowanie 2015
Informacje
Statut Klubu
Zarząd Klubu
Przekaż 1%
Liga Okręgowa
Kadra
Terminarz
Wyniki
Tabela
Strzelcy
Relacje
Fotorelacje
Puchar Polski
Stadion
Klasa A
Terminarz
Wyniki
Tabela
Relacje
Fotorelacje
Kadra
Boisko - Czarnoleśna
Liga Juniorów
Terminarz
Relacje
Trampkarze
Rocznik 2004
Rocznik 2003
Rocznik 2002
Rocznik 2000
Boisko "Marakana"
Pozostałe
Download
Wynajem hali
Kontakt
Home arrow Wyniki
Klasa A 2014/2015
Terminarz iCal export

Kolejka 1 (24.08.2014)

niedziela, 24 sierpień 2014
11:00    MKS MKS II Siemianowice - UKS UKS Szopienice 6 : 2
11:00    GKS Urania II R.Śl. - MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 1
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 3 : 3
11:00      AKS II Mikołów - ŚKS Naprzód Lipiny 1 : 5
11:00    STR Strażak Mikołów - KOL Kolejarz Kat. 1 : 0
11:00      1 FC Katowice - TP TP Jastrząb 1 : 1
Pauzuje: HETKS Hetman 22 Katowice
przejdź na górę
Kolejka 2 (31.08.2014)

niedziela, 31 sierpień 2014
11:00    UKS UKS Szopienice - TP TP Jastrząb 0 : 6
11:00    KOL Kolejarz Kat. -   1 FC Katowice 3 : 1
11:00    ŚKS Naprzód Lipiny - STR Strażak Mikołów 8 : 0
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - POG Pogoń Ruda Śląska 0 : 1
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów -   AKS II Mikołów 1 : 4
11:00    MKS MKS II Siemianowice - HET KS Hetman 22 Katowice 0 : 1
Pauzuje: GKSUrania II R.Śl.
przejdź na górę
Kolejka 3 (07.09.2014)

niedziela, 07 wrzesień 2014
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - UKS UKS Szopienice 0 : 2
11:00    GKS Urania II R.Śl. - MKS MKS II Siemianowice 1 : 2
11:00      AKS II Mikołów - MKS Śląsk Świętochłowice 3 : 0
11:00    STR Strażak Mikołów - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 4 : 2
11:00      1 FC Katowice - ŚKS Naprzód Lipiny 0 : 2
11:00    TP TP Jastrząb - KOL Kolejarz Kat. 3 : 3
Pauzuje: POGPogoń Ruda Śląska
przejdź na górę
Kolejka 4 (14.09.2014)

sobota, 13 wrzesień 2014
17:00    HET KS Hetman 22 Katowice - GKS Urania II R.Śl. 3 : 0
niedziela, 14 wrzesień 2014
11:00    UKS UKS Szopienice - KOL Kolejarz Kat. 5 : 1
11:00    ŚKS Naprzód Lipiny - TP TP Jastrząb 1 : 3
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów -   1 FC Katowice 0 : 0
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - STR Strażak Mikołów 1 : 2
11:00    MKS MKS II Siemianowice - POG Pogoń Ruda Śląska 1 : 2
Pauzuje:  AKS II Mikołów
przejdź na górę
Kolejka 5 (21.09.2014)

niedziela, 21 wrzesień 2014
11:00    GKS Urania II R.Śl. - UKS UKS Szopienice 3 : 1
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - HET KS Hetman 22 Katowice 4 : 3
11:00      AKS II Mikołów - MKS MKS II Siemianowice 4 : 1
11:00      1 FC Katowice - MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 4
11:00    TP TP Jastrząb - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 9 : 1
11:00    KOL Kolejarz Kat. - ŚKS Naprzód Lipiny 3 : 1
Pauzuje: STRStrażak Mikołów
przejdź na górę
Kolejka 6 (27.09.2014)

sobota, 27 wrzesień 2014
16:00    UKS UKS Szopienice - ŚKS Naprzód Lipiny 2 : 9
16:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - KOL Kolejarz Kat. 0 : 4
16:00    MKS Śląsk Świętochłowice - TP TP Jastrząb 1 : 1
16:00    HET KS Hetman 22 Katowice -   AKS II Mikołów 3 : 3
16:30    GKS Urania II R.Śl. - POG Pogoń Ruda Śląska 2 : 2
niedziela, 28 wrzesień 2014
11:00    MKS MKS II Siemianowice - STR Strażak Mikołów 1 : 5
Pauzuje:  1 FC Katowice
przejdź na górę
Kolejka 7 (05.10.2014)

sobota, 04 październik 2014
14:00    KOL Kolejarz Kat. - MKS Śląsk Świętochłowice 5 : 3
14:00    ŚKS Naprzód Lipiny - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 3 : 2
15:00    POG Pogoń Ruda Śląska - UKS UKS Szopienice 2 : 0
15:00    STR Strażak Mikołów - HET KS Hetman 22 Katowice 5 : 1
15:30      AKS II Mikołów - GKS Urania II R.Śl. 4 : 4
16:00      1 FC Katowice - MKS MKS II Siemianowice 5 : 0
Pauzuje: TPTP Jastrząb
przejdź na górę
Kolejka 8 (12.10.2014)

sobota, 11 październik 2014
15:00    UKS UKS Szopienice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 2 : 2
15:00    MKS Śląsk Świętochłowice - ŚKS Naprzód Lipiny 1 : 3
15:00    POG Pogoń Ruda Śląska -   AKS II Mikołów 3 : 1
16:00    HET KS Hetman 22 Katowice -   1 FC Katowice 0 : 2
niedziela, 12 październik 2014
12:00    MKS MKS II Siemianowice - TP TP Jastrząb 1 : 7
12:00    GKS Urania II R.Śl. - STR Strażak Mikołów 3 : 0
Pauzuje: KOLKolejarz Kat.
przejdź na górę
Kolejka 9 (19.10.2014)

sobota, 18 październik 2014
11:00      AKS II Mikołów - UKS UKS Szopienice 1 : 0
14:00    KOL Kolejarz Kat. - MKS MKS II Siemianowice 4 : 1
15:00    STR Strażak Mikołów - POG Pogoń Ruda Śląska 2 : 2
15:00      1 FC Katowice - GKS Urania II R.Śl. 4 : 0
15:00    TP TP Jastrząb - HET KS Hetman 22 Katowice 3 : 1
niedziela, 19 październik 2014
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - MKS Śląsk Świętochłowice 3 : 1
Pauzuje: ŚKSNaprzód Lipiny
przejdź na górę
Kolejka 10 (26.10.2014)

sobota, 25 październik 2014
13:00    HET KS Hetman 22 Katowice - KOL Kolejarz Kat. 1 : 0
15:00    POG Pogoń Ruda Śląska -   1 FC Katowice 2 : 0
niedziela, 26 październik 2014
11:00    TP TP Jastrząb - GKS Urania II R.Śl. 2 : 3
11:00      AKS II Mikołów - STR Strażak Mikołów 0 : 2
11:30    MKS MKS II Siemianowice - ŚKS Naprzód Lipiny 1 : 5
15:00    UKS UKS Szopienice - MKS Śląsk Świętochłowice 1 : 3
Pauzuje: KSSKS Stadion Śląski Chorzów
przejdź na górę
Kolejka 11 (02.11.2014)

niedziela, 02 listopad 2014
11:00    STR Strażak Mikołów - UKS UKS Szopienice 5 : 0
11:00    TP TP Jastrząb - POG Pogoń Ruda Śląska 4 : 0
11:00    KOL Kolejarz Kat. - GKS Urania II R.Śl. 1 : 0
11:00    ŚKS Naprzód Lipiny - HET KS Hetman 22 Katowice 6 : 1
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - MKS MKS II Siemianowice 9 : 0
13:30      1 FC Katowice -   AKS II Mikołów 3 : 1
Pauzuje: MKSŚląsk Świętochłowice
przejdź na górę
Kolejka 12 (09.11.2014)

sobota, 08 listopad 2014
13:00    HET KS Hetman 22 Katowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 3 : 0
13:00    POG Pogoń Ruda Śląska - KOL Kolejarz Kat. 0 : 1
13:00    STR Strażak Mikołów -   1 FC Katowice 1 : 1
niedziela, 09 listopad 2014
11:00    GKS Urania II R.Śl. - ŚKS Naprzód Lipiny 0 : 0
11:00      AKS II Mikołów - TP TP Jastrząb 1 : 5
12:00    MKS MKS II Siemianowice - MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 3
Pauzuje: UKSUKS Szopienice
przejdź na górę
Kolejka 13 (16.11.2014)

sobota, 15 listopad 2014
11:00    KOL Kolejarz Kat. -   AKS II Mikołów 4 : 2
13:00    ŚKS Naprzód Lipiny - POG Pogoń Ruda Śląska 1 : 0
13:00    MKS Śląsk Świętochłowice - HET KS Hetman 22 Katowice 3 : 0
13:30      1 FC Katowice - UKS UKS Szopienice 2 : 2
niedziela, 16 listopad 2014
11:00    TP TP Jastrząb - STR Strażak Mikołów 1 : 1
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - GKS Urania II R.Śl. 4 : 2
Pauzuje: MKSMKS II Siemianowice
przejdź na górę
Kolejka 14 (22.03.2015)

sobota, 21 marzec 2015
15:00    MKS Śląsk Świętochłowice - GKS Urania II R.Śl. 3 : 0
niedziela, 22 marzec 2015
11:00    UKS UKS Szopienice - MKS MKS II Siemianowice 6 : 0
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - POG Pogoń Ruda Śląska 1 : 2
11:00    ŚKS Naprzód Lipiny -   AKS II Mikołów 3 : 1
11:00    KOL Kolejarz Kat. - STR Strażak Mikołów 6 : 2
11:00    TP TP Jastrząb -   1 FC Katowice 2 : 0
Pauzuje: HETKS Hetman 22 Katowice
przejdź na górę
Kolejka 15 (29.03.2015)

niedziela, 29 marzec 2015
11:00    TP TP Jastrząb - UKS UKS Szopienice 6 : 1
11:00      1 FC Katowice - KOL Kolejarz Kat. 0 : 0
11:00    STR Strażak Mikołów - ŚKS Naprzód Lipiny 1 : 1
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - MKS Śląsk Świętochłowice 3 : 1
11:00      AKS II Mikołów - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 3 : 2
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - MKS MKS II Siemianowice 4 : 0
Pauzuje: GKSUrania II R.Śl.
przejdź na górę
Kolejka 16 (12.04.2015)

niedziela, 12 kwiecień 2015
11:00    UKS UKS Szopienice - HET KS Hetman 22 Katowice 6 : 1
11:00    MKS MKS II Siemianowice - GKS Urania II R.Śl. 1 : 2
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice -   AKS II Mikołów 3 : 1
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - STR Strażak Mikołów 4 : 1
11:00    ŚKS Naprzód Lipiny -   1 FC Katowice 4 : 3
11:00    KOL Kolejarz Kat. - TP TP Jastrząb 3 : 5
Pauzuje: POGPogoń Ruda Śląska
przejdź na górę
Kolejka 17 (19.04.2015)

niedziela, 19 kwiecień 2015
11:00    GKS Urania II R.Śl. - HET KS Hetman 22 Katowice 5 : 1
11:00    KOL Kolejarz Kat. - UKS UKS Szopienice 2 : 3
11:00    TP TP Jastrząb - ŚKS Naprzód Lipiny 1 : 0
11:00      1 FC Katowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 2 : 3
11:00    STR Strażak Mikołów - MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 4
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - MKS MKS II Siemianowice 7 : 0
Pauzuje:  AKS II Mikołów
przejdź na górę
Kolejka 18 (26.04.2015)

sobota, 25 kwiecień 2015
16:00    UKS UKS Szopienice - GKS Urania II R.Śl. 4 : 0
niedziela, 26 kwiecień 2015
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - POG Pogoń Ruda Śląska 2 : 1
11:00    MKS MKS II Siemianowice -   AKS II Mikołów 2 : 0
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice -   1 FC Katowice 5 : 0
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - TP TP Jastrząb 3 : 0
11:00    ŚKS Naprzód Lipiny - KOL Kolejarz Kat. 0 : 2
Pauzuje: STRStrażak Mikołów
przejdź na górę
Kolejka 19 (03.05.2014)

sobota, 03 maj 2014
11:00    ŚKS Naprzód Lipiny - UKS UKS Szopienice 2 : 0
11:00    KOL Kolejarz Kat. - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 2 : 2
11:00    TP TP Jastrząb - MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 3
11:00      AKS II Mikołów - HET KS Hetman 22 Katowice 2 : 0
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - GKS Urania II R.Śl. 1 : 0
11:00    STR Strażak Mikołów - MKS MKS II Siemianowice 11 : 0
Pauzuje:  1 FC Katowice
przejdź na górę
Kolejka 20 (10.05.2015)

niedziela, 10 maj 2015
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - KOL Kolejarz Kat. 4 : 2
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - ŚKS Naprzód Lipiny 1 : 2
11:00    UKS UKS Szopienice - POG Pogoń Ruda Śląska 1 : 0
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - STR Strażak Mikołów 2 : 2
11:00    GKS Urania II R.Śl. -   AKS II Mikołów 3 : 1
11:00    MKS MKS II Siemianowice -   1 FC Katowice 1 : 2
Pauzuje: TPTP Jastrząb
przejdź na górę
Kolejka 21 (17.05.2015)

niedziela, 17 maj 2015
11:00    ŚKS Naprzód Lipiny - MKS Śląsk Świętochłowice 2 : 0
11:00      AKS II Mikołów - POG Pogoń Ruda Śląska 0 : 0
11:00      1 FC Katowice - HET KS Hetman 22 Katowice 0 : 0
11:00    TP TP Jastrząb - MKS MKS II Siemianowice 6 : 2
11:00    STR Strażak Mikołów - GKS Urania II R.Śl. 8 : 1
wtorek, 19 maj 2015
18:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - UKS UKS Szopienice - : -
Pauzuje: KOLKolejarz Kat.
przejdź na górę
Kolejka 22 (24.05.2015)

niedziela, 24 maj 2015
11:00    UKS UKS Szopienice -   AKS II Mikołów 5 : 2
11:00    MKS MKS II Siemianowice - KOL Kolejarz Kat. 0 : 5
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - STR Strażak Mikołów 0 : 0
11:00    GKS Urania II R.Śl. -   1 FC Katowice 0 : 1
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - TP TP Jastrząb 2 : 6
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 2 : 0
Pauzuje: ŚKSNaprzód Lipiny
przejdź na górę
Kolejka 23 (31.05.2015)

niedziela, 31 maj 2015
11:00    KOL Kolejarz Kat. - HET KS Hetman 22 Katowice 3 : 0
11:00      1 FC Katowice - POG Pogoń Ruda Śląska 0 : 4
11:00    GKS Urania II R.Śl. - TP TP Jastrząb 0 : 7
11:00    STR Strażak Mikołów -   AKS II Mikołów 6 : 1
11:00    ŚKS Naprzód Lipiny - MKS MKS II Siemianowice 13 : 1
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - UKS UKS Szopienice 7 : 1
Pauzuje: KSSKS Stadion Śląski Chorzów
przejdź na górę
Kolejka 24 (07.06.2015)

niedziela, 07 czerwiec 2015
11:00    UKS UKS Szopienice - STR Strażak Mikołów 1 : 0
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - TP TP Jastrząb 1 : 1
11:00    GKS Urania II R.Śl. - KOL Kolejarz Kat. 2 : 8
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - ŚKS Naprzód Lipiny 1 : 2
11:00    MKS MKS II Siemianowice - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 0 : 3
11:00      AKS II Mikołów -   1 FC Katowice 2 : 1
Pauzuje: MKSŚląsk Świętochłowice
przejdź na górę
Kolejka 25 (14.06.2015)

sobota, 13 czerwiec 2015
16:00    ŚKS Naprzód Lipiny - GKS Urania II R.Śl. 13 : 0
niedziela, 14 czerwiec 2015
11:00    KSS KS Stadion Śląski Chorzów - HET KS Hetman 22 Katowice 3 : 2
11:00    KOL Kolejarz Kat. - POG Pogoń Ruda Śląska 3 : 3
11:00      1 FC Katowice - STR Strażak Mikołów 1 : 2
11:00    TP TP Jastrząb -   AKS II Mikołów 0 : 0
11:00    MKS Śląsk Świętochłowice - MKS MKS II Siemianowice 11 : 0
Pauzuje: UKSUKS Szopienice
przejdź na górę
Kolejka 26 (21.06.2015)

niedziela, 21 czerwiec 2015
11:00      AKS II Mikołów - KOL Kolejarz Kat. 3 : 4
11:00    POG Pogoń Ruda Śląska - ŚKS Naprzód Lipiny 2 : 2
11:00    HET KS Hetman 22 Katowice - MKS Śląsk Świętochłowice 0 : 4
11:00    UKS UKS Szopienice -   1 FC Katowice 2 : 0
11:00    STR Strażak Mikołów - TP TP Jastrząb 3 : 3
11:00    GKS Urania II R.Śl. - KSS KS Stadion Śląski Chorzów 0 : 7
Pauzuje: MKSMKS II Siemianowice
przejdź na górę



:: Powered by JoomLeague - Version 0.93 ::

Tabela
  Dom   Pełna Wyjazd
    M F/A P
Orzeł Mokre 2 7:1 6
LKS Czyżowice 1 8:0 3
Rymer Rybnik 1 8:1 3
Przyszłość R. 2 5:2 3
Urania R.Śl. 2 5:2 3
LKS Skrzyszów 1 2:2 1
Tempo 1 2:2 1
TS Pszów 1 2:2 1
KS Marklowice 1 0:0 1
10  TP Jastrząb 2 0:1 1
11  LKS Zawada 1 3:4 0
12  Polonia Ł. 1 1:2 0
13  Gwarek Z. 1 0:2 0
KS Gołkowice 1 0:2 0
15  Naprzód Syrynia 1 0:3 0
16  Wawel Wirek 2 2:6 0
    M F/A P
Orzeł Mokre 3 11:2 9
LKS Czyżowice 3 11:0 7
Rymer Rybnik 3 10:3 6
Przyszłość R. 3 7:2 6
Polonia Ł. 3 4:3 6
Tempo 3 4:3 5
7  Urania R.Śl. 3 7:4 4
LKS Skrzyszów 2 4:2 4
KS Marklowice 2 2:1 4
10  KS Gołkowice 2 4:5 3
11  LKS Zawada 2 5:6 1
12  Naprzód Syrynia 2 2:5 1
13  TS Pszów 3 3:12 1
14  TP Jastrząb 3 0:9 1
15  Wawel Wirek 2 2:6 0
16  Gwarek Z. 3 1:14 0
    M F/A P
Polonia Ł. 2 3:1 6
LKS Czyżowice 2 3:0 4
Tempo 2 2:1 4
Orzeł Mokre 1 4:1 3
LKS Skrzyszów 1 2:0 3
Przyszłość R. 1 2:0 3
KS Gołkowice 1 4:3 3
KS Marklowice 1 2:1 3
Rymer Rybnik 2 2:2 3
10  LKS Zawada 1 2:2 1
Naprzód Syrynia 1 2:2 1
Urania R.Śl. 1 2:2 1
13  Wawel Wirek 0 0:0 0
14  TP Jastrząb 1 0:8 0
15  TS Pszów 2 1:10 0
16  Gwarek Z. 2 1:12 0